fbpx

SolidWorks

FİKİRLERİNE HAYAT VER!

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS, entegre çözümleriyle tüm dizayn ve üretim süreçlerinizde üretkenliğinizi artırır ve ürünleri pazara daha hızlı şekilde sürebilmenizi sağlar. SolidWorks ürünlerinin teknik detaylarını bu sayfada inceleyebilir, bir fiyat teklif formu gönderebilir veya katalog PDF’ini indirebilirsiniz.

SOLIDWORKS ile ister basit , isterseniz de  karmaşık tasarımlar üzerinde çalışın, kullanıcı dostu arayüzü ve pratik çalışma prensibiyle, hızlı ve kusursuz ürün tasarımlarını hayata geçirmeniz çok kolay olacaktır. SolidWork hem düşük maliyetli hem de yüksek kalitede ürünler geliştirmenize yardımcı olur.

SOLODWORKS’e METROPOLSOFT fırsatları ile sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin

SOLIDWORKS | Yenilikçi Tasarımların Güçlü Aracı
SolidWorks® 3D CAD

SolidWorks® 3D CAD

SOLIDWORKS® 3D CAD’in ürün geliştirme süresini kısaltan, maliyetleri düşüren ve kaliteyi artıran güçlü işlevselliği sayesinde fikirlerinizi mükemmel ürün tasarımlarına dönüştürün.

SolidWorks Simulation

Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar. Simülasyon araçları ile yeniliği ve optimizasyonu işinize entegre edin.

SolidWorks Simulation
SolidWorks Flow Simulation

SolidWorks Flow Simulation

Ürün yenileştirmesini hızlandırmada yardımcı olan Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği analizine erişim sunarak mühendislere ürün yenileştirmede hız katar. Tasarımcıların sıvı akışı analizinin avantajlarından yararlanmasını sağlar.

SolidWorks Plastics

Plastik parça veya enjeksiyon kalıpları tasarlayan şirketlerin daha tasarımın ilk aşamalarında iken üretim kusurlarını tahmin etmesini ve önlemesini kolaylaştırarak maliyetli revizyonları ortadan kaldırır.

SolidWorks Plastics
SolidWorks PDM

SolidWorks PDM

Veri Yönetimi çözümleri, veri kaybı ve sürüm kontrolü kaygılarını ortadan kaldırarak, tüm tasarım bilgisi üzerinde komple kontrol sağlar. Verilerinizi kuruluşunuzun genelinde yönetir ve senkronize eder.

SolidWorks Composer

Teknik yayın materyallerini ürün geliştirmeyle birlikte tasarlayıp hazırlayabileceğiniz araçlar sunarak, belgelerinizin tasarım değişikliklerinize ayak uydurmasını sağlar.

Solidworks Composerr
solidworks inspection

SolidWorks Inspection

Manuel veri girişinin sonucunda ortaya çıkan hataları ve tutarsızlıkları da önler. Denetim belgeleri oluşturma ve süreç içi veya alım denetimi uygulama işlemlerinin basitleştirilmesini sağlar.

SolidWorks MBD

Bu yazılım firmalara, 3B Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) belirlemede, organize etmede ve sanayi standartlarında 3B PDF ve eDrawings® olarak yayınlamada yardımcı olur.

SolidWorks MBD
SolidWorks Electrical

SolidWorks Electrical

Mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır.

SolidWorks Visualize

Sektör lideri görüntü işleme özelliklerini tasarımların vizyonunu, tutkusunu ve duygusunu yansıtabilen görsel içeriklerin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar.

SolidWorks Visualize

Metropolsoft

SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek  hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ürün sayfasını ziyaret edebilir veya fiyat bilgisi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması

SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması
SOLIDWORKS Abonelik Hizmeti, en güncel sürüm ve servis paketlerini kullanma olanağı sunar. Bakım anlaşması sayesinde teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliği artar.  SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun bakım anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!
Abonelikli SolidWorks müşterileri bakım anlaması ile performans ve üretkenliğini artırırken zamandan tasarruf ediyor ve maliyetlerini azaltıyorlar.