3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Connected Offline Mod Çalışma
27 Şubat 2023

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Connected Offline Mod Çalışma

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Connected Offline Mod Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Tüm iş akışınızı tek bir platform üzerinden yönetmenize olanak sağlayan 3DEXPERIENCE, her geçen gün gelişmeye ve bünyesine faydalı yenilikler katmaya devam ediyor. Bulut tabanlı olarak bir kullanıcı adı ve şifre ile platforma giriş sağladığınızda artık tüm iş düzeniniz elinizin altında!

Sahip olduğunuz güncel sürümünüzle artık offline mod ile de çalışabileceğiniz bir özellik mevcut. 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Connected offline mod çalışma özelliği sayesinde, aktif internet bağlantınızın olamayacağını düşündüğünüz zamanlarda, bu yeni ayar sayesinde hız kesmeden tasarıma devam edebileceksiniz.

  • Çevrimdışı çalışma zamanınıza siz karar verin.

ÖNEMLİ! Offline mod ile çalışmaya başlamadan önce bazı ayarlar gerekebilir. Eğer dosyalarınızı bulut üzerinde depoluyorsanız, internet bağlantınız yokken 3D Drive, 3D Space alanlarına erişemeyeceğinizden dolayı bu dosyaları bilgisayarınızda yerel diske kaydetmeyi unutmayın. Bu dosya üzerinde çalışan diğer arkadaşlarınızın değişiklikleri ile çakışmamak ve iş planında herhangi bir aksama olmaması için dosyaları kilitleyin.

Bir SOLIDWORKS Connected masaüstü kısayolunuzun olduğundan emin olun. İnternet bağlantınız yokken 3DEXPERIENCE web sitesine erişemeyeceğinizden dolayı doğrudan bir masaüstü uygulama kısayolu işinizi kolaylaştıracaktır.

SOLIDWORKS Connected kısayolu oluşturmak için;

solidworks-connected-kisayolu

  • Çevrimdışı çalışın.

Gerekli kontrollerinizi sağladıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan mod simgesine tıklayarak ”offline mod”a hızlı bir geçiş sağlayabilirsiniz. 30 gün süre ile offline olarak kesintisiz çalışabilirsiniz. Yeni çalışma biçiminizi onaylayarak devam edebilirsiniz. 30 gün sona erdiği zaman tekrar bir ağ bağlantısı yapmanız gerekir. Bu kısa bağlantı sonrasında isterseniz tekrardan çevrimdışı moda geçiş yapabilirsiniz.

solidworks-connected-work-offline

  • Çevrimiçi mod ile yeniden online çalışın.

Eğer tekrardan online çalışmaya geçmek isterseniz, aynı komutu kullanmanız yeterli olur. Online modu onaylayın. Eğer bulut tabanlı depolama kullanıyorsanız, yerelde çalışıp kaydettiğiniz dosyalarınızı kolay bir şekilde tekrardan buluta aktararak korumaya devam edin. Bu özellik sayesinde online ve offline çalışma zamanlarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.