SOLIDWORKS Simulation - Analiz Çözümleri - METROPOLSOFT

SOLIDWORKS Simulation

SolidWorks Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar.
Kapsamlı analiz araçları, modelleri dijital olarak test etmenizi ve tasarım sürecinin başında sağlıklı bilgiler edinmenizi sağlar.

SolidWorks Simulation Nedir?

Akıllarda yer bulan SolidWorks Simulation nedir sorusuna yanıt olarak; sezgisel iş akışında gelişmiş analiz için güçlü bir yapısal test ortamı sunan çözüm aracı diyebiliriz. Böylece karmaşık yük senaryoları ve çoklu fizik durumlarındaki mühendislik sorunlarına yanıt bulabilirsiniz.

 

📝 HEMEN TEKLİF AL
solidworks simulation 2 metropolsoft

Gelişmiş Analiz Çözümleri

Tüm sektörler artık fiziksel ürünlerini sentezlemek ve tanımlamak için dijital ortamlardan analiz yapabilen mühendislik araçlarından yararlanır. Gelişmiş analiz artık sadece uzmanların işi olmaktan çıkarak aynı zamanda teknolojiye ve yeniliğe de teşvik eden bir ilham kaynağı rolü üstlenir. Ürün mühendisleri, teknik kararları analizlerin sunduğu bilgilerin ışığında alır ve bu da işin kalitesi ve doğrulu açısından oldukça büyük önem taşır.

Ürün Mühendisleri, güçlü ve sezgisel SolidWorks Simulation çözümleri sayesinde yeni fikirleri sanal olarak test edebilir, hızlı ve verimli şekilde performansı değerlendirebilir, kaliteyi artırabilir ve ürün yenilikleri için bilgiler edinebilir.

Tasarım Sürecinin Vazgeçilmezi

Güç ve kullanım kolaylığı sunmak üzere özel olarak tasarlanmış olan SolidWorks Simulation, kısa sürede tasarım sürecinin standart ve vazgeçilmez bir parçası haline gelecek. Ürün davranışı ve kalitesine dair anlamlı teknik bilgilerle ürün yeniliklerini arttırmanın yanı sıra prototip sayısını, geliştirme döngülerini ve test maliyetlerini azaltabileceksiniz

Başlangıçtan itibaren tasarım sırasında performansı optimize etmek için gerçek dünya ortamlarını ve gereken ürün koşullarını analiz edebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yüklü olmasına rağmen SolidWorks Simulation eklentisi yok ise menü çubuğundan aktif edebilirsiniz. Simulation’un SolidWorks’ünüz ile entegre bir şekilde çalışmasıyla işleriniz büyük ölçüde kolaylaşır. Ekleme işlemini eklentiler bölümünden kolayca yaparak çalışmalarınızın analizlerini yapmaya başlayabilirsiniz.

SolidWorks Analiz Araçları sayfasına dönmek için burayı tıklayınız

SolidWorks Flow Simulation sayfası için burayı tıklayınız

SolidWorks Plastics için burayı tıklayınız

DOKÜMANLAR

Solidworks-yeni-katalog

SolidWorks Genel Katalog

SolidWorks-Simulation-PDF

SolidWorks Simulation Broşürü

solidworks-abonelik

SolidWorks Abonelik Hizmeti Programı

matrix

SolidWorks Simulation Detaylı Matrix Tablosu

KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

SOLIDWORKS SIMULATION STANDART
SOLIDWORKS SIMULATION PROFESSIONAL
SOLIDWORKS SIMULATION PREMIUM
Tam Entegre Analiz
İletişim
Statik Gerilme Analizi
Yorulma Analizi
Zamana Göre Hareket Analizi
Olaya Göre Hareket Analizi
Alt Modelleme
2B Basitleştirme
Optimizasyon
Termal Analiz
Burkulma Analizi
Frekans Analizi
Düşme Testi
Basınçlı Kaplar Analizi
Nonlinear Analiz
Plastik Deformasyon Analizi
Kompozit Malzeme Analizi
Dinamik Analiz
Vibrasyon Testi