SOLIDWORKS Lisans Fiyatı Ne Kadar?

İnternetten SOLIDWORKS fiyatı araştırması yaptığınızda net bir rakama ulaşmanız zor olabilir. SOLIDWORKS lisans fiyatı sayfası, en yaratıcı ve en kolay kullanıma sahip tasarım yazılımı olan SOLIDWORKS için fiyat araştırmanızda size yardımcı olacak en doğru adrestir. Eşsiz komutları ile SOLIDWORKS yazılımı çok geniş bir yelpazede tasarım araçları sunarak, kullanıcıların fikirlerini hayata geçirmesinde önemli bir rol oynamaktadır. SOLIDWORKS lisans fiyatını yetkili Türkiye Distribütörü METROPOLSOFT garantisi ile alın. SOLIDWORKS lisans fiyatı almak için teklif formunu doldurabilir veya bizi 0216 466 67 70 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz. Teklif formu için tıklayınız.

METROPOLSOFT’tan En Uygun SOLIDWORKS Lisans Fiyatı

METROPOLSOFT iş yapınıza ve ihtiyacınıza en uygun olan SOLIDWORKS lisans fiyatını sizlere sağlar. Gerek sık sık yapılan kampanyalarla, gerekse ödeme koşullarında sağladığı kolaylıklarla SOLIDWORKS lisansına kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Böylece SOLIDWORKS‘ün bütün sınavlarını başarıyla tamamlamış elite uygulama mühendisleri tarafından satın alma işlemi sonrası size sağlanacak olan kurulumteknik destek ve eğitim hizmetlerinden de faydalanacaksınız.

SOLIDWORKS güncel kampanyalardan haberdar olmak için hemen duyurular sayfamıza göz atın.

solidworks-lisans-fiyati

Neden SOLIDWORKS?

Daha yüksek kaliteli ürünlerin daha hızlı ve daha düşük maliyetle üretilmesinde en işlevsel çözüm olan SOLIDWORKS sezgisel 3D tasarım ve ürün geliştirme çözümleri ile yenilikçi fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

SOLIDWORKS;

 • Kısalan ürün geliştirme süreçleri
 • Kolay ve bütünleşik ürün geliştirme
 • Mekanik tasarımdan elektriksel modellemeye kadar yenilikçi tasarımlar
 • Hem organik hem de karmaşık yüzeyler oluşturabilme
 • Etkili iş birliği imkanı ve çok daha fazlasını sağlar.

SOLIDWORKS Paketleri ve Lisans Fiyatı

SOLIDWORKS’te 3 farklı paket seçeneği bulunmaktadır. Bunlar:

 • SOLIDWORKS Standard katı modelleme, sac metal tasarımı, yüzey modelleme, kalıp tasarım araçları, E-Drawings gibi özellikleri içermektedir.
 • SOLIDWORKS Proffessional SOLIDWORKS Standard’ı kapsadığı gibi, E-Drawings Proffessional, Toolbox, SOLIDWORKS Design Checker gibi özellikleri de içermektedir.
 • SOLIDWORKS Premium ise en kapsamlı pakettir. Tasarım, analiz, sürdürülebilirlik, teknik iletişim ve veri yönetimi sağlar.

En uygun SOLIDWORKS paketini seçmek ve SOLIDWORKS lisans fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması Nedir?

SOLIDWORKS bakım anlaşması sayesinde, en güncel sürümle birlikte teknolojik yenilikler, uzman teknik destek ve eğitim hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırırsınız. SOLIDWORKS Bakım Anlaşması (Abonelik Hizmeti – Subscription) size birçok avantaj sağlar. Bunlardan bazıları:

 • Yeni Versiyon Güncelleme
 • Sınırsız Teknik Destek
 • SOLIDWORKS Visualize Standard’a ücretsiz sahip olma
 • Eğitim Hizmeti
 • Ücretsiz Sertifika Sınavları

solidworks-lisans-fiyati

SOLIDWORKS lisansına sahip olmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşullarını kaçırmayın.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

  Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
  Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.