3DEXPERIENCE her türlü makine ve endüstri ürünü tasarımında kullanıcının hızlı ve kolay bir şekilde tasarım yapmasına olanak tanıyan birçok farklı aracı bünyesinde bulundurur. 3DEXPERIENCE satın alırken yüksek kur fiyatları sizi korkutmasın. 3DEXPERIENCE en cazip fiyatlarla METROPOLSOFT’ta! Uzman teknik ekibi sayesinde satın alma sürecinden sonra gerekli tüm eğitimler ve teknik destek hizmetiyle daima yanınızdadır.

Bu platform içerisinde ihtiyaç duyduğunuz rollere göre fiyatlarda aynı şekilde farklılık gösterebilir. Fiyatlar konusunda daha sağlıklı bilgi almak için METROPOLSOFT 3DEXPERIENCE satış temsilcisi ile irtibata geçip en doğru bilgiyi alabilirsiniz. METROPOLSOFT size 3DEXPERIENCE satın almak konusunda en uygun fiyat ile yardımcı olacaktır.

3DEXPERIENCE satın almak için teklif formu doldurun.

Neden 3DEXPERIENCE?

Endüstrinin çözüm ortağı, daha akıllı tasarımlar yapmanızı hem de pazardaki rakiplerinize karşı yerinizi ve devamlılığınızı sağlamlaştırıyor. Tasarım ve üretim süreçlerinizi daha kolay ve profesyonel şekilde yönetebilirsiniz. 3DEXPERIENCE’ın sağladığı başlıca avantajlar şunlardır:

En karmaşık tasarımlarınızı bile öğrenmesi kolay ve işlevsel araç takımları bulunduran rolleri ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Karmaşık katı model tasarımlarını bulut ortamında oluşturabileceğiniz rollerden, montaj, teknik resim, görselleştirme, saç levha ve analize kadar bir ürünle ilgili neredeyse her ihtiyacınızı karşılayabilecek rolleri içerisinde barındırır. Tüm uygulamaların iş birliği içerisinde çalıştığı entegre arayüzü sayesinde kusursuz bir şekilde tüm tasarımlarınızı gerçekleştirin.

3DEXPERIENCE-solidworks

Bulut tabanlı tasarım yapabilmenin tüm avantajlarından faydalanın. İnternet erişiminizin olduğu tüm cihazlardan tasarımlarınıza erişebilirsiniz. Aynı zamanda çalışmaya devam edebilirsiniz.

Platform içerisinde bulunan analiz rollerinden faydalanabileceğiniz gibi Solidworks Connected Premium paket ile kullanıcılara sunulan temel analiz araçlarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede projelerinizin prototip maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Yıllardır aşina olduğunuz Solidworks’ ünüz de mevcut tüm araçları ve daha fazlası ile artık bulut rolleri ile 3DEXPERIENCE içerisinde entegre bir şekilde çalışır.

3DEXPERIENCE Rol İçerikleri ve Farklılıkları

İhtiyaca yönelik olarak çok sayıda 3DEXPERIENCE rolü bulunmaktadır.

3DEXPERIENCE platformu kullanıcılarına bulut ile entegre çözümler sunan Solidworks Connected rolünü sunar. Solidworks Connected rolü alışılagelmiş bir şekilde Standart, Professional ve Premium paket olmak üzere üçe ayrılır.

SOLIDWORKS Connected Standard sağlam 3D tasarım yetenekleri, performans ve kullanım kolaylığı sunar. Tamamen ayrıntılı parçalar, montajlar ve üretim düzeyinde teknik resimler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda karmaşık yüzeyler, sac levha düz çoğaltmaları ve yapısal kaynaklı montajlar oluşturmak için gereken tüm araçları da sunar.

3dexperience-nedir

SOLIDWORKS Connected Professional dosya yönetimi araçları, gelişmiş fotoğraf gerçekliğinde işleme, otomatik maliyet tahmini, tasarım kontrolü ve parça kitaplığı ile beraber tasarım üretkenliğini artırmak için SOLIDWORKS Standard’ın yeteneklerini temel alır.

SOLIDWORKS Connected Premium ise SOLIDWORKS Professional’ın özelliklerine güçlü simülasyon ve tasarım doğrulamasının yanı sıra tersine mühendislik ve gelişmiş kablo ve boru döşeme işlevi ekler.

Tüm bunlara ek olarak Web tarayıcısı ile kullanabileceğiniz geometrik tasarımlar oluşturma, organik tasarım yapma, sac levha, kalıp araçları ve profil tasarımı yapabileceğiniz; tüm bunları yönetebileceğiniz, depolayabileceğiniz ve takım arkadaşlarınızı görevlendirebileceğiniz ek araç ve rolleri de sizlere sunar.

Doğru 3DEXPERIENCE Rolünü Satın Alın

Yüksek teknoloji ile kaliteli hizmeti, dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemizin verimliliğine katkı sağlamak için hizmet veriyoruz. Uzman satış mühendislerimiz, işletmenizin ihtiyacı olan lisansları belirleyip sizi gereksiz maliyetlerden kurtarırken, tasarım ve imalat süreçlerinizi de hızlandırmanız için doğru 3DEXPERIENCE yazılımını almanıza yardımcı olur.

3DEXPERIENCE Satın Alım Sonrası Kurulum Hizmetleri

3DEXPERIENCE satın aldıktan sonra kurulum işlerinin doğru yapılması iş süreçleriniz açısından hayati önem taşımaktadır. METROPOLSOFT kurulum aşamasında da siz çözüm ortaklarına destek veriyor. Bizi her zaman 0216 466 67 70 nolu telefondan veya web sitemizin iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

3DEXPERIENCE DraftSight Avantaj

METROPOLSOFT olarak satın alma sürecinden sonra size birçok avantaj sağlamaktayız. Uzman ekibimiz 3DEXPERIENCE satın aldıktan sonra eğitim hizmeti, teknik destek konularında destek sağlayarak tasarım ve imalat süreçlerinizi destekliyor olacağız. 4000’i aşkın mutlu çözüm ortaklarımız arasına şimdi katılın, tüm tasarım süreçlerinizi birlikte güçlendirelim.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.