fbpx

WORKNC

WORKNC, güçlü işlevselliği ile sac ve plastik kalıplarında yıllardır tercih edilen bir yazılımdır. Başta otomobil, havacılık, ev eşyaları ve gemi yapımı gibi alanlar olmak üzere bir çok farklı sektörde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.
WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, WORKNC satış, teknik destek ve eğitim hizmetlerini vermektedir.

Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak rakiplerinizin önüne geçin. Worknc, sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde birçok sektörde binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  WORKNC
  WORKNC 3 EKSEN
  WORKNC 5 EKSEN
  WORKNC ABONELİK

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  Endüstriler

  WorkNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı sağlanır. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle entegrasyon kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.
  WorkNC 3 Eksen

  WorkNC 3 Eksen

  WorkNC CAM yazılımı 3 eksenli CNC programlama için özellikle kalıp ve takım endüstrisinde karmaşık geometrilerdeki işleme üstünlüğü ile bilinir.
  WorkNC 5 Eksen

  WorkNC 5 Eksen

  Güçlü kullanım, kolay programlama ve entegre çarpma önleme özelliklerini içerir. WorkNC ile 5 Eksenli programlama, kolay ve güvenilir olup işleriniz için otomatik olarak 5 eksenli takım yolları üretmenize izin verir.
  WorkNC Robot

  WorkNC Robot

  Robot modülü her tür malzeme ve makina için karmaşık takım yollarını kolay hızlı ve kesin bir şekilde programlama imkânı sunar.

  WorkNC Designer

  Makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır. Part Modeler’in sahip olduğu sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kullanımı çok hızlı ve kolaydır.
  WorkNC Workxplore

  WorkNC  WorkXplore

  WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.

  WorkNC Post Processor

  Post Processor’un tezgâh ile uyumunun yanı sıra zaman içerisinde ortaya çıkacak kullanım ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi de çok önemlidir. Yapılacak değişikliklerin çok kısa sürede ve hatasız olması imalat için olmazsa olmazdır.

  WORKNC Abonelik Programı

  En güncel sürüm ve paketleri kullanma olanağı sunar. Detaylar için abonelik sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  WORKNC ABONELİK HİZMETİ

  WORKNC BAKIM ANLAŞMASI ABONELİK

  WORKNC'yi Diğerlerinden Ayıran Özellikler

  NEDEN WORKNC?

  >WORKNC, 2 eksenden 5 eksene sunduğu CAD/CAM çözümlerinde kullanım kolaylığı ve benzersiz takım yolları oluşturma özelliğiyle alanında lider CAM programıdır.
  Çözüm ortaklarımızın neden bizi tercih ettiğini derlediğimiz yazımıza ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
  WORKNC, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür.