WORKNC

2 EKSENDEN 5 EKSENE
KUSURSUZ HASSASİYET

WorkNC, 2 eksenden 5 eksene sunduğu CAD/CAM çözümlerinde kullanım kolaylığı ve benzersiz takım yolları oluşturma özelliği ile lider CAM programıdır.
WORKNC

2 EKSENDEN 5 EKSENE KUSURSUZ HASSASİYET

WorkNC, sektörün “tek tuşla CAM” mantığına en yakın CAM programıdır. Sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde farklı sektörlerden binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, müşteri memnuniyetini gaye edinerek satış ve teknik destek hizmetlerinin yanı sıra eğitim ve post processor hizmetleri de vermektedir. Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak işletmenizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyın.

WorkNC Kolay Kullanım

Emniyetli, hızlı ve kolay programlama yaparak işinize hız katın…

WorkNC programlama yapmaktan çok daha fazlasını barındırır. İçerdiği CAD fonksiyonları ile istenilen her değişikliği hızlı ve kolayca yapmanızı sağlar. Bunların dışında gelişmiş simülasyon ve analiz seçenekleri ile ister programlamaya başlamadan önce, isterse de programlama tamamlandıktan sonra, yani uygulanan işlemin her aşamasında kontrol ve doğruluk sağlar.

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

WORKNC
WORKNC 3 EKSEN
WORKNC 5 EKSEN
WORKNC ABONELİK

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

WorkNC Mühendislerin Tercihi

Emniyetli ve Güvenli

Dünyanın her yerinde mühendisler, WorkNC’nin takım yolları ile emniyetli ve güvenli bir şekilde talaş kaldırma oranları elde etmektedir. Dinamik stok model yönetimi kullanılarak, yazılımın algoritmaları herhangi bir anda hangi malzemenin kaldırılması gerektiğini bilir; olası çarpışmaları kontrol ederek, geri kaçmaları ve boşa harcanan hareketleri en aza indirir. Bu şekilde takım yüklerini de sabit tutar.

WorkNC, gücünü ve kalitesini yıllardır biriktirdiği deneyim ile bütünleştirmiş dünyaca ünlü yazılım firması olan Vero Software‘in bir ürünüdür.

WorkNC ile delik operasyonları da gelişmiştir. İşlenecek parçadaki delik sayısı farketmeksizin delik işlemlerinin tamamını çok kısa süreler içerisinde bitirerek, karmaşıklığı ortadan kaldırır.

Sayısız otomatik özellikleri ile büyük verimlilik artışları sağlanır. Etkili takım yolları ile üretkenlik, takım ömrü, doğruluk artarken, işlem süreleri ise düşmektedir. Bu şekilde büyük verim artışları sağlanmış olur. WorkNC’nin gelişmiş takım yolları son derece güvenilirdir, kısa işleme süreleri ve uzun takım ömrü süreleri sağlar.