SolidWorks PCB (Baskılı Devre Kartı) - SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü

SolidWorks PCB

SOLIDWORKS PCB, en iyi elektronik ve PCB tasarım teknolojisini, hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanan elektronik devreleri ve PCB’leri elde etmek için gereken verimliliği sağlayan, kullanımı kolay bir arayüzle birleştirir.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  SOLIDWORKS PCB (powered by Altium) tasarım aracı, Altium’un gücünü ve kullanılabilirliğini SOLIDWORKS’ün 3D uzmanlığıyla bir araya getirerek elektronik ve mekanik dünyalarını her tasarımda birleştirir. Elektronik tasarımlarını güvenilir mekanik iş akışınızı kullanan SOLIDWORKS ile sorunsuz bir şekilde entegre eden tasarımlar; entegre tasarım verileri, yönetilen Mühendislik Değişiklik Emri (ECO) süreçleri ve daha iyi analiz özellikleriyle hayat bulur. SOLIDWORKS PCB, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirmeye odaklanır. Siz SOLIDWORKS ile en iyi yaptığınız işi yapın ve PCB tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamayı SOLIDWORKS PCB’ye bırakın.

  SOLIDWORKS PCB, SOLIDWORKS mekanik tasarımının ve elektronik ürün tasarımı için simülasyon portföyünün ayrılmaz bir parçası olan işbirliği teknolojisi ile birlikte Baskılı Devre Kartı (PCB) elektroniği için şematik giriş, kitaplık ve yerleşim araçları sağlar. SOLIDWORKS PCB, mekatronik ve elektrik mühendislerinin inovasyonun içerdiği riskleri azaltmalarına yardımcı olur ve daha az fiziksel (ECAD-MCAD) prototipleme ile ürünleri pazara daha hızlı götürmelerini sağlar, böylece genel proje maliyetlerini ve programlarını azaltır.

  Güçlü ve sezgisel bir elektronik tasarım kabiliyeti ve SOLIDWORKS portföyüyle kusursuz entegrasyon sayesinde tasarımcılar, erken ve aynı zamanda tasarım sürecinde akıllı ECAD-MCAD ortak tasarımından yararlanabilir ve pahalı tasarımlı yeniden işlemeyi önleyebilir, potansiyel hatalar elemine edebilir veya en aza indirebilir , zaman ve para tasarrufu sağlar.

  SOLIDWORKS PCB, en iyi elektronik ve PCB tasarım teknolojisini, hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanan elektronik devreleri ve PCB’leri elde etmek için gereken verimliliği sağlayan, kullanımı kolay bir arayüzle birleştirir. Günümüzün ana mekatronik / elektronik ürün tasarımlarının taleplerini kolaylıkla karşılayan güçlü bir PCB tasarım uygulamaları, özellikleri ve özellikleri ile çekirdek tasarım odağında hiçbir ödün yoktur. SOLIDWORKS PCB, Altium’un 25 yıllık deneyiminden elde edilen en iyi ve en yeni elektronik ve tasarım teknolojilerini içerir.

  FAYDALARI:

  • ECAD-MCAD İşbirliği
  • Güçlü Mekatronik / Elektronik Tasarım
  • Tasarım Ekibi Verimliliğini Artırın
  • Proje Zamanlamalarını ve Bütçelerini Karşılamak
  • Üretim Verimini İyileştirme
  • Yönetilen ECAD-MCAD ECO Süreci
  • Gerçek Zamanlı 3D Boşluk Kontrolü
  • Tedarikçi Bağlantıları
  • Bileşen Parametrik Veritabanı Desteği
  • Karma Mod SPICE 3f5 Simülatör
  • SOLIDWORKS Dosya Desteği
  • Tasarım Yorumlama ve Revizyon Yönetimi

   

  SOLIDWORKS PCB Ürün Matrixi
  SOLIDWORKS PCB
  SOLIDWORKS PCB Connector
  CIrcuItWorks*
  Şematik Çizim
  3B Tasarım
  İşbirliği
  Çoklu Kullanıcı
  Esnek Kablo
  Katı – Esnek PCB

  Solidworks katalog kapak

  SolidWorks Genel Broşürü

  labun nukleer teknolojileri pcb

  LABUN NÜKLEER TEKNOLOJİLERİ

  Entegre SOLIDWORKS Professional mekanik ve SOLIDWORKS PCB elektronik baskılı devre kartı tasarım çözümleri ile Labun Nükleer Teknolojilerinde, Nükleer santrallerde onlarca yıl önce kurulan kontrol sistemleri, analog devreler, enstrümanlar ve yedek parçaların değiştirilmesinde kullanılan dijital elektronik parçaları, panoları ve sistemleri daha hızlı, doğru ve uygun maliyetli şekilde üretilebilir.

  SolidWorks PCB urun Matrixi

  SOLIDWORKS PCB Ürün Matrixi

  SOLIDWORKS PCB, Altium’ün gücünü ve kullanabirliğini ‘elektronik’ ve mekanik dünyaları birleştirmek için SOLIDWORKS ‘ün 3D uzmanlığıyla birleştiriyor.

  solidworks pcb electrical brosur

  SolidWorks PCB Datasheet

  SOLIDWORKS® PCB Powered by Altium®, her ikisi de elektronik ve mekanik tasarım çözümleri geliştirme
  alanında lider olan Dassault Systèmes SolidWorks Corporation ve Altium Limited tarafından ortaklaşa
  geliştirilen bir mekatronik / elektronik tasarım ve mekanik işbirliği çözümüdür