WORKNC WorkXplore - METROPOLSOFT

WORKNC WorkXplore

WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  WORKNC
  WORKNC 3 EKSEN
  WORKNC 5 EKSEN
  WORKNC ABONELİK

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  WorkXplore, 3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar. WorkNC WorkXplore, her türden ve boyuttan 3B dataların verimli import ve analizini, performansı etkilemeden yapabilecek şekilde tasarlandı. WorkXplore CAD datasını hafifletilmiş şekilde tutarak, kullanıcının yüzey, hacim, kalınlık, boyut ölçmesine olanak sağlar.

  Aynı zamanda WorkXplorer ile kullanıcılar fikirlerini, gözlemlerini, bilgilendirmeleri ve değişim isteklerini hızlıca ve kolayca oluşturup paylaşabilirler. 2B teknik resim ihtiyacı, direkt ölçüler, işaretçiler eklenmesiyle oldukça azalır. WorkXplorer, sadece yüksek maliyetli CAD yazılımlarında bulabileceğiniz geniş analiz imkanları sunar. Çok hızlı olmasının yanı sıra sonuçların tek bir tuş ile katı model üzerinden renklendirmeyle kullanılması ve anlaşılması da oldukça kolaydır.

  Radyusların ve düzlem yüzeylerin analizi, kullanıcıların hızlı maliyet ve imalat hesabı yapmasını kolaylaştıran çok değerli bir araçtır. WorkXplorer kullanıcıları; patlatılmış görüntüleri ve montaj parçalarının animasyonlarını oluşturabilecekleri araçlara erişebilirler. Teknik dökümanlar için klasik ekran görüntüsü oluşturma özelliğinin yanı sıra, resim toplama özelliği ile yüksek hacimli görüntülerin resme dönüştürülmesi de kolaydır.

  WorkNC Katalog