Değerlerimiz

METROPOLSOFT temel değerlerini, sunduğu yüksek katma değerden almaktadır. Değerlerimiz iş ve yaşamdaki katma değerli teknolojinin sürdürülebilirliği içindir.

Katma Değer Odaklıyız: Performans odaklı yaklaşımlarımızla müşterilerimiz için çalışıyoruz. Müşterilerimizin potansiyelini yüksek teknolojilerimizin sürdürülebilir karlılığıyla ve ölçülebilir hedefleriyle destekliyoruz.

Yenilikçiyiz: Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için işe, insana ve yaşama fayda sağlayan inovatif teknolojilere yatırım yapıyoruz.

Profesyoneliz: Sektörünün lider firmalarıyla çalışan, tüm iş süreçlerinde dikkatli, sorumlu ve şeffaf davranan teknik profesyonelleriz.

Uzmanız: Deneyim ve donanımlarımızla en iyi olduğumuz işleri en iyi şekilde yapan, kullandığımız teknolojilerle harika sonuçlar elde eden uzmanlarız.

Başarılıyız: Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin üretkenliğini, verimliliğini ve kalitesini hedef alan başarılı sonuçlar için çalışırız.

Kararlıyız: Daha katma değerli bir geleceğe ilerlemek için gereken güce, azim, kararlılık ve enerjiye sahip olduğumuzdan eminiz.

METROPOLSOFT | Değerlerimiz | Kalite

Kalite

METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin amacı; müşterilerinin çalışma verimini artırabilmesi için en kaliteli ürünlerle birlikte kaliteli hizmet sunarak, sanayicimizin teknolojik alt yapısını güçlendirmek ve toplam verimini artırmasına katkı sağlamaktır.

METROPOLSOFT | Değerlerimiz | Zamanında Teslim

Zamanında Teslim

Zamanın en önemli kaynak olduğunun bilincinde olan yönetim kadromuzun liderliğinde, kalite ve projeden ödün vermeden lojistik ve kaynak yönetimini doğru planlayarak işlerimizi zamanında teslim ediyoruz.

METROPOLSOFT | Değerlerimiz | Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, müşterilerimize kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

METROPOLSOFT | Değerlerimiz | Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

METROPOLSOFT’un temel hizmet prensipleri; samimiyet, dürüstlük, güven ve güler yüzdür.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.