fbpx

WorkNC

WorkNC güçlü işlevselliği ile sac ve plastik kalıplarında yıllardır tercih edilen bir yazılımdır. Başta otomobil, havacılık, ev eşyaları, ve gemi yapımı gibi alanlar olmak üzere; tüketim ürünleri, oyuncaklar, spor ve eğlence eşyaları, paketleme, mücevher, optik ve protez üretimi gibi bir çok farklı sektörde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, WORKNC’nin satış, teknik destek ve eğitimi hizmetleri vermektedir.

NEDEN WORKNC

WorkNC, sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde birçok sektörde binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak rakiplerinizin önüne geçin. WorkNC’nin tercih edilme sebeplerini derlediğimiz yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

WORKNC
WORKNC 3 EKSEN
WORKNC 5 EKSEN
WORKNC ABONELİK

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

WorkNC Endüstri

Endüstriler
WorkNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı sağlanır. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle entegrasyon kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.
WorkNC 3 Eksen

WorkNC 3 Eksen
WorkNC CAM yazılımı 3 eksenli CNC programlama için özellikle kalıp ve takım endüstrisinde karmaşık geometrilerdeki işleme üstünlüğü ile bilinir.
WorkNC 5 Eksen

WorkNC 5 Eksen
WorkNC 5 Eksen güçlü kullanımı kolay programlama ve entegre çarpma önleme özelliklerini içerir. WorkNC ile 5 Eksenli programlama, kolay ve güvenilir olup işleriniz için otomatik olarak 5 eksenli takım yolları üretmenize izin verir.
WorkNC Robot

WorkNC Robot
WorkNC Robot modülü her tür malzeme ve makina için karmaşık takım yollarını kolay hızlı ve kesin bir şekilde programlama imkânı sunar.
Worknc Designer

WorkNC Designer
Makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır. Part Modeler’in sahip olduğu sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kullanımı çok hızlı ve kolaydır.
WorkNC Workxplore

WorkNC  WorkXplore
WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.
WorkNC Post Processor

WorkNC Post Processor
Post Processor’un tezgâh ile uyumunun yanı sıra zaman içerisinde ortaya çıkacak kullanım ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi de çok önemlidir. Yapılacak değişikliklerin çok kısa sürede ve hatasız olması imalat için olmazsa olmazdır.

Metropolsoft

WORKNC Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi WORKNC satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de profesyonel teknik destek hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için bizi 0216 466 67 70 numarasından arayabilir veya WORKNC fiyatı için yukarıdaki teklif formunu doldurabilirsiniz.

WORKNC, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür.