SOLIDWORKS Abonelik | Bakım Anlaşması - METROPOLSOFT

SOLIDWORKS ABONELİK

SolidWorks Abonelik Programı

 • SOLIDWORKS Abonelik Hizmeti Programı, en güncel SOLIDWORKS sürüm ve servis paketlerini kullanma olanağı sunar.
 • METROPOLSOFT’un uzman ekibi kaliteli teknik desteğiyle daima yanınızdadır.
 • SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması ile birçok kaynağa ulaşma olanağına da sahip olursunuz.
SolidWorks abonelikli müşterileri bakım anlaması ile performans ve üretkenliğini artırırken zamandan tasarruf ediyor ve maliyetlerini azaltıyorlar.

SOLIDWORKS lisansı satın aldığınızda bir yıllık abonelik hizmetine de sahip olursunuz.
Sonraki yıllarda oluşabilecek fiyat artışından etkilenmemek ve teknik destek hizmetinin devamı için abonelik anlaşması sürenizi yıl/ay şeklinde artırabilirsiniz. Bu opsiyonu satış uzmanlarımıza danışınız.

Detaylı bilgi için 0216 466 67 70 numarasından bize ulaşabilir veya teklif formunu doldurabilirsiniz.

SolidWorks Bakım Anlaşması Nedir?

SolidWorks Subscription Abonelik

SolidWorks bakım anlaşması, teknolojik yenilikler, versiyon güncellemeleri ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırır.
SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun Solidworks abonelik anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!
SOLIDWORKS ABONELİĞİ İLE NELERE SAHİP OLURSUNUZ?
TEKNİK DESTEK
Sertifikalı SOLIDWORKS teknik destek ekibimiz yanınızda! SOLIDWORKS ürün özellikleri, kurulum, proje destek ve sorun giderme noktasında size destek veriyoruz.
YAZILIM GÜNCELLEMESİ
Performansınızı ve verimliliğinizi artırmak için SOLIDWORKS yazılımının en son sürümlerini edinin. SOLIDWORKS yükseltmeleri ve Servis Paketleri ile güncel kalın.
LİSANS KORUMASI
Lisans ve lisansın aktif olduğu bilgisayar problemlerinde (lisans bozulmaları, donanım/yazılım değişikliği ve PC format vb. durumlarda) en kısa sürede ücretsiz çözüm garantisi!
MYSOLIDWORKS ERİŞİMİ
SOLIDWORKS ile ilgili her şey için tek adresiniz: MySolidWorks! Yüzlerce eğitim videosu, bilgi bankası, teknik veri kütüphanesi ve tartışma forumları...
SERTİFİKASYON SINAVLARI
SOLIDWORKS becerilerini geliştirmek ve kanıtlamak amacıyla CSWP ve CSWA sertifikasyon sınavlarına ücretsiz giriş olanağı sağlar.
ÜCRETSİZ YENİLİK VE FARK EĞİTİMLERİ
Versiyon güncellemesi ile gelen yeniliklerin eğitimi uzman ekibimiz tarafından online olarak verilecektir.
SOLIDWORKS VISUALIZE®
Aktif aboneliklerde (Professional ve Premium paketlerde geçerli) SOLIDWORKS Visualize Standard’a ücretsiz sahip olun. Çalışmalarınızı fotoğraf kalitesinde görselleştirebilmek SolidWorks Visualize ile mümkün.
SOLIDWORKS CAM
Aktif aboneliklerdeki tüm SOLDWORKS lisansları SOLIDWORKS CAM Standard’ı içerir. SOLIDWORKS CAM Standard, parça dosyalarında 2,5 eksen takım yolu oluşturmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

Abonelik süreniz dahilinde kurulum ve tüm teknik destek hizmetiyle satış sonrasında da yanınızdayız!

  SOLIDWORKS ABONELİK TEKLİF İSTE

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  SolidWorks Abonelik Anlaşması

  Abonelik hizmetiyle SolidWorks‘ün yeni versiyonuna sahip olmakla kalmıyor, birçok hizmet ve ürüne de sahip oluyorsunuz. SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, bakımlı çözüm ortaklarının daima yanındadır. Çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eden Metropolsoft’un uzman ekibi SolidWorks abonelik yenileme sürecinden sonra hem gerekli fark eğitimleri hem de teknik desteğiyle her ihtiyacınız olduğunda yanınızda!

  Siz de 1.000’i aşkın mutlu çözüm ortağımız arasına katılın, tüm üretim ve dizayn süreçlerinizi birlikte güçlendirelim. Metropolsoft, Solidworks satın almak için en uygun SolidWorks fiyatını size uygun fiyat teklifiyle sunar.

   Tüm kampanyalardan haberdar olmak için buraya tıklayınız.