SolidWorks Satın Al - SolidWorks Fiyatı - METROPOLSOFT

SolidWorks Satın Al

SolidWorks satın almak için en doğru adres Metropolsoft.

Avantajlı Fiyatlarla SolidWorks Satın Almak İstemez misiniz?

SolidWorks satın almak isteyip internette araştırma yaptığınızda karşınızda net olarak bir fiyat göremeyeceksiniz. Çünkü SolidWorks kendi içinde belirli paketlere ayrılıyor ve bu paketlerin birbirinden farklı fiyatları mevcuttur. Ayrıca SolidWorks dönem dönem bazı kampanyalar yapmakta ve uygun fiyatlara kullanıcılar SolidWorks programını satın alabilmektedir.

Özetle söylemek gerekirse sektöründe lider bir CAD yazılımı olan SolidWorks’ün fiyatları ihtiyacınıza göre farklılık gösterebilir. Bu durumda yapılması gereken, ihtiyacınıza en uygun SolidWorks paketini belirlemeniz ve satın almanız için Metropolsoft SolidWorks satış temsilcisi ile irtibata geçip fiyat teklifi almaktır. Metropolsoft SolidWorks satın alma konusunda size en uygun ücret ile yardımcı olacaktır.

SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olan Metropolsoft’un kampanyalarını incelemek için tıklayın.

Kaçırılmayacak SolidWorks Kampanyaları

SolidWorks yıl içerisinde çeşitli kampanyalar ile sektöre destek olmayı amaçlar. Hem hediye SolidWorks hem de indirimli SolidWorks fiyatları ile satın alma kararınıza yardımcı olan birçok avantaj sağlar.  Her işletme tipine ve ihtiyaca uygun güncel kampanyalarımız için Metropolsoft Kampanyalar Sayfasına göz atın.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  İlgilendiğiniz ürünü seçip formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

  Neden SolidWorks

  • Kullanım kolaylığı sağlar
  • İşinize uygun çözümler sunar
  • Sınıfının en iyi kullanıcı deneyimini yaşatır
  • Hızlı ortak iş akışları sağlar

  SolidWorks Paketleri İçerikleri ve Farklılıkları

  SolidWorks paketleri temel olarak 3’e ayrılmaktadır:

  SOLIDWORKS Standard, sağlam 3D tasarım yetenekleri, performans ve kullanım kolaylığı sunar. Yalnızca tamamen ayrıntılı parçalar, montajlar ve üretim düzeyinde teknik resimler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık yüzeyler, sac levha düz çoğaltmaları ve yapısal kaynaklı montajlar oluşturmak için gereken tüm araçlara erişebilirsiniz.

  SOLIDWORKS Professional; dosya yönetimi araçları, gelişmiş fotoğraf gerçekliğinde işleme, otomatik maliyet tahmini, tasarım kontrolü ve bir parça kitaplığı ile tasarım üretkenliğini artırmak için SOLIDWORKS Standard’ın yeteneklerini temel alır.

  SOLIDWORKS Premium ise SOLIDWORKS Professional’ın özelliklerine güçlü simülasyon ve tasarım doğrulamasının yanı sıra tersine mühendislik ve gelişmiş kablo ve boru döşeme işlevi ekler.

  SolidWork Satın Alım Sonrası Kurulum Hizmetleri

  SolidWorks satın aldıktan sonra kurulumunun doğru yapılması iş süreçleriniz açısından hayati önem taşımaktadır. SolidWorks kurulumu nasıl yapılır adım adım sizler için açıkladık. Hemen göz atın

  Metropolsoft kurulum aşamasında da siz çözüm ortaklarına destek veriyor. Bizi 7/24  01216 466 67 70 nolu telefondan arayabilirsiniz.

  SOLIDWORKS Lisansı satın aldığınızda ücretsiz olarak bir yıllık abonelik hizmetine de sahip olursunuz.
  Sonraki yıllarda oluşabilecek fiyat artışından etkilenmemek ve teknik destek hizmetinin devamı için abonelik anlaşması sürenizi artırabilirsiniz. Bu opsiyonu satış uzmanlarımızla görüşüp değerlendirebilirsiniz.

  SolidWorks Bakım Anlaşmasının Avantajları

  SolidWorks Bakım Anlaşması

  SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması (subscription) size birçok fayda ve avantaj sağlar. Bunlardan başlıca olanları şu şekildedir:

  • Yeni Versiyon Güncelleme
  • Teknik Destek
  • SolidWorks Visualize Standard’a ücretsiz* sahip olma fırsatı
  • Ücretsiz Sertifika Sınavları
  • Ve çok daha fazlası…

  Doğru SolidWorks Lisansını Satın Almak İçin Bize Güvenin

  Bütünleşik ürün geliştirmede vazgeçilmez olan SolidWorks, kalıp tasarımı, profil tasarımı gibi pek çok imkan sunmaktadır.

  • SolidWorks satın almak ve güncel SolidWorks lisans fiyatı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.
  • Size uygun taksit seçenekleri ile zorlanmadan ödeme imkanı sunuyoruz

  Şimdi ihtiyacınız olan SolidWorks lisansını satın almanın tam zamanı! Bizi arayın veya bir fiyat teklif formu iletin, 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

  Metropolsoft, satın alma sürecinden sonra size birçok avantaj sağlar. Uzman ekibimiz SolidWorks satın alma sürecinden sonra hem eğitimler hem de teknik desteğiyle tasarım ve imalat süreçlerinizi destekliyor! Bini aşkın mutlu çözüm ortaklarımız arasına şimdi katılın, tüm dizayn süreçlerinizi birlikte güçlendirelim. SolidWorks satın al sayfasında bulunan teklif formu veya telefon numarasından SolidWorks fiyat teklifi almak ya da SOLIDWORKS 2021 ve SolidWorks abonelik anlaşması tercihleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.