SOLIDWORKS PDM Yinelenen Dosya Adı Uyarısı
15 Haziran 2023

SOLIDWORKS PDM Yinelenen Dosya Adı Uyarısı

Kullanıcıların kasada aynı ada sahip iki veya daha fazla dosya oluşturmasını önleyen, yinelenen dosya adı denetimini etkinleştirmek için ”Yinelenen Dosya Adı Denetimi” iletişim kutusu kullanılır.

solidworks-pdm-1

  • “Dosya adı benzersiz değil” uyarısına tıklandığında, iki sütuna bölünmüş SOLIDWORKS PDM Kopyalarının bir listesi oluşturulur. Sağ sütun eklenen dosyaları, sol sütun mevcut dosyaları gösterir.

solidworks-pdm-2

  • Bu sütunlardan bir dosyayı seçtiğinizde ayrı bir pencerede seçilen dosyanın yeniden adlandırılabileceği kasa görünümü açılır.

solidworks-pdm-3

SOLIDWORKS PDM hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

 

KVKK Metni

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Vero, ad eaque nesciunt alias numquam iure tenetur cupiditate dolor nihil aliquid quaerat similique, excepturi officia assumenda quis, culpa deleniti reiciendis ducimus.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Illum sit vitae nobis deleniti ab ipsa temporibus atque iste. Quod necessitatibus voluptas unde eos ipsam? Voluptas ad natus velit necessitatibus mollitia.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.