DraftSight

Şimdi DraftSight Profesyonele geçin!

DRAFTSIGHT® PROFESSIONAL

DraftSight®, 2D CAD ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir tasarım çözümüyle kullanıcıların yeni teknik resimler oluşturmalarına ve mevcut DWG dosyalarına erişmelerine olanak sağlar.
DraftSight aynı zamanda 2D CAD lisanslarının ve güncellemelerinin yüksek maliyetinden ötürü hayal kırıklığına uğrayan, bir abonelik planı satın almaya zorlanan veya 2D CAD yatırımlarından yeterli değeri sağlayamadığını düşünen şirketlere güvenilirlik ve tasarruf olanakları sunar.

DraftSight’ın teknik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun şekilde ücretsiz olarak indirebilir veya profesyonel versiyonunu satın alabilirsiniz.

draftsight profesyonel
Şimdi DraftSight Profesyonele geçin! İhtiyaçlarınıza uygun yıllık abonelik veya sınırsız abonelik satın alma seçeneklerinden birini seçin.

ÖZELLİKLER
PROFESSIONAL
ÜCRETSİZ
Doğrudan 2B Dökümantasyon, Tasarım ve Teknik Resim Araçları
Topluluk Kaynakları: Destek Topluluğuna internetten erişim ve ücretsiz “Başlangıç Rehberi” de Dahil Olmak Üzere Zengin Eğitim İçeriği.
DGN Dosya Desteği: DGN Dosyalarını Düzenleme İçin İçe Aktarma ve ya Takip Etmek İçin Dosyaya Referanslama.
DraftSight için Takım Kütüphanesi: Standartlara Dayanan Mekanik Sembol Kütüphanesi ve Detaylandırma Eklentisi
Tasarım Kütüphanesi:DraftSight’ın Görev Bölmesindeki Tasarım Kütüphanesi Kullanıcı Tarafından Daha Sonra Kullanılmak Üzere Hazırlanan Bloklara Erişime İmkan Sağlar.
Teknik Resim Karşılaştırma: DrawCompare İki Teknik Resim Arasındaki Farklılıkları Tespite Yarar
Toplu Yazdırma: Teknik Resimleri Toplu Olarak Yazdırma İşlemidir ve Bu görevi *BPL formatında Kaydederek Sonraki İşlemler İçin Kullanım Sağlar.
G-Kod Oluşturucu: Teknik Resminizi G Koda Dönüştürerek CNC Makinasına Göndermenize ve Kendi Parçalarınızı Oluşturmanızı Sağlar.
PDF Yerleştirme: AttachPDF komutuyla PDF Sayfalarını Teknik Resimlerinize Eklemeye Yarar.
DraftSight APIs (application programming interface) ve API Güncellemeleri. API’ler Kullanıcıların Draftsightı kişiselleştirmelerini ve Otomatikleştirmelerini Sağlar.
Ürün Yükseltmeleri, Yeni Sürümler ve Servis Paketleri Kullanımınız Süresince Erişilebilir Olur..

Draftsight indirmek ve satın almadan önce ücretsiz versiyonunu denemek için yan taraftaki ÜCRETSİZ VERSİYON butonuna tıklayınız.