fbpx

SolidWorks Fiyat Teklifi

SolidWorks Türkiye Resmi Distribütörü METROPOLSOFT

Avantajlı SolidWorks fiyat teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçin! SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü Metropolsoft, işletmenize veya şahsınıza uygun çözümleri uygun fiyata sunuyor.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz ürünü seçip formu doldurun, size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Size ve iş modelinize en uygun SOLIDWORKS lisans paketi avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!  SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman ekibi, satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik desteğiyle daima yanınızda!

Siz de Metropolsoft’un 1.000’i aşkın mutlu çözüm ortağı arasına katılın, tüm üretim ve dizayn süreçlerinizi birlikte güçlendirelim. SOLIDWORKS 2020 lisans fiyat tercihleri için bizimle iletişime geçin. SolidWorks satın almak veya SolidWorks fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurun.

SOLIDWORKS

Endüstrinin lider çözümü hem daha akıllı tasarımlar yapmanızı hem de pazardaki rakiplerinize karşı yerinizi ve devamlılığınızı sağlamlaştırıyor. Tasarım ve üretim süreçlerinizi bir standarta sokup daha kolay hale getirebilirsiniz.

  • Kullanım kolaylığı
  • İşinize uygun çözümler
  • Sınıfının en iyi kullanıcı deneyimi
  • Hızlı ortak iş akışları

SolidWorks 3D CAD çözümleri sizin ve ekibinizin, fikirlerinizi kolayca ürünlere dönüştürmenizi sağlar. Sezgisel arayüzü ve etkili tasarım özellikleri sayesinde daha akılcı ve hızlı şekilde ürün geliştirmeye olanak sağlar ve böylece şirketinizin başarısını arttırır. SolidWorks programı bu hedefte size en büyük faydayı sağlayacak program olarak öne çıkmaktadır.

Metropolsoft olarak, tüm sayısal modelleme, 3D tasarım süreçleriniz ve CNC makinalarınızda ihtiyaç duyacağınız CAD/CAM ve CAE yazılımlarını uygun fiyat, kaliteli eğitim ve destekle siz değerli dostlarımızla buluşturuyoruz.

Üstün teknoloji, kaliteli hizmet ve dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemizin verimliliğine katkı sağlamak için hizmet veriyoruz.

SOLIDWORKS Lisansı satın aldığınızda ücretsiz olarak bir yıllık abonelik hizmetine de sahip olursunuz.
Sonraki yıllarda oluşabilecek fiyat artışından etkilenmemek ve teknik destek hizmetinin devamı için abonelik anlaşması sürenizi artırabilirsiniz. Bu opsiyonu satış uzmanlarımızla görüşüp değerlendirebilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması Nedir?

SolidWorks Bakım Anlaşması

SolidWorks bakım anlaşması, teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırır. SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun abonelik anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!

SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması / Subscription size birçok fayda ve avantaj sağlar.

  • Yeni Versiyon Güncellemesi
  • Yerel Teknik Destek
  • SolidWorks Visualize Standard’a ücretsiz* sahip olma fırsatı
  • Ücretsiz Sertifika Sınavları
  • Ve çok daha fazlası…