3DEXPERIENCE veri odaklı, model tabanlı bir ortama dijital dönüşümü mümkün kılan uygulamalar ve hizmetler sunan bir İş Deneyimi Platformu’dur. Bunun anlamı, 3DEXPERIENCE platformunun tüm ekipleriniz için işbirliğini kolaylaştırmaya yardımcı olmak amacıyla insanları, süreçleri ve verileri bulut tabanlı bir ortamda bir araya getirmesidir. İnternet erişiminizin olduğu tüm cihazlardan kullanıcı adınız ve şifreniz ile iş dünyanıza kolayca bulunduğunuz noktadan giriş yapabilirsiniz.

Her zamankinden daha planlı ilerlemenize olanak sağlayacak platform içerisinde; tüm sorunlarınıza hitap edecek şekilde tasarlanan birçok uygulama bulunmaktadır. Siz de 3DEXPERIENCE Platform satın almak istemez misiniz?

En uygun 3DEXPERIENCE fiyat seçenekleri, Dassault Systemes Türkiye resmi distribütörü METROPOLSOFT’ta!
Fiyat Teklifi almak için tıklayınız.

3DEXPERIENCE Nedir?

3DEXPERIENCE platform bulut tabanlı tasarım ve iş birliği platformudur. 3DEXPERIENCE platformu kullanıcılara muhteşem bir deneyim sunmayı amaçlayan, ürünlerinizi pazara daha hızlı sunmanız noktasında size yardımcı olacak esnek, ölçeklenebilir bir iş çözümüdür. Bu yeni tasarım çözümüyle birimler arasında inovasyon ve iş birliği sağlanır. Kullanımı kolay, tek bir arayüzü olan 3DEXPERIENCE platform, güvenilir uygulamalara ev sahipliği yapar.

3dexperience-fiyat-teklifi

Nasıl satın alınacağına ilişkin hızlı yanıtlar almak ister misiniz? O zaman hemen bizi 0216 466 67 70 nolu telefondan arayın ya da 3DEXPERIENCE fiyat teklifi formunu doldurun.

3DEXPERIENCE Lisans Fiyatları

3DEXPERIENCE platformu içerisinde Tasarla (SOLIDWORKS), Analiz Et (Simulia), Yönet (Enovia) ve Üret (Delmia) olmak üzere 4 ana kategori bulunmaktadır.
Bu kategorilerden ihtiyacınız olan rolleri seçerek şirketinizdeki tüm çalışanlar için kendi alanlarına göre özelleştirilmiş 3DEXPERIENCE rollerine sahip olabilirsiniz.
3DEXPERIENCE platformundaki farklı araçlara erişmek için rol satın almanız gerekir. Pek çok farklı rol mevcut olduğundan, 3DEXPERIENCE satın alma maliyeti gereksinimlerinize bağlı olarak değişecektir.
Şirketinizin ve ekibinizin ihtiyaçlarını karşılayacak 3DEXPERIENCE rollerini belirlemenize yardımcı olmak için teklif formunu doldurabilir veya bizi 0216 466 67 70 numaralı
hattımızdan arayabilirsiniz. Teklif formu için tıklayınız.

Neden 3DEXPERIENCE?

İçerisinde bulunan Tasarla, Analiz Et, Yönet ve Üret kategorilerinde bulunan 3DEXPERIENCE rolleri sayesinde iş akış süreçlerinizi işbirliği içerisinde tamamlamanızı sağlar. Ayrıca ekip içi iletişim kurmanıza ve tasarım yapmanıza olanak sağlayan çeşitli roller sayesinde artık internet erişiminiz olan her konumda çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

3DEXPERIENCE ile ilgili ayrıcalıklar konusunda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al

Teklif Formu

Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünleri, kaliteli hizmetle sunuyoruz.

    Teklif ve Randevu Formu Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
    Kimlik ve İletişim verilerimin, şirketiniz tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında, reklam, kampanya, tanıtım faaliyetleri kapsamında ticari elektronik ileti alabilmek amacıyla işlenmesine açıkça rıza göstermekteyim.