SolidWorks Kampanya

SolidWorks Mühendislik Paketi

Biliyoruz ki mühendisler, bir ürünü tasarlarken birden fazla tasarım çözümüne ihtiyaç duyarlar. İşte mühendislerin tasarım işlerini profesyonel seviyede karşılayan ve analiz çözümünü de hediye olarak sunan özel Mühendislik Paketi.

SolidWorks Professional lisansı satın alana, Simulation lisansı ÜCRETSİZ!

Daha önce duyduğunuz fiyatları, aldığınız teklifleri unutun ve stoklarla sınırlı SolidWorks Mühendislik Paketinizi şimdi alın.

SolidWorks Mühendislik Paketi

SOLIDWORKS Kampanya 2019

TEKLİF FORMU

Fiyat teklifi için bir form iletin.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

MÜHENDİSLİK PAKETİNİN AVANTAJLARI

Mühendislerin tasarım döngülerini kısaltması, üretkenliği artırması ve bunları hızlı bir şekilde yapması beklenir. Bu kesinlikle tasarım, doğrulama ve sürdürülebilirlik gibi birçok aşama gerektirir. SolidWorks Mühendislik Paketi, CAD lisansının yanı sıra hediye ettiğimiz SolidWorks Simulation lisansı ile işletmenizin entegre bir iş akışına sahip olmasına ve ürünleri pazara daha kısa sürede sunmanıza olanak tanıyor.

Bir ürünün tasarımı kadar gerçek dünya koşullarındaki fiziksel davranışlarını analiz etmek de epey vakit alır. SOLIDWORKS analiz araçlarıyla tasarımlarınızı üretime gönderilmeden önce test edebilir ve böylece minimum prototip ile imalata daha hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Bu SolidWorks Kampanyası paketi dahilinde Profesyonel CAD ve Simülasyon lisansı ile birlikte abonelik süreniz (1 yıl) dahilinde kullanabileceğiniz SolidWorks Visualize, PDM ve Task Scheduler‘a da sahip olacaksınız.

SolidWorks Mühendislik Paketi Kampanya

SolidWorks Professional ile tasarımlarınızı yaparken standart takım kütüphanesinden size uygun parçaları hızlıca seçip tasarım süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

Dosya güncelleştirmeleri, tüm teknik resimlerin çıktısını almak, .DXF’leri .PDF’lere dönüştürmek gibi zaman alan işleri otomatikleştirip molalarımızda dahi çalışmamızı sağlayan Görev Zamanlayıcı (Task Scheduler) yardımcı yazılımını da elde edeceksiniz.

SolidWorks PDM Standard ile en temel seviyede veri yönetim sisteminizi kurabilirsiniz. Bu ürün sayesinde ürünlerinizin versiyon/revizyon, iş akışı kontrollerini ve daha birçok özelliğini yönetebilirsiniz.

Tasarım sürecinin sonunda artık ürünlerinizi pazara sunma zamanı geldiğindeyse SolidWorks Visualize Standard ile tasarladığınız ürünü hiç vakit kaybetmeden görselleştirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 10 Nisan 2019 tarihi itibariyle ve sınırlı sayıda lisans için geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde SolidWorks Professional lisansı alımında SolidWorks Simulation Standard ücretsiz olarak verilecektir.
  • METROPOLSOFT kampanya koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.