SolidWorks

TEKLİF FORMU

İlgilendiğiniz ürünü/ürünleri aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.


SolidWorks 3D CAD
SolidWorks olarak sizlere en mükemmel ürünleri, en kısa sürede en düşük maliyet ve en hızlı pazara sunma imkânı sunmayı ve bu süreçte maliyetlerinizi düşürmeyi amaç edindik.

SolidWorks Simulation
SolidWorks Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar. Aynı zamanda yeniliğe teşvik eden bir ilham kaynağı.

SolidWorks Flow Simulation
Ürün yenileştirmesini hızlandırmada yardımcı olan Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği analizine erişim sunarak mühendislere ürün yenileştirmede hız katar. Tasarımcıların sıvı akışı analizinin avantajlarından yararlanmasını sağlar.

SolidWorks Plastics
Plastik parça veya enjeksiyon kalıpları tasarlayan şirketlerin daha tasarımın ilk aşamalarında iken üretim kusurlarını tahmin etmesini ve önlemesini kolaylaştırarak maliyetli revizyonları ortadan kaldırır,

SolidWorks EPDM
SolidWorks Veri Yönetimi çözümleri, veri kaybı ve sürüm kontrolü kaygılarını
ortadan kaldırarak, tüm tasarım bilgisi üzerinde komple kontrol sağlar. Verilerinizi kuruluşunuzun genelinde yönetir ve senkronize eder.

SolidWorks Composer
Teknik yayın materyallerini ürün geliştirmeyle birlikte tasarlayıp hazırlayabileceğiniz araçlar sunarak, belgelerinizin tasarım değişikliklerinize ayak uydurmasını sağlar.

SolidWorks Inspection
SolidWorks Inspection, manuel veri girişinin sonucunda ortaya çıkan hataları ve tutarsızlıkları da önler. Denetim belgeleri oluşturma ve süreç içi veya alım denetimi uygulama işlemlerinin basitleştirilmesini sağlar.

SolidWorks MBD
Bu yazılım firmalara, 3B Ürün İmalat Bilgilerini (PMI) belirlemede, organize etmede ve sanayi standartlarında 3B PDF ve eDrawings® olarak yayınlamada yardımcı olur.

SolidWorks Electrical
Mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır.

SolidWorks Visualize
Sektör lideri görüntü işleme özelliklerini tasarımların vizyonunu, tutkusunu ve duygusunu yansıtabilen görsel içeriklerin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını sağlar.

SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi SOLIDWORKS satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek  hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ürün sayfasını ziyaret edebilir veya SOLIDWORKS fiyatı için teklif formunu doldurabilirsiniz.