fbpx

SOLIDWORKS Simulation

SolidWorks Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar.
Kapsamlı analiz araçları, modelleri dijital olarak test etmenizi ve tasarım sürecinin başında sağlıklı bilgiler edinmenizi sağlar.

SOLIDWORKS Simulation ile tasarımlarınızı sanal ortamda kolayca test ve optimize edebilirsiniz. Prototip ve fiziksel test maliyetlerini düşürürken ürün kalitesini yükseltmek için tasarımlarınızı gerçek dünya koşullarına tabi tutun.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  Solidworks SimülasyonTüm sektörlerdeki üretim şirketleri, fiziksel ürünlerini sentezlemek ve tanımlamak için artık 3D sanal analiz ve önemli mühendislik araçlarından yararlanıyor. Gelişmiş analiz artık sadece uzmanların işi değil. Aynı zamanda yeniliğe teşvik eden bir ilham kaynağı. Ürün mühendisleri, teknik kararları analizlerin sunduğu bilgilerin ışığında alır ve bu da önemli ürün ve iş avantajları sağlar.

  Ürün Mühendisleri, güçlü ve sezgisel SolidWorks Simulation çözümleri sayesinde yeni fikirleri sanal olarak test edebilir, hızlı ve verimli şekilde performansı değerlendirebilir, kaliteyi artırabilir ve ürün yenilikleri için bilgiler edinebilir.

  Solidworks simulationSolidWorks Simulation, sezgisel iş akışında gelişmiş analiz için güçlü bir yapısal test ortamı sunar. Böylece karmaşık yük senaryoları ve çoklu fizik durumlarındaki mühendislik sorunlarına yanıt bulabilirsiniz.

  SolidWorks Simulation çözümleri her ürün mühendisinin “En iyi tasarıma sahip miyim?” sorusuna yanıt vermek için performansı ve tasarımı aynı anda değerlendirmesine yardım eder. Güç ve kullanım kolaylığı sunmak üzere özel olarak tasarlanmış olan SolidWorks Simulation, kısa sürede tasarım sürecinin standart ve vazgeçilmez bir parçası haline gelecek. Başlangıçtan itibaren tasarım sırasında performansı optimize etmek için gerçek dünya ortamlarını ve gereken ürün koşullarını analiz edebilirsiniz. Ürün davranışı ve kalitesine dair anlamlı teknik bilgilerle ürün yeniliklerini arttırmanın yanı sıra prototip sayısını, geliştirme döngülerini ve test maliyetlerini azaltabileceksiniz.

  SOLIDWORKS SIMULATION STANDART
  SOLIDWORKS SIMULATION PROFESSIONAL
  SOLIDWORKS SIMULATION PREMIUM
  Tam Entegre Analiz
  İletişim
  Statik Gerilme Analizi
  Yorulma Analizi
  Zamana Göre Hareket Analizi
  Olaya Göre Hareket Analizi
  Alt Modelleme
  2B Basitleştirme
  Optimizasyon
  Termal Analiz
  Burkulma Analizi
  Frekans Analizi
  Düşme Testi
  Basınçlı Kaplar Analizi
  Nonlinear Analiz
  Plastik Deformasyon Analizi
  Kompozit Malzeme Analizi
  Dinamik Analiz
  Vibrasyon Testi

  Solidworks katalog kapak

   SolidWorks Genel Broşürü

  SolidWorks Simulation PDF

  SolidWorks Simulation Broşürü

  Ürün Mühendisleri, güçlü ve sezgisel SolidWorks® Simulation çözümleri
  sayesinde yeni fikirleri sanal olarak test edebilirsiniz.

  solidworks abonelik

   SolidWorks Abonelik
  Hizmeti Programı

  Yenilik yatırımınızı güçlendirin

  matrix

  SolidWorks Simulation Detaylı Matrix Tablosu