WorkNC

WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, sektörün “tek tuşla CAM” mantığına en yakın sistem olan ve emniyetli, hızlı ve kolay CNC programlama yapabilen WorkNC‘nin satış ve teknik destek hizmetlerini verir.

Teklif İste TEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

WORKNC
WORKNC 3 EKSEN
WORKNC 5 EKSEN
WORKNC ABONELİK

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

WorkNC Endüstri

Endüstriler
WorkNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı sağlanır. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle entegrasyon kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.
WorkNC 3 Eksen

WorkNc 3 Eksen
WorkNC CAM yazılımı 3 eksenli CNC programlama için özellikle kalıp ve takım endüstrisinde karmaşık geometrilerdeki işleme üstünlüğü ile bilinir.
WorkNC 5 Eksen

WorkNC 5 Eksen
WorkNC 5 Eksen güçlü kullanımı kolay programlama ve entegre çarpma önleme özelliklerini içerir. WorkNC ile 5 Eksenli programlama, kolay ve güvenilir olup işleriniz için otomatik olarak 5 eksenli takım yolları üretmenize izin verir.
WorkNC Robot

WorkNC Robot
WorkNC Robot modülü her tür malzeme ve makina için karmaşık takım yollarını kolay hızlı ve kesin bir şekilde programlama imkânı sunar.
Worknc Designer

WorkNC Designer
Makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır. Part Modeler’in sahip olduğu sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kullanımı çok hızlı ve kolaydır.
WorkNC Workxplore

WorkNC  WorkXplore
WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.
WorkNC Post Processor

WorkNc Post Processor
Post Processor’un tezgâh ile uyumunun yanı sıra zaman içerisinde ortaya çıkacak kullanım ihtiyaçlarına göre düzenlenmesi de çok önemlidir. Yapılacak değişikliklerin çok kısa sürede ve hatasız olması imalat için olmazsa olmazdır.

WorkNC, gücünü ve kalitesini yıllardır biriktirdiği deneyim ile bütünleştirmiş dünyaca ünlü yazılım firması olan Vero Software‘in bir ürünüdür.