WORKNC’nin En Önemli 5 Özelliği
7 Eylül 2023

WORKNC’nin En Önemli 5 Özelliği

WORKNC Otomatik Delik Sihirbazı ile Saniyeler İçinde Takım Yollarının Hazır Olması

WORKNC, cad data üzerinde oluşturulmuş olan delikleri 3 eksen ve 5 eksen için çok hızlı bir şekilde algılama özelliğine sahiptir. Algılanan deliklere ne tür bir işlem yapacağımızın sadece tipini seçmemiz yeterli olacaktır.

WORKNC’nin Otomatik Delik Sihirbazı

 • Punta
 • Delik
 • Rayba
 • Bara
 • Klavuz
 • Pah
 • Derin Delik
 • Konik Delik

Worknc Otomatik delik sihirbazı

 

Dinamik Stok Analizi Sayesinde Kaba ve Ara Kabalarda Zamandan Tasarruf

WORKNC, parçaya oluşturulan stok sonrasında her takım yolunda kendini güncelleyerek, data üzerinde kalan stok miktarını hesaplar ve kullanıcıya, bölgelerde kalan stok miktarını hem renk skalasına ayırıp hem de ölçebilme imkanı sunar. Dinamik stok analizi sayesinde kaba ve ara kaba takım yollarında gereksiz takım yolu oluşturmaz, sadece kalan stok alanlarına takım yolu oluşturarak zamandan ve takım ömründen önemli tasarruflar sağlar.

Kusursuz CAD Veri Entegrasyonu

WORKNC ile tasarım datasının dosya uzantısı farketmeksizin dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz.

Kusursuz CAD Veri Entegrasyonu

Güçlü Çarpma Kontrolleri Özellikleri ile En Güvenli CAM Programı

WORKNC, oluşturulan her takım yolunu kontrol ederek güvenle işlem yapmayı sağlar ve  her bir elemanlara (Makine ,Tutucu, Kesici Takım , Parça ,Fikstür, Mengene )ayrı ayrı çarpma kontrolleri yaparak sonuca hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Bu işlem sonrasında takım yollarını yeniden hesaplatmanıza gerek yoktur.

Auto5 özelliği ile tek tuşla 5 eksen takım yolları

WORKNC Auto5 içerisinde geliştirilmiş birçok kesim stratejileri bulunmaktadır.

Parçaya uygun en doğru strateji seçimini yaparak 3X takım yolunu, 5X yöntemleri ile işleme yapabilirsiniz. Tezgahınızı ister minimum 5X hareketleri, isterseniz sadece çarpan bölgeleri 5X işleme seçenekleri  veya sadece limitte takıldığınız takım yollarını limitten kurtarma stratejileri ile üretiminize hız kazandırabilirsiniz.

 

Auto5 özelliği ile tek tuşla 5 eksen takım yolları

 

Ayrıca WORKNC birçok muhteşem özelliği bulunmaktadır. Kusursuz, kalite parçalar ve daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.