fbpx

EDGECAM

EDGECAM, tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır. EDGECAM Türkiye Distribütörü Metropolsoft, çözüm ortaklarına yalnızca kusursuz bir satın alma deneyimi değil, uzman teknik desteğini de sunar. Sunduğumuz çözümlerin kurulumuna istinaden verdiğimiz profesyonel eğitim de bu sürecin değerli bir parçasıdır.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Edgecam Freze

Edgecam Freze
Her işin kendi özelinde farklı özellikleri ve gereksinimleri vardır. CNC Freze işleme merkezlerinde 2 Eksenden 5 Eksene kadar tüm farklı frezeleme ihtiyaçları için komple çözüm Edgecam’de
Edgecam Torna

Edgecam Torna
Edgecam oldukça kolaylaştırılmış kullanımı, diyaloga dayalı görsel ara yüzü, Türkçe kullanım seçeneği,komple makine çalışma simülasyonu ve hatasız NC kod üretici özellikleri ile kullanıcısını sizin teknoloji partnerinizdir.
Edgecam 4 5 Eksen

Edgecam 4/5 Eksen
Pek çok sektörde tek operasyon veya bağlama ile işlenmesi mümkün olmayan birçok karmaşık geometrili parçalar bulunmaktadır. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çok eksenli makineler geliştirilmiştir.
Edgecam Tel Erozyon

Edgecam Tel Erozyon
Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar. Düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar.
Edgecam Workxplore

Edgecam WorkXplore
3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.

Metropolsoft

EDGECAM Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına sadece sorunsuz bir satın alma deneyimi değil, çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. Metropolsoft’un uzman teknik ekibi EDGECAM satın alma sürecinden sonra hem gerekli eğitimler hem de teknik destek  hizmetiyle daima yanınızda! Detaylı bilgi için bizi 0216 466 67 70 numarasından arayabilir veya EDGECAM fiyatı için yukarıdaki teklif formunu doldurabilirsiniz.

Edgecam, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür.