fbpx

SolidWorks

Neden SolidWorks?

SOLIDWORKS, entegre çözümleriyle tüm dizayn ve üretim süreçlerinizde üretkenliğinizi artırır ve ürünleri pazara daha hızlı şekilde sürebilmenizi sağlar. Tüm SolidWorks ürünlerinin detayları ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. İlgilendiğiniz SolidWorks lisansının özelliklerini ve karşılaştırmasını inceleyebilirsiniz.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

SolidWorks 3D CAD

SolidWorks 3D CAD
SolidWorks olarak sizlere en mükemmel ürünleri, en kısa sürede en düşük maliyet ve en hızlı pazara sunma imkânı sunmayı ve bu süreçte maliyetlerinizi düşürmeyi amaç edindik.
SolidWorks Simulation

SolidWorks Simulation
SolidWorks Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar. Aynı zamanda yeniliğe teşvik eden bir ilham kaynağı.
SolidWorks Flow Simulation

SolidWorks Flow Simulation
Ürün yenileştirmesini hızlandırmada yardımcı olan Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği analizine erişim sunarak mühendislere ürün yenileştirmede hız katar. Tasarımcıların sıvı akışı analizinin avantajlarından yararlanmasını sağlar.
SolidWorks Plastics

SolidWorks Plastics
Plastik parça veya enjeksiyon kalıpları tasarlayan şirketlerin daha tasarımın ilk aşamalarında iken üretim kusurlarını tahmin etmesini ve önlemesini kolaylaştırarak maliyetli revizyonları ortadan kaldırır.
SolidWorks PDM

SolidWorks PDM
SolidWorks Veri Yönetimi çözümleri, veri kaybı ve sürüm kontrolü kaygılarını
ortadan kaldırarak, tüm tasarım bilgisi üzerinde komple kontrol sağlar. Verilerinizi kuruluşunuzun genelinde yönetir ve senkronize eder.
SolidWorks Composer

SolidWorks Composer
Teknik yayın materyallerini ürün geliştirmeyle birlikte tasarlayıp hazırlayabileceğiniz araçlar sunarak, belgelerinizin tasarım değişikliklerinize ayak uydurmasını sağlar.
SolidWorks Inspection

SolidWorks Inspection
SolidWorks Inspection, manuel veri girişinin sonucunda ortaya çıkan hataları ve tutarsızlıkları da önler. Denetim belgeleri oluşturma ve süreç içi veya alım denetimi uygulama işlemlerinin basitleştirilmesini sağlar.
SolidWorks MBD

SolidWorks MBD
Bu yazılım firmalara, 3B Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) belirlemede, organize etmede ve sanayi standartlarında 3B PDF ve eDrawings® olarak yayınlamada yardımcı olur.
SolidWorks Electrical

SolidWorks Electrical
Mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır.
SolidWorks Visualize

SolidWorks Visualize
Sektör lideri görüntü işleme özelliklerini tasarımların vizyonunu, tutkusunu ve duygusunu yansıtabilen görsel içeriklerin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar.

Metropolsoft

SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi SOLIDWORKS satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek  hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ürün sayfasını ziyaret edebilir veya SOLIDWORKS fiyatı için teklif formunu doldurabilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması

SOLIDWORKS Abonelik Hizmeti, en güncel SOLIDWORKS sürüm ve servis paketlerini kullanma olanağı sunar. SolidWorks bakım anlaşması, teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırır.

SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması

SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun Solidworks Abonelik anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!
SolidWorks abonelikli müşterileri bakım anlaması ile performans ve üretkenliğini artırırken zamandan tasarruf ediyor ve maliyetlerini azaltıyorlar.