fbpx

SolidWorks Satın Al

Metropolsoft, SolidWorks Türkiye Distribütörüdür.
SolidWorks Fiyatı için Teklif Alın.
İş modelinize en uygun SOLIDWORKS lisansı avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!  SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, çözüm ortaklarına sadece bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder.
Metropolsoft’un uzman ekibi SolidWorks satın alma sürecinden sonra hem eğitimler hem de teknik desteğiyle daima yanınızda! Siz de Metropolsoft’un 1.000’i aşkın mutlu çözüm ortağı arasına katılın, tüm üretim ve dizayn süreçlerinizi birlikte güçlendirelim. SOLIDWORKS 2020 ve SolidWorks abonelik anlaşması tercihleri için bizimle iletişime geçin.  SolidWorks satın almak veya SolidWorks fiyat teklifi almak için bir teklif formu iletin.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

İlgilendiğiniz ürünü seçip formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

Neden SolidWorks

Endüstrinin lider çözümü hem daha akıllı tasarımlar yapmanızı hem de pazardaki rakiplerinize karşı yerinizi ve devamlılığınızı sağlamlaştırıyor. Tasarım ve üretim süreçlerinizi bir standarta sokup daha kolay hale getirebilirsiniz.

  • Kullanım kolaylığı
  • İşinize uygun çözümler
  • Sınıfının en iyi kullanıcı deneyimi
  • Hızlı ortak iş akışları

SolidWorks 3D CAD çözümleri sizin ve ekibinizin, fikirlerinizi kolayca ürünlere dönüştürmenizi sağlar. Sezgisel arayüzü ve etkili tasarım özellikleri sayesinde daha akılcı ve hızlı şekilde ürün geliştirmeye olanak sağlar ve böylece şirketinizin başarısını arttırır.

Metropolsoft olarak, tüm sayısal modelleme, 3D tasarım süreçleriniz ve CNC makinalarınızda ihtiyaç duyacağınız CAD/CAM ve CAE yazılımlarını uygun fiyat, kaliteli eğitim ve destekle siz değerli dostlarımızla buluşturuyoruz. SolidWorks programı bu hedefte size en büyük faydayı sağlayacak program olarak öne çıkmaktadır.

Doğru SOLIDWORKS Lisansını Satın Alın

Üstün teknoloji, kaliteli hizmet ve dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemizin verimliliğine katkı sağlamak için hizmet veriyoruz. Uzman satış mühendislerimiz, işletmenizin ihtiyacı olan lisans(lar)ı belirleyip sizi gereksiz maliyetlerden kurtarırken, imalat ve tasarım süreçlerinizi de hızlandırmanız için doğru SOLIDWORKS yazılımını almanıza yardımcı olur.

Şimdi ihtiyacınız olan SolidWorks lisansını satın almanın tam zamanı! Bizi arayın veya bir fiyat teklif formu iletin, 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

SOLIDWORKS Lisansı satın aldığınızda ücretsiz olarak bir yıllık abonelik hizmetine de sahip olursunuz.
Sonraki yıllarda oluşabilecek fiyat artışından etkilenmemek ve teknik destek hizmetinin devamı için abonelik anlaşması sürenizi artırabilirsiniz. Bu opsiyonu satış uzmanlarımızla görüşüp değerlendirebilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması Nedir?

SolidWorks Bakım Anlaşması

SolidWorks bakım anlaşması, teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırır. SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun abonelik anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!

SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması (subscription) size birçok fayda ve avantaj sağlar. Bunlardan bazıları:

  • Yeni Versiyon Güncelleme
  • Teknik Destek
  • SolidWorks Visualize Standard’a ücretsiz* sahip olma fırsatı
  • Ücretsiz Sertifika Sınavları
  • Ve çok daha fazlası…