SOLIDWORKS Seri Numarası Nasıl Öğrenilir?
3 Nisan 2024

SOLIDWORKS Seri Numarası Nasıl Öğrenilir?

SOLIDWORKS Lisans Numarası Nasıl Öğrenilir?

SOLIDWORKS Seri numarasını öğrenmek için aşağıdaki video dan detaylı olarak izleyip uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki blog yazımızda detaylı ve resimli olarak inceleyebilirsiniz.

 

 

SOLIDWORKS’ün tüm desktop ürünlerinin lisansı aktif edildiğinde “Solidworks Ürün Aktivasyonu” aracı tarafından bilgisayarın o anki konfigürasyonuna özel bir bilgisayar ID numarası verir ve lisans numaranız bu ID numarası ile sunucularda eşleştirilir.

Bu nedenle SOLIDWORKS lisansınıza, lisans transferi (yani başka bir bilgisayara aktarım yapılması) ve kurulum gibi zamanlarda işlem yapabilmek için ihtiyaç duyarız. SOLIDWORKS lisans numaranızı nasıl öğrenebileceğinizi ve görüntüleyebileceğinize dair adımları aşağıda bulabilirsiniz.

solidworks serial no ögrenme

İlk olarak SOLIDWORKS’ümüzü açıyoruz ve üst taraftaki resimde gördüğünüz SOLIDWORKS’ün sağ üst tarafında bulunan butonlardan soru işareti olan butona tıklıyoruz.

solidworks serial no görme

Yukarıdaki görselde de gösterildiği gibi soru işareti butonuna tıkladıktan sonra, açılan penceredeki ‘SOLIDWORKS Hakkında…’ kısmına tıklıyoruz.

solidworks serial no

Son olarak, yukarıda gösterilen işlemleri yaptığımızda açılan pencere üstteki görselde gösterilmiştir. Bu açılan pencerede ‘Seri Numarasını Göster’ yazan yere tıkladığınızda 24 haneli SOLIDWORKS lisans numaranıza ulaşmış oluyorsunuz.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.