Kurumsal - METROPOLSOFT

KURUMSAL

METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, 10 yılı aşkın tecrübesi ve dinamik kadrosu ile 1000’i aşkın aktif müşterisine CAD/CAM/CAE sektöründe teknolojik çözümler sunuyor.
SOLIDWORKS, EDGECAM, WORKNC  ve SolidPlant gibi sektörde lider yazılımların Türkiye distribütörü olan şirketimiz, çözüm ortaklarına “yüksek teknolojili katma değer” prensibiyle hizmet veriyor.

İstanbul – Pendik’te, Helis Beyaz Ofis merkez ofisinde faaliyetlerine devam ederken, yerel ofisler, temsilcilikler ve bayi kanalıyla da ülkemizin farklı bölgelerinde temsil edilmektedir. Alanında uzman satış, eğitim ve teknik destek kadromuzla çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünler ve kaliteli hizmeti bir arada sunma gayesindeyiz. Temel çalışma prensiplerimiz; kaliteli hizmet ve dürüst yaklaşımdır. Üstün teknoloji, kaliteli hizmet ve dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemiz adına toplam verime katkı sağlama amacındayız.

ÇÖZÜM
Her alanda lider yazılımlarla en iyi çözümler sunmayı prensip edinen METROPOLSOFT, sektörde tartışmasız lider olan SolidWorks’ün ve dünyanın en köklü ve en çok kullanıcıya sahip CAM yazılımlarından Edgecam ve WorkNC’in Türkiye distribütörüdür.
HİZMET
Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, müşterilerimize kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktadır. METROPOLSOFT’un temel hizmet prensipleri; samimiyet, dürüstlük, güven ve güler yüzdür.
KALİTE
METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin amacı; müşterilerinin çalışma verimini arttırabilmesi için en kaliteli ürünlerle birlikte kaliteli hizmet sunarak, sanayicimizin teknolojik alt yapısını güçlendirmek ve toplam verimini artırmasına katkı sağlamaktır.
Metropolsoft Merkez Ofis 2
Metropolsoft Merkez Ofis Giris 1
Metropolsoft Merkez Ofis Teras 3