fbpx

Webinar: Ürün Ömrü Hesaplama

Tasarımlarınızda yorulma hatalarını önceden tespit edip nasıl önleyeceğinizi öngörün! Ürün ömrü hesaplarken dikkate alınması gerekenleri ve analiz sonuçları ile yorumlanmasını anlatacağımız webinarımıza davetlisiniz.
Çayınızı kahvenizi alın ve bir saatlik bu kısa ama verimli geçecek webinarımızda yerinizi ayırtın.

Tarih: 29 Mayıs 2019
Saat: 14:00 – 15:00
Yer: Online [Facebook]

Bu webinar yukarıda belirtilen tarihte gerçekleştirilmiştir.
SolidWorks Ürün Ömrü Hesaplama / Yorulma Analizi webinarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için webinar kaydını sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. İyi seyirler dileriz.

Gelişen teknolojiler ile müşteri beklentilerindeki artış ve ürüne ulaşma çeşitliliği rekabet ortamında zorluklara sebep olur. Geleneksel olarak ürettiğiniz ürünlerin yanı sıra müşterilerin özel istekleri veya sonradan ortaya çıkan değişiklik talepleri tasarımlarınızda beklenmedik senaryolara ve netice olarak son üründe tutarsızlıklara neden olabiliyor. Bunun gibi sorunların tasarım aşamasında yapacağınız analizlerle önüne geçebilir, maliyetlerinizi ciddi boyutlarda azaltabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bize 0216 466 67 70 numarasından ulaşabilirsiniz.

SOLIDWORKS WEBINAR

SolidWorks Türkiye Distribütörü olarak çözüm ortaklarımızın ürünlerini pazara sürme süresini kısaltacak ve üretim süreçlerinden maximum verim almalarını sağlayacak her türlü eğitim ve içeriği sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra, belirli aralıklarla sizlerden gelen sorulara göre içeriğini belirlediğimiz interaktif eğitim aracı olarak da webinar’ları sizler için hazırlamaktayız. CAD CAM yazılımlarıyla ilgili düzenlediğimiz webinar esnasında aklınıza gelen soruları uzman mühendislerimize anlık olarak sorabilirsiniz.

- İlginizi Çekebilir -

İmalat Sonrası En Sık Karşılaşılan 5 Hata

Webinar’a katılmadan önce dilerseniz işlenecek konulara ilişkin blog yazımıza göz atabilirsiniz.

İmalat Sonrası En Sık Karşılaşılan 5 Hata