SOLIDWORKS - Resmi Türkiye Distribütörü - Metropolsoft

SolidWorks

FİKİRLERİNE HAYAT VER!

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS, entegre çözümleriyle tüm dizayn ve üretim süreçlerinizde üretkenliğinizi artırır ve ürünleri pazara daha hızlı şekilde sürebilmenizi sağlar. Ürünlerin teknik detaylarını bu sayfada inceleyebilir, bir fiyat teklif formu gönderebilir veya aşağıdan PDF katalogu indirebilirsiniz.

SolidWorks

SOLIDWORKS ile ister basit , isterseniz de  karmaşık tasarımlar üzerinde çalışın, kullanıcı dostu ara yüzü ve pratik çalışma prensibiyle, hızlı ve kusursuz ürün tasarımlarını hayata geçirmeniz çok kolay olacaktır. SolidWorks hem düşük maliyetli hem de yüksek kalitede ürünler geliştirmenize yardımcı olur.

METROPOLSOFT’un sunduğu özel fırsatlarla SolidWorks’e sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

📝 TEKLİF İSTE                📞 Bizi Arayın

SOLIDWORKS | Yenilikçi Tasarımların Güçlü Aracı
SolidWorks 3D CAD Metropolsoft

SolidWorks® 3D CAD

SOLIDWORKS® 3D CAD’in ürün geliştirme süresini kısaltan, maliyetleri düşüren ve kaliteyi artıran güçlü işlevselliği sayesinde fikirlerinizi mükemmel ürün tasarımlarına dönüştürün.

SolidWorks Simulation

Solidworks simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar. Simülasyon ve analiz araçları ile yeniliği ve optimizasyonu işinize entegre edin.

SolidWorks Simulation Metropolsoft
SolidWorks Flow Simulation Metropolsoft

SolidWorks Flow Simulation

Ürün yenileştirmesini hızlandırmada yardımcı olan Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği analizine erişim sunarak mühendislere ürün yenileştirmede hız katar. Tasarımcıların sıvı akışı analizinin avantajlarından yararlanmasını sağlar.

SolidWorks Plastics

Plastik parça veya enjeksiyon kalıpları tasarlayan şirketlerin daha tasarımın ilk aşamalarında iken üretim kusurlarını tahmin etmesini ve önlemesini kolaylaştırarak maliyetli revizyonları ortadan kaldırır.

SolidWorks Plastics Metropolsoft
SolidWorks PDM Metropolsoft

SolidWorks PDM

Veri Yönetimi çözümleri, veri kaybı ve sürüm kontrolü kaygılarını ortadan kaldırarak, tüm tasarım bilgisi üzerinde komple kontrol sağlar. Verilerinizi kuruluşunuzun genelinde yönetir ve senkronize eder.

SolidWorks Composer

Teknik yayın materyallerini ürün geliştirmeyle birlikte tasarlayıp hazırlayabileceğiniz araçlar sunarak, belgelerinizin tasarım değişikliklerinize ayak uydurmasını sağlar.

Solidworks Composer Metropolsoft
Solidworks Inspection Metropolsoft

SolidWorks Inspection

Manuel veri girişinin sonucunda ortaya çıkan hataları ve tutarsızlıkları da önler. Denetim belgeleri oluşturma ve süreç içi veya alım denetimi uygulama işlemlerinin basitleştirilmesini sağlar.

SolidWorks MBD

Bu yazılım firmalara, 3B Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) belirlemede, organize etmede ve sanayi standartlarında 3B PDF ve eDrawings® olarak yayınlamada yardımcı olur.

SolidWorks MBD Metropolsoft
SolidWorks Electrical Metropolsoft

SolidWorks Electrical

Mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır.

SolidWorks Visualize

Sektör lideri görüntü işleme özelliklerini tasarımların vizyonunu, tutkusunu ve duygusunu yansıtabilen görsel içeriklerin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar.

SolidWorks Visualize Metropolsoft

SolidWorks Paketleri

Standard, Professional, Premium olmak üzere 3 farklı paket seçeneği mevcuttur. Bunların her biri farklı fırsatlar ve özellikler sunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına en uygun paketi seçmenize yardımcı olmamız için hemen bizimle iletişime geçin.

SolidWorks Premium  en kapsamlı paket olarak; tasarım, analiz, sürdürülebilirlik, teknik iletişim ve veri yönetimi sağlar.

SolidWorks Proffessional, SolidWorks Standard’ı kapsar ve yanı sıra Toolbox, Görev Zamanlayıcı, Tolerans Analizi gibi özellikleri içerir.

SolidWorks Standard ise parça, montaj modelleme, teknik resim oluşturma gibi özellikleri içermektedir.

SolidWorks 2022 Yenilikleri

SOLIDWORKS’ün 2022‘deki heyecan verici yeniliklerini ve yeni versiyonda sunacağı geliştirmeleri derlediğimiz yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Modelleme ‘de benzersiz kullanıcı deneyimi sunan bu program, her yıl olduğu gibi bu yıl da çok iddialı!

Metropolsoft

SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, çözüm ortaklarına pürüzsüz bir satın alma deneyimi ve satış sonrası destek hizmetleri sunar. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek  hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması

SOLIDWORKS Abonelik AnlaşmasıSOLIDWORKS Abonelik Hizmeti, en güncel sürüm ve servis paketlerini kullanma olanağı sunar. Bakım anlaşması sayesinde teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliği artar.  SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun bakım anlaşmasının en avantajlı fiyatlarını Metropolsoft olarak size sunuyoruz.
Abonelikli SolidWorks müşterileri bakım anlaşması ile performans ve üretkenliğini artırırken hem zamandan tasarruf ediyor hem de maliyetlerini azaltıyor.