SolidWorks Analiz Araçları - Simulation Çözümleri - METROPOLSOFT

SOLIDWORKS Analiz çözümleri CAD modellerinizi görsel olarak test ederek tasarımlarınızın gerçek dünya koşullarındaki fiziksel davranışlarını öngörmenizi sağlayan güçlü araçlar sunar.

📝 HEMEN TEKLİF AL
solidworks-simulation 1.

SOLIDWORKS SIMULATION

SOLIDWORKS Simulation ile tasarımlarınızı sanal ortamda kolayca test ve optimize edebilirsiniz. Prototip ve fiziksel test maliyetlerini düşürürken ürün kalitesini yükseltmek için tasarımlarınızı gerçek dünya koşullarına tabi tutun.

solidworks-flow-simulation 1

SOLIDWORKS FLOW SIMULATION

SolidWorks Flow Simulation akışkan akışını, ısı transferini ve akışkan kuvvetlerini hızla ve kolayca analiz etmelerini sağlayan güçlü bir bilgisayarlı akışkan dinamikleri (CFD: Computational Fluid Dynamics) aracıdır.

solidworks plastics 1

SOLIDWORKS PLASTICS

Plastik parça ve enjeksiyon kalıbı tasarımlarında imalat kusurlarını önceden görün ve önleyin; maliyetli yeniden işlemeyi ortadan kaldırın, parça kalitesini iyileştirin ve piyasaya çıkma sürelerini kısaltın.

SolidWorks analiz araçları; malzeme davranışları, çevresel faktörler, hareketler gibi birçok koşulu göz önüne alarak dijital ortamda gerçekçi bir çalışmayla daha doğru sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. SolidWorks analiz araçları sayesinde tasarımlarınızı gerçek dünya koşullarında üretimden önce test edebilirsiniz.

Kullanıcıya sunulan çözüm yöntemlerinden iş yapınıza en uygun olan seçeneği tercih ederek prototip ve test gibi kontrol araçlarına olan gereksinimi büyük oranda ortadan kaldırabilirsiniz. Bu da sizlere tasarımlarınızın üretimden önceki son kontrollerini daha düşük bir maliyetle yapabilme imkânı sağlar. Çalışmanızın kalitesini ve performansını artıracak olan çözüm araçları ile hata riskini minimize ederek sizlerde sektör başarınızı katlayabilirsiniz.

Siz de SolidWorks’ün analiz araçlarıyla tasarladığınız ürünlerin pahalı test ve prototip maliyetlerini minimize edin. Pazardaki rakiplerinize karşı yerinizi ve devamlılığınızı sağlamlaştırın!

SOLIDWORKS Simülasyon Araçlarıyla ilgili fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi için satış uzmanlarımız; teknik sorularınız için mühendislerimiz size ve ekibinize yardım etmek için burada!

Bizi 0216 466 67 70 nolu telefondan arayın