Neden WORKNC? - WorkNC Türkiye Distribütörü - Metropolsoft

WORKNC

2 EKSENDEN 5 EKSENE KUSURSUZ HASSASİYET

Neden WORKNC sorusuna cevaben, Metropolsoft’un Türkiye Distribütörü olduğu WORKNC yazılımının sektörün  “tek tuşla CAM” mantığına en yakın CAM programı olduğunu söylemek yerinde olacaktır. Sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde farklı sektörlerden binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak işletmenizi rakiplerinizin önüne taşıyın.

Emniyetli, hızlı ve kolay programlama yaparak işinize hız katın.
WorkNC, 2 eksenden 5 eksene sunduğu CAD/CAM çözümlerinde kullanım kolaylığı ve benzersiz takım yolları oluşturma özelliğiyle alanında lider CAM programıdır.
WORKNC’nin 5 eksen kabiliyetleri ile hızlı ve kolay programlama yaparken, üstün yüzey kaliteleri elde edilir.
WORKNC ile 5 Eksen İşlemede FARK Yaratın!
WORKNC, waveform (dalga form) işleme stratejisi ile çok kısa işleme zamanları elde edilirken kesici takım ömrü de uzar.

Solidworks Simulation

WORKNC FARKI

İleri seviye imalat ihtiyaçlarına kapsamlı ve kusursuz çözümler sunar.

Emniyetli, hızlı ve kolay programlama yaparak işinize hız katın…

WorkNC programlama yapmaktan çok daha fazlasını barındırır. İçerdiği CAD fonksiyonları ile istenilen her değişikliği hızlı ve kolayca yapmanızı sağlar. Bunların dışında gelişmiş simülasyon ve analiz seçenekleri ile ister programlamaya başlamadan önce, isterse de programlama tamamlandıktan sonra, yani uygulanan işlemin her aşamasında kontrol ve doğruluk sağlar.

WORKNC KATALOG

NEDEN WORKNC?

WorkNC Mühendislerin Tercihi

Emniyetli ve Güvenli

Dünyanın her yerinde mühendisler, WorkNC’nin takım yolları ile emniyetli ve güvenli bir şekilde talaş kaldırma oranları elde etmektedir. Dinamik stok model yönetimi kullanılarak, yazılımın algoritmaları herhangi bir anda hangi malzemenin kaldırılması gerektiğini bilir; olası çarpışmaları kontrol ederek, geri kaçmaları ve boşa harcanan hareketleri en aza indirir. Bu şekilde takım yüklerini de sabit tutar.

Sayısız otomatik özellikleri ile büyük verimlilik artışları sağlanır. Etkili takım yolları ile üretkenlik, takım ömrü, doğruluk artarken, işlem süreleri ise düşmektedir. Bu şekilde büyük verim artışları sağlanmış olur.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

Üstün Yüzey Kalitesi

WORKNC’nin gelişmiş takım yolları ile üstün yüzey kaliteleri elde edilir.

Otomatik Çözümler

WorkNC Otomatik Çözümler

  • Kaba ve Finish işlemler, optimizasyon seçenekleri, kontur ve eğri seçenekleri, remachining seçenekleri ve delik delme sihirbazı gibi birçok otomatik takım yolu oluşturma seçenekleri bulunur.
  • İstenilen takım yolunu oluşturmak için birkaç temel parametre girmek yeterlidir. Gerisini WorkNC otomatik bir şekilde oluşturur.
  • WorkNC kendi hızlı grafik takım yolu düzenleme editörüne ve post işlemci üretimine sahiptir.
  • Kullanım kolaylığı sayesinde kısa sürede adapte olur ve programı verimli bir şekilde kullanırsınız.

Artan Verimlilik

Worknc verimlilikWorkNC takım yolları oluşturmaya başlamadan önceki hazırlık sürelerini, özel analiz komutları ile önemli ölçüde azaltırken tutarlı bir şekilde optimize edilmiş takım yolları oluşturur. WorkNC işleme (çevrim) sürelerini önemli ölçüde azaltmak için makinedeki gereksiz takım hareketlerini ortadan kaldırır. Aynı şekilde işleme stratejilerinde uygulanan değişiklikler kaydedilip bir daha ki benzer işlemlerde kullanılarak zaman tasarrufu sağlanır.

WorkNC, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür. 

Hızlı Hesaplama Süreleri

  • WorkNC Hızlı HesaplamaGörev Dizilişi: Bazı takım yolları birden çok işlemci parçacığı çalıştırır. Bu takım yolunun özgün kısımlarını aynı anda hesaplayacağı anlamına gelmektedir. Çok çekirdekli işlemcilere sahip bilgisayarlarda, bu olay ayrı çekirdeklerde gerçekleştirilerek hesaplama süreleri azalır. Bu teknoloji ile Auto 5 seçenekleri dahil olmak üzere bütün hesaplamalar en kısa zamanda gerçekleşir.
  • Paralel Hesaplama: Workzone içerisindeki birden fazla takım yolunu birbirinden bağımsız bir şekilde eş zamanlı hesaplar. Örnek olarak, Planar Finish işlemi ile Z-level Finish işlemi eş zamanlı olarak ayrı ayrı hesaplanır. Çünkü bu işlemler birbirine bağlı değildir. Ancak Kaba işlemler stoğa bağlı olduğundan kaba işlemden sonra ara kaba işlemi hesaplanmaya başlanacaktır. Paralel hesaplama çok çekirdekli işlemcilerden yararlanarak her zamankinden daha hızlı hesaplama süreleri elde etmeyi sağlar.

Güvenilirlik

WorkNC Hızlı Ve GüvenilirWorkNC, gelişmiş teknolojisi ile, oluşturulan takım yollarınızın güvenilirliğini garanti eder.

Yüksek hızlı işleme stratejilerinde de en yüksek güvenlik ile çalışır.

Bu şekilde emniyetle verimli takım yolları oluşturur.

 

WORKNC 5 EKSEN | Kalıp İşleme

Kullanım Kolaylığı

Kullanıcı dostu ara yüzü ile WorkNC, mühendislik ofisinde veya doğrudan atölyede rahatlıkla kullanılabilir.

WORKNC EĞİTİM VİDEOLARI