Edgecam

EDGECAM Türkiye Distribütörü olan Metropolsoft, çözüm ortaklarına yalnızca kusursuz bir satın alma deneyimi değil, uzman teknik kadrosuyla daimi desteğini de sunar. Sunduğumuz çözümlerin kurulumuna istinaden verdiğimiz profesyonel eğitim de bu sürecin değerli bir parçasıdır.

Edgecam Teklif İsteTEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

Edgecam Freze

Edgecam Torna

Edgecam Mill/Turn

Edgecam 4/5 Eksen

Edgecam Designer

Edgecam Tel Erozyon

Edgecam Kayar Otomat

Edgecam WorkXplore

Edgecam Postprocessor

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Edgecam Freze

Edgecam Freze
Her işin kendi özelinde farklı özellikleri ve gereksinimleri vardır. CNC Freze işleme merkezlerinde 2 Eksenden 5 Eksene kadar tüm farklı frezeleme ihtiyaçları için komple çözüm Edgecam’de
Edgecam Torna

Edgecam Torna
Edgecam oldukça kolaylaştırılmış kullanımı, diyaloga dayalı görsel ara yüzü, Türkçe kullanım seçeneği,komple makine çalışma simülasyonu ve hatasız NC kod üretici özellikleri ile kullanıcısını sizin teknoloji partnerinizdir.
Edgecam 4 5 Eksen

Edgecam 4/5 Eksen
Pek çok sektörde tek operasyon veya bağlama ile işlenmesi mümkün olmayan birçok karmaşık geometrili parçalar bulunmaktadır. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çok eksenli makineler geliştirilmiştir.
Edgecam Tel Erozyon

Edgecam Tel Erozyon
Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar. Düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar.
Edgecam Workxplore

Edgecam WorkXplore
3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.

Edgecam, gücünü ve kalitesini yıllardır biriktirdiği deneyim ile bütünleştirmiş dünyaca ünlü yazılım firması olan Vero Software‘in bir ürünüdür.