1. 2D Wireframe Design: 2 boyut tasarım komutları ile model, kütük, fikstür vb… çizilir.

1 1

 

2. Automatic Feature Recognition, Manual Feature Finding, Wireframe Geometry From Solid: Otomatik veya manuel unsur bulma ile katı model üzerindeki unsurlar bulunarak işleme yapılabilir. Katı model üzerinden çizgiler yansıtılarak bu çizgiler sınır veya işleme çizgisi olarak kullanılır.

3 1

3. Milling and Drilling Cycles: Unsurdan, manuel çizilen veya katı modelden oluşturulan çizgilerden frezeleme veya delik delme yapılır.

4 1

4. Line/Arc Smooth or Point to Point Output: Yay veya noktasal olarak kod çıkartılır.

5 1

5. Collision Checking: Simülasyonda, kütük, fisktür, takım, tutucu, model için çarpma kontrolü yapılır.

6 1

6. Access to Strategy Manager – Create, Edit and Run Strategies: Otomatik işleme için strateji oluşturulur, düzenlenir ve çalıştırılır.

7 1

7. Roughing with Multi-level Islands: Kaba işlemede çoklu başlangıç derinlikleri kullanılabilir. Farklı derinlikteki çizgiler, o derinliğe göre işlenir.

8 1

8. Intermediate Slices Rest Roughing: Kaba işlemede ara dilimleme ile sadece kalan bölgelere ek takımyolları oluşturulur.

9 1

9. Flat Land Finishing: Düzlemsel yüzeyler için Taban İşleme komutu kullanılır.

10 1

10. Chamfer Cycle: Takım formuna göre pah işlemelerini çok pratik bir şekilde yapmayı sağlayan pah komutu kullanılır.

11 1

11. Profiling 2D Wireframe and 2D Profiling Feature: 2 boyut çizgi veya unsurlara finish işleme yapılır.

12 1

12. Engraving Cycle: Konik veya küre takımlarla geometrik köşeleri ve dar formları şekillendirmeye yaraya Gravür işleme seçeneği kullanılır. Essential modülde sadece Merkezçizgi aktiftir.

13 1

13. Full Machine Tool Simulation: Parça, kütük, takım, tutucu, fikstür ve tezgahın tüm aparatlarını gösteren tam tezgâh simülasyonu kullanılır.

14 1

14. NCSIMUL Essential – Simulate 3 Axis Milling Toolpaths From EDGECAM (Not NC Code): 3 eksen frezeleme işlemleri, NCSIMUL programı ile simüle edilir.

15 1

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.