Neden EDGECAM?
24 Ekim 2022

Neden EDGECAM?

EDGECAM tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır. EDGECAM Türkiye distribütörü METROPOLSOFT, çözüm ortaklarına yalnızca kusursuz bir satın alma deneyimi değil, uzman teknik desteği ve CAM (Bilgisayar Destekli Üretim) tecrübesiyle de hizmet verir. Sunduğumuz çözümlerin kurulumuna istinaden sağladığımız profesyonel eğitim de bu sürecin değerli bir parçasıdır.

EDGECAM 40 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile CAM (Bilgisayar Destekli Üretim) pazarının tartışmasız lider yazılımıdır. Çok geniş bir çözüm yelpazesine sahip EDGECAM, çeşitli imalat ihtiyaçlarına yanıt verebilir. Tüm seri imalat ve fason üretim için frezeleme özellikleri, 4-5 eksende imalat ihtiyaçları ve tel erozyon programlaması konularında pratik çözümler sunar.

EDGECAM’in Sağladığı Faydalar

 • Türkçe Arayüz
 • Kolay Kullanım
 • Teknik Destek (Uzman Mühendislerimizden)
 • Ücretsiz Kurulum
 • Hızlı Hesaplama Özelliği
 • Kusursuz CAD Veri Entegrasyonu
 • CNC Makinalar için Geniş Post Processor (Son İşlemci) Desteği
 • Satış Sonrası Eğitim

Kusursuz CAD Data Uyumu

EDGECAM dünya genelinde en çok kullanılan CAD sistemleri ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışmaktadır. En ufak bir veri kaybı dahi olmaksızın son derece uyumlu data transfer yeteneğine sahiptir.

Kullanıcı Dostu

EDGECAM Türkçe ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu da öğrenmenizi ve kullanmanızı kolaylaştıran bir özelliktir. Karmaşık, kafa karıştıran arayüzlere veda edin, yeni teknolojiler ile zorlu işlerinizi kolayca halledin.

Tasarruf Edin

Waveform (Dalga Formu) ve Otomatik İşleme özelliğiyle zamandan tasarruf ederken hızlı NC kodu elde etme ve takım ömrünü uzatan işleme yöntemleriyle de maliyetinizi azaltın.

Post Processor (Son İşlemci) Desteği

Tüm standart CNC tezgâhlar için %100 uyumlu geniş makine kütüphanesi mevcuttur. Ayrıca özel ve modifiye edilmiş CNC makineler için Post Processor uyarlamaları yapılmaktadır. Tam makine işleme simülasyonu için 3D tezgâh modeli adaptasyonu özelliklerinden biridir.

CAD CAM Entegrasyonu İçin Doğru Yazılım

EDGECAM‘in Designer modülüyle temel CAD ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz. EDGECAM aradığınız en doğru CAM yazılımıdır. EDGECAM’i denemek isterseniz, demo talebinizi hemen bize iletin ve EDGECAM’in yüksek kapasitesini ve yatırım getirisine olan katkısını siz de deneyimleyin.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.