3DEXPERIENCE Fiyatı Ne Kadar?

Tasarımdan üretime kadar olan süreci ve çalışanları birbirlerine bağlayıp iş birlikçi ortam sağlayan, bulut tabanlı bir platform olan 3DEXPERIENCE fiyat araştırmanızda size yardımcı olmak için buradayız. Bir proje üzerinde tasarım, analiz, yönetim ve iş birliği sağlayan 3DEXPERIENCE platformu; insanları, fikirleri, verileri ve çözümleri tek bir iş birliği ortamında birbirine bağlayarak, ve aynı zamanda SOLIDWORKS ile entegre olarak sorunsuz çalışıp, bütün işletmeleri yenilikçi özellikleriyle hep bir adım öne taşır. 3DEXPERIENCE lisans fiyatını yetkili Türkiye Distribütörü METROPOLSOFT garantisi ile öğrenip, satın alabilirsiniz. 3DEXPERIENCE fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurabilir ya da bizi 0216 466 67 70 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Teklif formu için lütfen tıklayınız.

METROPOLSOFT’tan En Uygun 3DEXPERIENCE Fiyatı

METROPOLSOFT olarak iş yapınıza ve ihtiyacınıza en uygun olan 3DEXPERIENCE paket fiyatını sizlere sunmak için buradayız. Gerek sık sık yapılan kampanyalarla, gerekse ödeme koşullarında sağladığı kolaylıklarla 3DEXPERIENCE paketinize kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Böylece 3DEXPERIENCE hakkında bütün eğitimleri almış uzman kadromuzdaki elite uygulama mühendislerimiz tarafından satın alma işlemi sonrası size sağlanacak olan kurulum, teknik destek ve eğitim hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

3DEXPERIENCE güncel kampanyalardan haberdar olmak için hemen duyurular sayfamıza göz atabilirsiniz.

3dexperience-solidworks-teklifleri

Neden 3DEXPERIENCE?

 • Tek bir platform, sonsuz çözümler
 • İstediğiniz aygıttan ve istediğiniz yerden hızlı ulaşım kolaylığı
 • İnsanları, fikirleri, verileri ve çözümleri tek bir iş birliği ortamında birbirine bağlamak
 • Tamamen bulut tabanlı veri yönetimi
 • Bulutta depolayarak anında kolay ulaşım
 • SOLIDWORKS ile entegre sorunsuz çalışma
 • İhtiyaca göre paketler

3EXPERIENCE Paketleri ve Fiyatı

3DEXPERIENCE’da kullanabileceğiniz bir çok rol vardır. Bu rolleri 4 ana başlıkta toplayabiliriz. Bunlar;

 • Tasarım rolleri: Bu grupta bulut tabanlı tasarım rolleri ve bulutla tam entegre SOLIDWORKS rollerini bulabilirsiniz.
 • Analiz rolleri: Bu grupta SOLIDWORKS ile tam entegre olarak çalışan ve bulut tabanlı simülasyon çözümlerinden oluşan rolleri bulabilirsiniz.
 • Yönetim rolleri: Bu grupta bulutta anında kullanılabilen güvenilir, paylaşılabilen ve ölçeklenebilir bir veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi çözümleri sağlayan rolleri bulabilirsiniz.
 • İş Birliği rolleri: Bu grupta çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi birbirine bağlayan, iş birliği yapma fırsatı sunan rolleri bulabilirsiniz.

Size hemen en uygun 3DEXPERIENCE paketini seçmek ve 3DEXPERIENCE fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin, uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşullarını kaçırmayın.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.