SolidWorks Elektrik Tasarım Araçları | SOLIDWORKS Electrical ve PCB

SolidWorks Elektrik Tasarım Araçları

Mühendislik disiplini için tasarlanan aletlerle elektrik tasarımını basitleştirin.

SolidWorks Elektrik Tasarım Araçları (Electrical ve PCB) ile mühendislik disiplini için tasarlanan aletlerle elektrik tasarımını basitleştirin.

Akıllı tek hatlı veya geleneksel çok hatlı şemaları ve binlerce elektriksel şematik sembol ve parçadan oluşan bir kütüphane kullanarak, mekanik ve elektrik mühendisliğini birbirine bağlayan gerçek zamanlı, işbirliğine dayalı çok kullanıcılı bir ortamda gömülü elektrik sistemi tasarımları geliştirebilirsiniz.

SolidWorks Electrical Elektrik Tasarım

SolidWorks Electrical
solidworks electrical

SOLIDWORKS® Electrical yazılımı, güç sistemleri, kullanıcı kontrolleri, karmaşık kablolar ve kablo demetleri dahil olmak üzere gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarımı için sezgisel bir arayüzle elektriksel şematik oluşturulmasını kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi…

SolidWorks PCB
SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS PCB, en iyi elektronik ve PCB tasarım teknolojisini, hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanan elektronik devreleri ve PCB’leri elde etmek için gereken verimliliği sağlayan, kullanımı kolay bir arayüzle birleştirir.

Daha fazla bilgi…

SolidWorks Elektrik Tasarım Araçları

solidworks elektrik tasarım aracları

SOLIDWORKS’ün Elektrik Tasarım Çözümlerini kullanarak elektrik tasarım süreçlerinizi basitleştirin! Tasarımcılar ve mühendisler, karmaşık elektrik sistemlerinin elektrik bağlantısını, 3 paket halinde bulunan SOLIDWORKS Electrical’da, kullanımı kolay elektrik sistemi tasarım çözümleri ile hızlı bir şekilde tanımlayabilirler.
SOLIDWORKS Electrical Schematic‘in elektriksel şematik işlevselliğini SOLIDWORKS Electrical 3D‘nin 3D modelleme özellikleriyle birleştirin ve hepsini güçlü, kullanımı kolay bir pakette yapın. SOLIDWORKS Electrical Professional, hem elektriksel hem de mekanik tasarım entegrasyonunu destekleyen kullanıcılar için idealdir.

SOLIDWORKS Elektrik Tasarım Araçları Hakkında Sorunuzu Mu Var?

Bizimle İletişime Geçin

SOLIDWORKS Elektrik Tasarım Araçlarıyla ilgili fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi için satış uzmanlarımız; teknik sorularınız için mühendislerimiz size ve ekibinize yardım etmek için burada!

    TEKLİF İSTE   

    İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

    Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.