fbpx

EDGECAM

EDGECAM, tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır. EDGECAM Türkiye Distribütörü Metropolsoft, sunduğu çözümlerin kurulumuna istinaden verilen profesyonel eğitimin ve uzman teknik desteğin çözüm ortaklığı sürecinin değerli bir parçası olduğuna inanır.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  Edgecam Freze

  Edgecam Freze

  Her işin kendi özelinde farklı özellikleri ve gereksinimleri vardır. CNC Freze işleme merkezlerinde 2 Eksenden 5 Eksene kadar tüm farklı frezeleme ihtiyaçları için komple çözüm Edgecam’de.

  Edgecam Torna

  Edgecam Torna

  Edgecam oldukça kolaylaştırılmış kullanımı, diyaloga dayalı görsel ara yüzü, Türkçe kullanım seçeneği,komple makine çalışma simülasyonu ve hatasız NC kod üretici özellikleri ile kullanıcısını sizin teknoloji partnerinizdir.

  Edgecam 4 5 Eksen

  Edgecam 4/5 Eksen

  Pek çok sektörde tek operasyon veya bağlama ile işlenmesi mümkün olmayan birçok karmaşık geometrili parçalar bulunmaktadır. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çok eksenli makineler geliştirilmiştir.

  Edgecam Tel Erozyon

  Edgecam Tel Erozyon

  Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar. Düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar.

  Edgecam Workxplore

  Edgecam WorkXplore

  3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.
  EDGECAM Abonelik Programı, en güncel EDGECAM sürüm ve paketlerini kullanma olanağı sunar. Detaylar için abonelik sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  EDGECAM ABONELİK HİZMETİ

  EDGECAM BAKIM ANLAŞMASI ABONELİK

  Edgecam, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür.
  Edgecam, 30 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile CAM (bilgisayar destekli üretim) pazarının tartışmasız lider yazılımlarındandır.
  Çözüm ortaklarımızın neden EDGECAM’i tercih ettiğini derlediğimiz yazımıza göz atın >>
  NEDEN EDGECAM?