fbpx

Kaçırılmayacak Bir Kampanyamız Var

3DEXPERIENCE PLATFORM ROLLERİYLE SOLIDWORKS ‘te 1 LİSANS ALANA 1 LİSANS BEDAVA

SOLIDWORKS, entegre çözümleriyle tüm dizayn ve üretim süreçlerinizde üretkenliğinizi artırır ve ürünleri pazara daha hızlı şekilde sürebilmenizi sağlar. SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına hem sorunsuz bir satın alma deneyimi  hem de çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder.

Sizler de SOLIDWORKS deneyimi yaşamak istiyorsanız harika bir fırsat ile karşınızdayız. 3DEXPERIENCE PLATFORM rolleriyle SOLIDWORKS ‘de 1 lisans alana 1 lisans bedava! Stoklarla sınırlı bu fırsatı kaçırmayın

Kampanya hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için: 0216 466 67 70

İş süreçlerinin hızla değiştiği günümüzde, alışılagelmiş iş yapış biçimleri de sorgulanıyor ve değişiyor. SOLIDWORKS  Türkiye distribütörü METROPOLSOFT olarak bu değişimi gerçekleştirmeniz için size gerekli teknolojileri ve fırsatları sunuyoruz.

SolidWorks ürün geliştiricilerin, hayatımızı kolaylaştırmak için kurdukları tasarım hayallerine hayat verir.

3DEXPERIENCE Platformu ise, geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu sunar. Platform sayesinde firmanızın dijital dönüşümünü, iş süreçlerini yönetmeyi ve piyasadaki en iyi tasarım ve analiz uygulamalarına sahip olmasını sağlarsınız.

Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® platformu; en iyi tasarım çözümlerini, departmanlar arasında sorunsuz iş birliği ve iletişim imkanı, bulutta güçlü veri ve yaşam döngüsü yönetimi, simülasyon ve üretim uygulamalarıyla birleştirerek kullanımını sevdiğiniz SOLIDWORKS’ü güçlendirir.

  SolidWorks Bir Alana Bir Bedava Kampanya  

  TEKLİF İSTE :

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  KAMPANYA KOŞULLARI

  • 3DExperience Platform rollerinden en az 2 adet,12 aylık olarak satın alınmalıdır.
  • Masaüstü lisanslardan fiyatı daha düşük olan hediye edilecektir.
  • Bu tekliften faydalanabilmek için bir SOLIDWORKS masaüstü lisansının iskontosuz ve indirimden önceki fiyatından alınması gereklidir.
  • Bu teklif sadece bakım anlaşması ile birlikte yapılan satışlarda ve alınacak ikinci SOLIDWORKS yazılımının bakım anlaşması bedelinin ödenmesi durumunda geçerlidir.
  • Bu kampanya başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • SOLIDWORKS Standard alımlarına,  yükseltmelerde ve kiralamalarda geçerli değildir.
  • SOLIDWORKS kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

  Kampanyaya dahil olan ürünler: SOLIDWORKS Professional, Premium; Simulation Standard, Professional, Premium; Flow Simulation; Plastic Standard, Professional, Premium; Composer; SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional, SOLIDWORKS Electrical 3D, SOLIDWORKS Electrical Professional; SolidWorks PCB; Inspection Standard, Inspection Professional; MBD Standard; SolidWorks PDM Professional CAD Editor. Her iki masaüstü lisans için de 12 aylık abonelik bedeli ödenmelidir. Bir şirket bu kampanyadan sadece bir sipariş için faydalanabilir.

  Diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için buraya tıklayınız.