Teklif İste - SolidWorks, Edgecam, WorkNC - Türkiye Distribütörü

Teklif İste

En iyi çözümlere en uygun fiyata sahip olmak ister misiniz?

METROPOLSOFT olarak büyük küçük tüm yazılım ve donanım projelerinizde yer almak istiyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi çözümlerimizi sunmak bizi onurlandırır. Lütfen ilgilendiğiniz ürünü seçip aşağıdaki talep formunu doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fiyat teklifi veya bilgi almak istediğiniz ürünle ilgili notunuzu bize iletin; ihtiyacınıza göre bir satış uzmanı ya da konusunda yetkin mühendislerimiz size dönüş yapsın.

Bizi arayın: 0216 466 67 70

SolidWorks, Edgecam ve WorkNC Distribütörü METROPOLSOFT, kaliteden taviz vermeksizin işletmenize en uygun çözümleri, uygun fiyatla sunma gayesiyle hizmet verir. SolidWorks fiyatı, Edgecam fiyatı, WorkNC fiyatı için bir teklif formu iletin.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  SOLIDWORKS
  SOLIDWORKS ABONELİK ANLAŞMASI
  EDGECAM
  EDGECAM ABONELİK ANLAŞMASI
  WORKNC
  WORKNC ABONELİK ANLAŞMASI
  METROPOLLIST, METROPOLSAC
  SOLIDPLANT
  SWOOD for SOLIDWORKS


  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  METROPOLSOFT

  METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, 10 yılı aşkın tecrübesi ve dinamik kadrosu ile 1000’i aşkın aktif müşterisine CAD/CAM/CAE sektöründe teknolojik çözümler sunuyor. Çözüm ortaklarına iş sürecinde ihtiyaç duydukları lider yazılımları (SolidWorks fiyat teklifi, EDGECAM fiyat teklifi veya WorkNC fiyat teklifi) daima en avantajlı fiyatları sunar. İş modelinize en uygun CAM/CAD lisansı fiyatı için şimdi bir fiyat teklifi isteyin.

  SOLIDWORKS

  SOLIDWORKS entegre çözümleriyle tüm dizayn ve üretim süreçlerinizde üretkenliğinizi artırır ve ürünleri pazara daha hızlı şekilde sürebilmenizi sağlar. SOLIDWORKS yetkili bayisi olarak sizlere en doğru ürünleri, en kısa sürede ve en düşük maliyetle en hızlı pazara sunma imkânı sağlamak ve bu süreçte maliyetlerinizi düşürmeyi amaç edindik.

  EDGECAM

  EDGECAM, tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır. EDGECAM Türkiye Distribütörü Metropolsoft, çözüm ortaklarına yalnızca kusursuz bir satın alma deneyimi değil, uzman teknik desteğini de sunar. Sunduğumuz çözümlerin kurulumuna istinaden verdiğimiz profesyonel eğitim de bu sürecin değerli bir parçasıdır.

  WORKNC

  WorkNC, sahip olduğu özellikleri sayesinde, 1988’den beri dünya genelinde birçok sektörde binlerce şirket tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Performans kalitesi ve memnuniyeti kanıtlamış bu yazılıma sahip olarak rakiplerinizin önüne geçin. WorkNC Türkiye Distribütörü Metropolsoft, WORKNC’nin satış, teknik destek ve eğitimi hizmetleri vermektedir.