WorkNC

WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, sektörün “tek tuşla CAM” mantığına en yakın sistem olan ve emniyetli, hızlı ve kolay CNC programlama yapabilen WorkNC’nin satış ve teknik destek hizmetlerini verir.

ok TEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS ABONELİK

EDGECAM

EDGECAM ABONELİK

WORKNC

WORKNC ABONELİK

METROPOLSAC/LIST

SOLIDPLANT

SWOOD

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.


Endüstriler
WorkNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı sağlanır. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle entegrasyon kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.

WorkNc 3 Eksen
WorkNC CAM yazılımı 3 eksenli CNC programlama için özellikle kalıp ve takım endüstrisinde karmaşık geometrilerdeki işleme üstünlüğü ile bilinir.

WorkNC 5 Eksen
WorkNC 5-Eksen güçlü kullanımı kolay programlama ve entegre çarpma önleme özelliklerini içerir. WorkNC ile 5-Eksenli programlama, kolay ve güvenilir olup işleriniz için otomatik olarak 5 Eksenli takım yolları üretmenize izin verir.

WorkNC Robot
WorkNC Robot modülü her tür malzeme ve makina için karmaşık takım yollarını kolay hızlı ve kesin bir şekilde programlama imkânı sunar.
Worknc Designer

WorkNC Designer
Makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır. Part Modeler’in sahip olduğu sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kullanımı çok hızlı ve kolaydır.

WorkNC  WorkXplore
WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.

WorkNc Post Processor
Post Processor’un tezgâh ile uyumunun yanı sıra zaman içerisinde ortaya çıkacak kullanım ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi de çok önemlidir. Yapılacak değişikliklerin çok kısa sürede ve hatasız olması imalat için olmazsa olmazdır.

WorkNC, gücünü ve kalitesini yıllardır biriktirdiği deneyim ile bütünleştirmiş dünyaca ünlü yazılım firması olan Vero Software‘in bir ürünüdür.