WORKNC - Kusursuz Hassasiyet - Türkiye Distribütörü METROPOLSOFT
WORKNC METROPOLSOFT

WORKNC

Güçlü işlevselliği ile sac ve plastik kalıplarında yıllardır tercih edilen bir yazılımdır. Başta otomobil, havacılık, ev eşyaları ve gemi yapımı gibi alanlar olmak üzere bir çok farklı sektörde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. WORKNC Türkiye Distribütörü METROPOLSOFT, WORKNC satış, teknik destek ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak rakiplerinizin önüne geçin. WORKNC, sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde birçok sektörde binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

ENDÜSTRİLER

WORKNC, birden fazla sektöre hizmet veren ve faaliyetleriniz için çözüm aracı olan bir programdır. WORKNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı elde edersiniz. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle bütünleşme kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.

DETAYLI BİLGİ AL
worknc-endustriler
worknc-3-eksen

WORKNC 3 EKSEN

WORKNC 3 eksen lisansı, kaba işlemeden finish işlemeye kadar ihtiyacınız olan tüm takım yollarını, güvenilirliği ve pratikliği ile sunar. Kullanım kolaylığı ve esneklik göz önünde bulundurularak geliştirilen bu çözüm, kullanıcıların süreçleri ve otomasyon seviyelerini özelleştirmesini sağlar. WORKNC 3 eksen lisansı ile kullanıcılar, frezeleme rutinlerini ve delme işlemlerinin oluşturulmasını tamamen otomatikleştirebilir. Daha az karmaşık parçaların verimli programlanması için ideal olan bu lisans, hem eğri hem de yüzey frezeleme özelliklerini içerir.

DETAYLI BİLGİ AL

WORKNC AUTO 5

WORKNC Auto 5, 5 eksen işleme alanında gerçekten benzersiz ve devrim niteliğinde bir yeniliktir. Kullanıcılar artık, seçilen 5 eksen frezeleme merkezinin belirli kinematiğini hesaba katarak mevcut 3 eksen takım yollarına dayalı olarak 5 eksen takım yollarını otomatik olarak oluşturabilir. WORKNC Auto 5, mevcut 3 eksen takım yollarından otomatik olarak çarpışmasız 5 eksen takım yolları oluşturur. Kısa, rijit kesicilerin kullanımına olanak tanır ve bir bileşeni bitirmek için gereken elektrot yakma işlemlerinin sayısını azaltarak işin daha fazlasının tek bir ayarda tamamlanmasına olanak tanır.

DETAYLI BİLGİ AL
Worknc-Auto-5
worknc-5-eksen

WORKNC 5 EKSEN

Güçlü kullanım, kolay programlama ve entegre çarpma önleme özelliklerini içerir. WorkNC ile; 5 Eksenli programlama, kolay ve güvenilir olup işleriniz için otomatik olarak 5 eksenli takım yolları üretmenize izin verir. 5 Eksen ile;

  • Verimli takım yolu oluşturma
  • Kılavuz eğri seti, bölümler veya yüzeylere dayalı kolay takım yolu hazırlığı
  • Komple simülasyon
  • Kırpma, cep açma, bıçak ve boru işleme, çarklar ve lazerle kesme gibi bireysel uygulamalar için özel stratejiler mümkündür.
DETAYLI BİLGİ AL

WORKNC ROBOT

Worknc takım yolu simülasyonu için Worknc Robot modülünü kendi içerisine entegre eder ve her türlü robotun kontrolünü düzenlemeye sağlayan ara yüze sahiptir.  Robot modülü her tür malzeme ve makina için karmaşık takım yollarını kolay hızlı ve kesin bir şekilde programlama imkânı sunar.

DETAYLI BİLGİ AL
worknc-robot
worknc-designer

WORKNC DESIGNER

WORKNC DESIGNER, çeşitli katı, yüzey, sac metal modelleme yetenekleri, 2D çizimler oluşturma, elektrot tasarımı, makrolar ve komut dosyası aracılığıyla tasarım otomasyonu ve Hexagon CAM yazılımına ve tersine mühendislik işlevlerine bağlantı sağlayan bir çözümdür.

DESIGNER, kullanıcılara tam bir yaratıcı özgürlük sağlamak için kullanıcıları önceki oluşturma yöntemlerinin kısıtlamalarından kurtarır,  kullanıcıların ürünleri daha verimli bir şekilde optimize etmesine yardımcı olmak için çok çeşitli özellikler ve yetenekler sunar.

WORKNC WORKXPLORE

WORKNC WORKXPLORE, orijinal CAD uygulamasına ihtiyaç duymadan 3D CAD dosyalarını doğrudan görüntülemek ve değerlendirmek için ideal bir araçtır. Kullanımı kolay ara yüz, hem acemi hem de deneyimli kullanıcıların her tür 2D/3D CAD dosyasını keşfetmesini sağlar.

DETAYLI BİLGİ AL
worknc-workxplore
EKLENTİ DETAYLARI Image filter None worknc-post-processo

WORKNC POST PROCESSOR

Post Processor’un tezgâh ile uyumunun yanı sıra zaman içerisinde ortaya çıkacak kullanım ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi de çok önemlidir. Yapılacak değişikliklerin çok kısa sürede ve hatasız olması imalat için olmazsa olmazdır.

WORKNC ABONELİK HİZMETİ

En güncel sürüm ve paketleri kullanma olanağı sunar. Detaylar için abonelik sayfamızı inceleyebilirsiniz.

📌 WORKNC ABONELİK
worknc-abonelik

NEDEN WORKNC

WORKNC, 2 eksenden 5 eksene sunduğu CAD/CAM çözümlerinde kullanım kolaylığı ve benzersiz takım yolları oluşturma özelliğiyle alanında lider CAM programıdır. Çözüm ortaklarımızın neden bizi tercih ettiğini derlediğimiz yazımıza ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
▶ NEDEN WORKNC