SOLIDWORKS her türlü makine, ürün ve tesis tasarımında kullanıcının hızlı ve kolay bir şekilde tasarım yapmasına olanak tanır. SOLIDWORKS satın alırken yüksek kur fiyatları sizi korkutmasın. SOLIDWORKS en cazip fiyatlarla METROPOLSOFT’ta! Üstelik METROPOLSOFT, uzman teknik ekibi sayesinde satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek hizmetiyle daima yanınızdadır.

En çok kullanılan CAD yazılımı olan SOLIDWORKS fiyatları ihtiyacınıza göre farklılık gösterebilir. En iyi yöntem METROPOLSOFT SOLIDWORKS satış temsilcisi ile irtibata geçip en doğru bilgiyi almaktır. METROPOLSOFT size SOLIDWORKS satın almak konusunda en uygun fiyat ile yardımcı olacaktır.

SOLIDWORKS satın almak veya SOLIDWORKS fiyat teklifi için teklif formu doldurun.

Neden SOLIDWORKS?

Endüstrinin lider çözümü hem daha akıllı tasarımlar yapmanızı hem de pazardaki rakiplerinize karşı yerinizi ve devamlılığınızı sağlamlaştırıyor. Tasarım ve üretim süreçlerinizi bir standarda sokup daha kolay hale getirebilirsiniz. SOLIDWORKS’ün sağladığı başlıca avantajlar şunlardır:

 • En karmaşık tasarımları bile öğrenmesi kolay ve sezgisel arayüzü sayesinde kolayca tasarım yapın.
 • Katı model tasarımından teknik resim oluşturmaya, montaja ve analize kadar bir ürünle ilgili neredeyse her ihtiyacı entegre arayüzü sayesinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirin.
 • Ürünlerinizle ilgili karar verme süreçlerini analiz çözümleri sayesinde henüz tasarımın ilk aşamasında gerçekleştirin
 • Gelişmiş montaj doğrulama araçları sayesinde ürünlerinizle ilgili imalatta karşılaşılabilecek sorunları tasarım ortamında test edin.
 • Hem kendi içinde bulundurduğu standart parça kütüphanesi, hem de geniş kullanıcı kitlesi sayesinde kullanıcılar tarafından oluşturulan hazır katı modeller sayesinde tasarımlarınızı daha hızlı şekilde gerçekleştirin.

SOLIDWORKS Paketleri İçerikleri ve Farklılıkları

SOLIDWORKS paketleri temel olarak 3’e ayrılmaktadır:

 • SOLIDWORKS Standard sağlam 3D tasarım yetenekleri, performans ve kullanım kolaylığı sunar. Tamamen ayrıntılı parçalar, montajlar ve üretim düzeyinde teknik resimler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık yüzeyler, sac levha düz çoğaltmaları ve yapısal kaynaklı montajlar oluşturmak için gereken tüm araçları da sunar.
 • SOLIDWORKS Professional dosya yönetimi araçları, gelişmiş fotoğraf gerçekliğinde işleme, otomatik maliyet tahmini, tasarım kontrolü ve parça kitaplığı ile beraber tasarım üretkenliğini artırmak için SOLIDWORKS Standard’ın yeteneklerini temel alır.
 • SOLIDWORKS Premium ise SOLIDWORKS Professional’ın özelliklerine güçlü simülasyon ve tasarım doğrulamasının yanı sıra tersine mühendislik ve gelişmiş kablo ve boru döşeme işlevi ekler.

Doğru SOLIDWORKS Lisansını Satın Alın

Üstün teknoloji, kaliteli hizmet ve dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemizin verimliliğine katkı sağlamak için hizmet veriyoruz. Uzman satış mühendislerimiz, işletmenizin ihtiyacı olan lisansları belirleyip sizi gereksiz maliyetlerden kurtarırken, tasarım ve imalat süreçlerinizi de hızlandırmanız için doğru SOLIDWORKS yazılımını almanıza yardımcı olur.

Şimdi ihtiyacınız olan SOLIDWORKS lisansını satın almanın tam zamanı! Hemen teklif formunu doldurun veya bizi 0216 466 67 70 numaralı telefonumuzdan arayın. Sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.

solidworks-satin-al

SOLIDWORKS Satın Alım Sonrası Kurulum Hizmetleri

SOLIDWORKS satın aldıktan sonra kurulumunun doğru yapılması iş süreçleriniz açısından hayati önem taşımaktadır. METROPOLSOFT kurulum aşamasında da siz çözüm ortaklarına destek veriyor. Bizi her zaman 0216 466 67 70 nolu telefondan arayabilirsiniz.

METROPOLSOFT satın alma sürecinden sonra size birçok avantaj sağlar. Uzman ekibimiz SOLIDWORKS satın alma sürecinden sonra hem eğitim hizmeti hem de teknik desteğiyle tasarım ve imalat süreçlerinizi destekliyor. 3000’i aşkın mutlu çözüm ortaklarımız arasına şimdi katılın, tüm tasarım süreçlerinizi birlikte güçlendirelim.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.