SOLIDWORKS baştan sona mekatronik sistemleri geliştirmek için kullanılan çok kapsamlı bir tasarım programıdır. Planlama, görsel fikir oluşturma, modelleme, fizibilite değerlendirmesi, prototipleme ve proje yönetimi için kullanımının yanı sıra mekanik, elektrik ve yazılım öğelerinin tasarımı ve yapımı için de kullanılmaktadır. SOLIDWORKS fiyat teklifi için bize ulaşabilir, SOLIDWORKS’e sahip olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

SOLIDWORKS SATIN AL

solidworks-fiyat teklifi

Birçok eşsiz ve işlevsel özelliklere sahip bir CAD yazılımı olan SOLIDWORKS’ü satın almak istemez misiniz?

En uygun SOLIDWORKS lisans fiyat seçenekleri, SOLIDWORKS Türkiye Resmi Distribütörü METROPOLSOFT’ta!

Fiyat teklifi almak için tıklayınız.

SOLIDWORKS FİYATI

SOLIDWORKS fiyatı 8000 dolar ( bugünkü TL kuru ile yaklaşık 149.000 TL civarı) gibi bir fiyattan başlar tarzında bir tabir kullanmak doğru değildir. Peki SOLIDWORKS ne kadar ve SOLIDWORKS nasıl satın alınır?

İhtiyaçlarınıza en uygun SOLIDWORKS ürünü hakkında

 • fiyatlandırma
 • lisans seçenekleri
 • ürün tanıtımı 

gibi konularda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi bu SOLIDWORKS fiyat teklifi sayfasında edinebilirsiniz.

1. SOLIDWORKS Nedir?

Katı modelleme, bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli mühendislik programı olan SOLIDWORKS, mekatronik mühendisleri için en popüler yazılım seçeneklerinden biridir. SOLIDWORKS, üretim aşamasına geçmeden konsept tasarımları, 3d modelleri, montaj modellerini ve imalat montaj resimlerini sanal ortamda gerçekleştirmenize olanak verir.

Nasıl satın alınacağına ilişkin hızlı yanıtlar almak ister misiniz? O zaman hemen bizi 0216 466 67 70 nolu telefondan arayın ya da SOLIDWORKS fiyat teklifi formunu doldurun.

2.SOLIDWORKS Ürünleri ve Lisans Fiyatları

Ürün geliştirme sürecinize maksimum katkıyı sağlayacak olan SOLIDWORKS tasarım programının sunduğu paketler nelerdir?

SOLIDWORKS Standard Satın Al

SOLIDWORKS Standard, güçlü 3B tasarım yetenekleri, performans ve kullanım kolaylığı sunar. Yalnızca tam ayrıntılı parçalar, montajlar ve üretim düzeyinde çizimler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık yüzeyler, sac levha yassı çoğaltmalar ve yapısal kaynaklı montajlar oluşturmak için gereken tüm araçlara da erişebilirsiniz.

SOLIDWORKS Professional Satın Al

SOLIDWORKS Professional, standart parçalar ve bağlantı elemanları kitaplıkları, içe aktarılan geometrinin kullanılmasına yardımcı olacak araçlar ve tasarımlarda hata arayan yardımcı programlar içerir. Ayrıca size tüm proje bilgilerini güvenli bir şekilde depolayan ve tüm tasarım değişikliklerini izleyen entegre bir veri yönetim sistemi sunar.

SOLIDWORKS Premium Satın Al

SOLIDWORKS Premium, kapsamlı simülasyon, hareket ve tasarım doğrulama araçları, gelişmiş kablo ve boru yönlendirme işlevi, nokta bulutu verilerini içe aktarma ve çok daha fazlasıyla SOLIDWORKS Professional’ın yeteneklerine katkıda bulunan kapsamlı bir 3B tasarım çözümüdür.

Siz de bu paketlerden birine sahip olmak istiyorsanız SOLIDWORKS fiyat teklifi için hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşulları fırsatını kaçırmayın.

solidworks-fiyat-teklifi

3.SOLIDWORKS Sistem Gereksinimleri Nelerdir? SOLIDWORKS için Hangi Bilgisayarı Kullanmalıyım?

SOLIDWORKS kurulumu yapacaksanız SOLIDWORKS sistem gereksinimlerinin ne olduğunu bilmeniz gerekir. SOLIDWORKS her sene yeni sürümleri ile ilgili sistem gereksinimlerini güncelleştirmektedir. SOLIDWORKS 2023 sürümleri için bu yazıya göz atabilirsiniz.

Peki hangi bilgisayarı kullanmak gereklidir?

SOLIDWORKS fiyat teklifi alıp ve daha sonra SOLIDWORKS lisansına sahip olduğunuzda, programı verimli şekilde kullanabilmeniz için iyi bir bilgisayarınızın olması gerekir. Kusursuz tasarımlar ortaya çıkarmak, hızlıca render almak ve ürün geliştirmek istiyorsanız buradan uygun bilgisayar modellerine göz atabilirsiniz.

4.Neden SOLIDWORKS?

 • 3B tasarım uygulamaları ve bir parametrik çerçeve için kullanılan güçlü bir modelleyicidir.
 • Hızlı anlaşılan özelliklere sahip kullanıcı dostu bir yazılımdır.
 • SOLIDWORKS piyasadaki diğer önde gelen CAD araçlarına kıyasla daha kısa bir öğrenme eğilimine sahiptir.
 • METROPOLSOFT teknik destek ve eğitim ekibi tarafından sahip olduğunuz tüm sorunların çözülebileceğini bilmenin verdiği güven, üretkenlik kaybına karşı kendinizi koruyacağınızı bilmenin iç huzurunu sağlar.

Siz de dünyada en çok kullanılan tasarım programı olan SOLIDWORKS’e sahip olmak için hemen bizden SOLIDWORKS fiyat teklifi isteyin, sürpriz fırsatları kaçırmayın.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.