Endüstriler - WORKNC Türkiye - METROPOLSOFT

Endüstriler

WorkNC kullanımı kolay, emniyetli çalışma ortamı, üretkenliği ve
kaliteyi artırıcı özellikleriyle imalat süreçlerinizin vazgeçilmezi olacak.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  WORKNC
  WORKNC 3 EKSEN
  WORKNC 5 EKSEN
  WORKNC ABONELİK

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  WorkNC Otomotiv SektörüOtomotiv:

  WorkNC sayesinde iş sürelerinde düşüş ve kalite artışı sağlanır. Kullanım kolaylığı, hesaplama hızı, mevcut sistemlerle entegrasyon kolaylığı ve kütüphane temelli imalat yöntemleri, başlıca avantajlarından bazılarıdır.

   

  WorkNC Havacılık SektörüHavacılık & Savunma:

  Havacılık ve Savunma Sanayi sektöründe en yüksek toleransta hassasiyet istenmekte. WorkNC, hem takım hem de tutucusu için tam çarpma önleme yoluyla güvenli takım yolları üreten ve takım tezgâhının kinematiğinin simülasyonunu sağlayarak güvenilirliği ile öne çıkar.

  WorkNC Elektrik ElektronikElektrik & Elektronik:

  WorkNC’nin benzersiz Auto 5 modülü, üreticilerin karmaşık, ergonomik, tasarım şekillerini ve CAD verilerini doğrudan 3 eksen takım yollarını 5 eksen takım yollarına çevirmeye yardımcı olacaktır.  Mühendislerin daha kısa kesicileri kullanmalarına olanak tanıyarak maliyet ve zamandan kazanabilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirler.

  WorkNC MühendislikMühendislik Çözümleri:

  Parça veya kalıp üretim için hazır olduğunda, WorkNC ile hızlı ve otomatik olarak takım yolları oluşturabilir. Çarpma kontrolü, en karmaşık 5 eksenli yollar için bile güvenilirliği garanti ederken kullanıcıların en az çaba ile yüksek kaliteli ürünler üretmesine yardımcı olur. Tüm WorkNC takım yolları optimize edilmiş ve güvenli kesme koşulları üretmek üzere tasarlanmıştır.

  Mekanik & Mekatronik:

  Mekanik ve Mekatronik endüstrilerinde WorkNC, bu ortamdaki ideal CAM aracıdır. Hem 2D hem de 3D programlamayı kolaylıkla kullanmanıza olanak tanır ve böylece CNC programları üretmek için gereken zamanı ve çabayı önemli ölçüde azaltır.

   

  Kalıpçılık:

  WorkNC başlangıçta kalıp ve takım endüstri için geliştirildi. Kalıplardaki karmaşık geometrileri hızlı bir şekilde işlemek, CAD dosyalarını yorumlamak ve değiştirmek bu sektördeki ihtiyaçlardır. Ayrıca yüzeyleri onarmak, analiz etmek, çizgi oluşturmak ve geometriyi üretime hazır hale getirebilmek için güçlü CAD araçlarına sahiptir. Bu işlemlerin hepsi hızlı ve verimli şekilde finish işlemeye yöneliktir.

  Modelleme & Prototip:

  Prototiplerin ve modellerin hızlı üretimi ve süreçlerin verimli yönetimi için WorkNC’ye göz atın. WorkNC, hızlı prototipleme için güçlü bir araçtır, bileşenlerin, modellerin doğrudan işlenmesiyle gereken model oluşturma yöntemlerine ilave bir alternatif sunar.

  Motor Sporları:

  WorkNC, hızla değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermek ve aynı zamanda karmaşık işleme görevlerini kolayca yerine getirebilme olanağı ile bu sektörlerdeki şirketlere destek sunar. WorkNC, 5 eksenli takım yollarına ve ayrıca 3 eksenli takım yollarını otomatik olarak 5 eksenli hale getiren eşsiz Auto 5 işlevine sahiptir.

  Makine İmalatı:

  Tasarımlar, WorkNC-CAD’de üretim için hazırlanabilir. Böylece, CNC programlama, yazılımdaki 2 eksenli, 3 eksenli ve 5 eksenli işleme stratejilerini kullanır. Bu takım yollarının performansını optimize etmek ve aynı zamanda yüksek kaliteli, doğru parçaları üretmek için tasarlanmıştır. WorkPLAN ve WorkNC birlikte kullanıldığında, özel makine imalatçılarının teslimat hedeflerine zamanında ulaşmalarında yardımcı olurlar.

  Spor:

  WorkNC, bu sektördeki şirketlerin kalıp üretimini basitleştirerek hızlı ürün geliştirmeye yardımcı olabilir. Doğrudan CAD verilerinden çalışma yaparak WorkNC bilgileri yorumlayabilir, onarabilir ve üretim için hazır hale getirebilir. Alt kesimleri ve taslak açılarını kontrol etmek için araçlarını kullanarak, tasarım aşamasının başlangıcında potansiyel problem alanlarını vurgulayarak parçaların doğru üretilmesini sağlar.

  WorkNC Katalog