fbpx

SOLIDWORKS Abonelik

SolidWorks Abonelik Programı

SOLIDWORKS Abonelik Hizmeti Programı, en güncel SOLIDWORKS sürüm ve servis paketlerini kullanma olanağı sunar.
METROPOLSOFT’un uzman ekibi kaliteli teknik desteğiyle daima yanınızdadır.
SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması size yalnızca SolidWorks’ün en yeni sürümü ve yetkili bayinizden teknik destek sağlamakla kalmaz, birçok kaynağa ulaşma olanağı da verir.

SolidWorks abonelikli müşterileri bakım anlaması ile performans ve üretkenliğini artırırken zamandan tasarruf ediyor ve maliyetlerini azaltıyorlar.
Peki SolidWorks Abonelik Programı ile Nelere Sahip Olursunuz?

SolidWorks Bakım Anlaşması Nedir?

SolidWorks bakım anlaşması, teknolojik yenilikler ve uzman teknik destek hizmetleriyle işletmenizin verimliliğini artırır. SolidWorks aboneliğinizi yenilerken size ve iş modelinize uygun Solidworks abonelik anlaşması en avantajlı fiyatlarla Metropolsoft’ta!

SOLIDWORKS ABONELİK

Solidworks bakım Solidworks abonelik

TEKNİK DESTEK
Sertifikalı SOLIDWORKS teknik destek ekibimiz yanınızda! SOLIDWORKS ürün özellikleri, kurulum, proje destek ve sorun giderme noktasında size destek veriyoruz.
YAZILIM GÜNCELLEMESİ
Performansınızı ve verimliliğinizi artırmak için SOLIDWORKS yazılımının en son sürümlerini edinin. SOLIDWORKS yükseltmeleri ve Servis Paketleri ile güncel kalın.
LİSANS KORUMASI
Lisans ve lisansın aktif olduğu bilgisayar problemlerinde (lisans bozulmaları, donanım/yazılım değişikliği ve PC format vb. durumlarda) en kısa sürede ücretsiz çözüm garantisi!
MYSOLIDWORKS ERİŞİMİ
SOLIDWORKS ile ilgili her şey için tek adresiniz: MySolidWorks! Yüzlerce eğitim videosu, bilgi bankası, teknik veri kütüphanesi ve tartışma forumları...
SERTİFİKASYON SINAVLARI
SOLIDWORKS becerilerini geliştirmek ve kanıtlamak amacıyla CSWP ve CSWA sertifikasyon sınavlarına ücretsiz giriş olanağı sağlar.
ÜCRETSİZ YENİLİK VE FARK EĞİTİMLERİ
Versiyon güncellemesi ile gelen yeniliklerin eğitimi uzman ekibimiz tarafından online olarak verilecektir.
SOLIDWORKS VISUALIZE®
Aktif aboneliklerde (Professional ve Premium paketlerde geçerli) SOLIDWORKS Visualize Standard’a ücretsiz sahip olun. Çalışmalarınızı fotoğraf kalitesinde görselleştirebilmek SolidWorks Visualize ile mümkün.
SOLIDWORKS CAM
Aktif aboneliklerdeki tüm SOLDWORKS lisansları SOLIDWORKS CAM Standard’ı içerir. SOLIDWORKS CAM Standard, parça dosyalarında 2,5 eksen takım yolu oluşturmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

TEKLİF İSTE

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

SolidWorks Abonelik Anlaşması

Abonelik hizmetiyle SolidWorks’ün yeni versiyonuna sahip olmakla kalmıyor, birçok hizmet ve ürüne de sahip oluyorsunuz. SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü olarak Metropolsoft, bakımlı çözüm ortaklarının daima yanındadır. Çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eden Metropolsoft’un uzman ekibi SolidWorks abonelik yenileme sürecinden sonra hem gerekli fark eğitimleri hem de teknik desteğiyle her ihtiyacınız olduğunda yanınızda!

Siz de 1.000’i aşkın mutlu çözüm ortağımız arasına katılın, tüm üretim ve dizayn süreçlerinizi birlikte güçlendirelim. Metropolsoft, Solidworks satın almak için en uygun SolidWorks fiyatını size uygun uygun fiyat teklifiyle sunar.