SOLIDWORKS COMPOSER Nedir?
4 Nisan 2024

SOLIDWORKS COMPOSER Nedir?

SOLIDWORKS COMPOSER Nedir?

SOLIDWORKS Composer, ürün geliştirme sürecinde teknik belgeleri tasarlamak ve hazırlamak için kullanılan bir araçtır. Bu program, tasarım değişikliklerine hızlıca ayak uydurmanıza olanak sağlar. SOLIDWORKS Composer’ın kolay kullanımlı ara yüzü sayesinde, ilgili alanları vurgulamak ve belirli bileşenlere odaklanmak için detaylı 2D ve 3D grafikler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, etkileşimli eğitim kılavuzları veya pazarlama sunumları için gerçekçi 3D animasyonlar hazırlamak da mümkündür.

solidworks composer nedir

 SOLIDWORKS COMPOSER nerelerde kullanılır?

SOLIDWORKS Composer kataloglama ve animasyon yetenekleri sayesinde montaj talimatı ihtiyacı duyan kullanıcıların isteklerine yanıt verir. Bir endüstri ürünü veya büyük bir makine montajı fark etmeksizin her ürün için kullanma kılavuzunu pratik araçlar sayesinde oluşturabilirsiniz. Ürünle ilgili bir bilgilendirme kılavuzuna da ihtiyaç duyduğunuzda aynı araçlarla hayal gücünüzün ötesinde bir çalışma ortaya koyabilirsiniz. Endüstrinin her alanına rahatlıkla hitap edebilen Composer etkileşimli içerikler ve animasyon oluşturmak isteyenler için vazgeçilmezdir. Sektör gözetmeksizin Composer ile ürün pazarlamalarınıza renk katabilirsiniz.

le ilgili bir bilgilendirme kılavuzuna da ihtiyaç duyduğunuzda aynı araçlarla hayal gücünüzün ötesinde bir çalışma ortaya koyabilirsiniz. Endüstrinin her alanına rahatlıkla hitap edebilen Composer etkileşimli içerikler ve animasyon oluşturmak isteyenler için vazgeçilmezdir. Sektör gözetmeksizin Composer ile ürün pazarlamalarınıza renk katabilirsiniz.

solidworks-composer-2024

SOLIDWORKS COMPOSER Paketleri Nelerdir?

solidworks-composer-paketleri

SOLIDWORKS Composer tek pakette bütün araçlarını kullanıcılarına sunar. SOLIDWORKS Composer satın aldığınızda; ürününüzü veya sürecinizi net bir şekilde açıklamak ve sunmak için hızlı bir şekilde 2D ve 3D grafik içerik oluşturabilirsiniz. Araçlar, yüksek kaliteli çizimler, fotogerçekçi görüntüler ve etkileşimli animasyonlar oluşturmak ve tasarım verilerini içe aktarmak için doğrudan 3D CAD verilerinden çalışmanıza olanak tanır.

solidworks-composer-player

Ücretsiz olarak her bilgisayara kurulabilen Composer Player temel araçları da bünyesinde bulundurarak projelerinizi olduğu gibi aynı arayüzde görüntülenmesini sağlar. Bu sayede projelerinizi lisansı olmayan kullanıcılarla paylaştığınızda çalışmanızı sizin gördüğünüz şekilde görmelerini sağlayabilirsiniz.

 

SOLIDWORKS COMPOSER Özellikleri Nelerdir?

SOLIDWORKS Composer bütünleşik bir yapıya sahip olduğu için CAD modellerinde yaptığınız tüm değişiklikleri teknik iletişim materyallerinizde otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Artık belgelerinizin hem yüksek kaliteli hem de doğru olduğundan emin şekilde ürünlerinizi daha hızlı pazarlayabilirsiniz. SOLIDWORKS Composer resimleri ve animasyonları, montaj talimatlarını ve iş emirlerini basitleştirmede özellikle faydalıdır. Ürününüzün nasıl monte edilip onarıldığını 3D olarak doğrudan gösterebilir, yabancı dil engellerini ortadan kaldırabilir ve yerelleştirme maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

SOLIDWORKS Composer 3

 SOLIDWORKS COMPOSER ‘ın Avantajları

Gerçeğe çok daha yakın görseller oluşturabilir ve ürün pazarlama materyalleri oluştururken fiziksel prototip ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Ürünleri interaktif film şeritleri ile daha etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz. Ayrıntılı görünümler, parlak etkiler ve şeffaf bileşenlerle temel farkları vurgulayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi, güncellenmiş tasarımları hızla teslim ederek etkileyebilirsiniz. İnteraktif Malzeme Listeleri (BOM) ve parça listeleri oluşturabilirsiniz. En karmaşık ürün ayrıntılarını etkili bir şekilde yansıtan etkileşimli animasyonlar oluşturabilirsiniz. Tasarım sürecinde belgeleri hazırlamaya daha erken başlayabilir ve tasarım değişiklikleri meydana geldiğinde belgeleri daha hızlı güncelleyebilirsiniz. Eğitim materyallerine interaktif grafikler ekleyebilirsiniz. Sunum ve broşürlerde 3D görünüme sahip yüksek çözünürlüklü, gölgeli işlemeler oluşturabilirsiniz. Web şablonlarıyla karmaşık ürün detaylarını hızla internette yayınlayabilirsiniz.

 

SOLIDWORKS COMPOSER ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.