fbpx

SolidWorks Electrical

SolidWorks® Electrical, gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel arayüzüyle elektrik şemaları oluşturmayı kolaylaştırır. SOLIDWORKS 3B CAD ile gerçek zamanlı çift yönlü entegrasyon, işbirliği ve üretkenliğin artmasını sağlar.

TEKLİF İSTE   

İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

SolidWorks Electrical Solutions, mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır. SolidWorks 3D CAD ile doğal entegrasyon, işbirliği ve üretkenliğin artmasını sağlar. Böylece ürün gecikmeleri azalır, tasarımlar daha tutarlı ve standart hale gelir, maliyet düşer ve ürünler pazara daha hızlı sunulur.
SolidWorks Electrical Çözümleri, elektrik ve mekanik tasarımların sorunsuz entegrasyonu için sektörde beğeni toplayan tasarım çözümleri sunar.

Ürün yeniliğini arttırır

  • SolidWorks ElectricalÇığır açan ürün tasarımı sayesinde pazar payını artırır ve rakiplerinden ayrılır
  • Ürün geliştirme sürecini kolaylaştıran ve yenilikçi ürünlerin pazara daha hızlı sunulmasını sağlayan sezgisel ve güçlü elektrik tasarım araçlarıyla mühendislik ekiplerini güçlendirir

Üretimin ve montajın tutarlı olmasını sağlar

 

SW Electrical

Şemadan alınan elektrik verilerinin 3D modeline dahil edilmesi, tüm ürün tasarımının ayrıntılı planlanmasını, görüntülenmesini ve belgelendirilmesini sağlayarak birimden birime tutarlı montaj yapılmasına yardımcı olur.

 

 

Pazara sunma süresini kısaltır
Electrical SWElektrik ve mekanik özelliklerin koordine edilmesi ekiplerin zamandan tasarruf etmek için birbirleriyle paralel çalışmasını sağlar. Zaman tasarrufu avantajlarının arasında özellikle üretim planlamasını hızlandırmak için mekanik ve elektrik Malzeme Listelerinin (BOM’ler) birleştirilmesi ve 3D modellerini kullanarak kablo/tel/kablo demeti yollarının daha hızlı planlanması yer alır.

Ürün geliştirme maliyetlerini azaltır

SOLIDWORKS Elektrikİleri derecede otomatik ve verimli araçlar, tasarım sürecini hızlandırıp kolaylaştırarak geliştirme ve doğrulama sürelerini azaltır ve maliyetli revizyonları ortadan kaldırır
• Sanal elektrik tasarımını ürün geliştirme sürecinin ilk aşamalarına entegre ederek maliyetli prototip oluşturma ihtiyacını azaltır

ELECTRICAL SUITE MATRIX
SOLIDWORKS ELECTRICAL SCHEMATIC
SOLIDWORKS ELECTRICAL 3D
SOLIDWORKS ELECTRICAL PROFESSIONAL
Şematik Tasarım
Gerçek Zamanlı İşbirliği
Gerçek zamanlı Çoklu Kullanıcı Desteği
3 Boyut Tasarım
PCB Entegrasyonu
Kablo Demeti (Harness) Tasarımı
Esnek Kablo
Dinamik Bağlayıcı

Solidworks katalog kapak

 SolidWorks Genel Broşürü

elec

SolidWorks Electrical Broşürü

SolidWorks® Electrical Solutions, mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlar.

solidworks abonelik

 SolidWorks Abonelik
Hizmeti Programı

Yenilik yatırımınızı güçlendirin

matrix

SolidWorks Electrical Detaylı Matrix Tablosu