fbpx

SOLIDWORKS Simulation

SolidWorks Simülasyon teknolojisi tasarımınızın üretime gönderilmeden önce kalitesi ve performansından emin olmanızı sağlar.
Kapsamlı analiz araçları, modelleri dijital olarak test etmenizi ve tasarım sürecinin başında sağlıklı bilgiler edinmenizi sağlar.

SOLIDWORKS Simulation ile tasarımlarınızı sanal ortamda kolayca test ve optimize edebilirsiniz. Prototip ve fiziksel test maliyetlerini düşürürken ürün kalitesini yükseltmek için tasarımlarınızı gerçek dünya koşullarına tabi tutun.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Solidworks SimülasyonTüm sektörlerdeki üretim şirketleri, fiziksel ürünlerini sentezlemek ve tanımlamak için artık 3D sanal analiz ve önemli mühendislik araçlarından yararlanıyor. Gelişmiş analiz artık sadece uzmanların işi değil. Aynı zamanda yeniliğe teşvik eden bir ilham kaynağı. Ürün mühendisleri, teknik kararları analizlerin sunduğu bilgilerin ışığında alır ve bu da önemli ürün ve iş avantajları sağlar.

Ürün Mühendisleri, güçlü ve sezgisel SolidWorks Simulation çözümleri sayesinde yeni fikirleri sanal olarak test edebilir, hızlı ve verimli şekilde performansı değerlendirebilir, kaliteyi artırabilir ve ürün yenilikleri için bilgiler edinebilir.

Solidworks simulationSolidWorks Simulation, sezgisel iş akışında gelişmiş analiz için güçlü bir yapısal test ortamı sunar. Böylece karmaşık yük senaryoları ve çoklu fizik durumlarındaki mühendislik sorunlarına yanıt bulabilirsiniz.

SolidWorks Simulation çözümleri her ürün mühendisinin “En iyi tasarıma sahip miyim?” sorusuna yanıt vermek için performansı ve tasarımı aynı anda değerlendirmesine yardım eder. Güç ve kullanım kolaylığı sunmak üzere özel olarak tasarlanmış olan SolidWorks Simulation, kısa sürede tasarım sürecinin standart ve vazgeçilmez bir parçası haline gelecek. Başlangıçtan itibaren tasarım sırasında performansı optimize etmek için gerçek dünya ortamlarını ve gereken ürün koşullarını analiz edebilirsiniz. Ürün davranışı ve kalitesine dair anlamlı teknik bilgilerle ürün yeniliklerini arttırmanın yanı sıra prototip sayısını, geliştirme döngülerini ve test maliyetlerini azaltabileceksiniz.

SOLIDWORKS SIMULATION STANDART
SOLIDWORKS SIMULATION PROFESSIONAL
SOLIDWORKS SIMULATION PREMIUM
Tam Entegre Analiz
İletişim
Statik Gerilme Analizi
Yorulma Analizi
Zamana Göre Hareket Analizi
Olaya Göre Hareket Analizi
Alt Modelleme
2B Basitleştirme
Optimizasyon
Termal Analiz
Burkulma Analizi
Frekans Analizi
Düşme Testi
Basınçlı Kaplar Analizi
Nonlinear Analiz
Plastik Deformasyon Analizi
Kompozit Malzeme Analizi
Dinamik Analiz
Vibrasyon Testi

Solidworks katalog kapak

 SolidWorks Genel Broşürü

SolidWorks Simulation PDF

SolidWorks Simulation Broşürü

Ürün Mühendisleri, güçlü ve sezgisel SolidWorks® Simulation çözümleri
sayesinde yeni fikirleri sanal olarak test edebilirsiniz.

solidworks abonelik

 SolidWorks Abonelik
Hizmeti Programı

Yenilik yatırımınızı güçlendirin

matrix

SolidWorks Simulation Detaylı Matrix Tablosu