SolidWorks Electrical - SolidWorks Türkiye Distribütörü METROPOLSOFT

SolidWorks Electrical

SolidWorks® Electrical, gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel arayüzüyle elektrik şemaları oluşturmayı kolaylaştırır. SOLIDWORKS 3B CAD ile gerçek zamanlı çift yönlü entegrasyon, işbirliği ve üretkenliğin artmasını sağlar.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz SolidWorks ürününü aşağıdaki listeden seçiniz.

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  SolidWorks Electrical, mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlayan sezgisel ara yüzlerle elektrik ürün tasarımını kolaylaştırır. SolidWorks 3D CAD ile doğal entegrasyon, işbirliği ve üretkenliğin artmasını sağlar. Böylece ürün gecikmeleri azalır, tasarımlar daha tutarlı ve standart hale gelir, maliyet düşer ve ürünler pazara daha hızlı sunulur.
  SolidWorks Elektrik Tasarım Araçları, elektrik ve mekanik tasarımların sorunsuz entegrasyonu için sektörde beğeni toplayan tasarım çözümleri sunar.

  Ürün yeniliğini arttırır

  • SolidWorks ElectricalÇığır açan ürün tasarımı sayesinde pazar payını artırır ve rakiplerinden ayrılır
  • Ürün geliştirme sürecini kolaylaştıran ve yenilikçi ürünlerin pazara daha hızlı sunulmasını sağlayan sezgisel ve güçlü elektrik tasarım araçlarıyla mühendislik ekiplerini güçlendirir

  Üretimin ve montajın tutarlı olmasını sağlar

   

  SW Electrical

  Şemadan alınan elektrik verilerinin 3D modeline dahil edilmesi, tüm ürün tasarımının ayrıntılı planlanmasını, görüntülenmesini ve belgelendirilmesini sağlayarak birimden birime tutarlı montaj yapılmasına yardımcı olur.

   

   

  Pazara sunma süresini kısaltır
  Electrical SWElektrik ve mekanik özelliklerin koordine edilmesi ekiplerin zamandan tasarruf etmek için birbirleriyle paralel çalışmasını sağlar. Zaman tasarrufu avantajlarının arasında özellikle üretim planlamasını hızlandırmak için mekanik ve elektrik Malzeme Listelerinin (BOM’ler) birleştirilmesi ve 3D modellerini kullanarak kablo/tel/kablo demeti yollarının daha hızlı planlanması yer alır.

  Ürün geliştirme maliyetlerini azaltır

  SOLIDWORKS Elektrikİleri derecede otomatik ve verimli araçlar, tasarım sürecini hızlandırıp kolaylaştırarak geliştirme ve doğrulama sürelerini azaltır ve maliyetli revizyonları ortadan kaldırır
  • Sanal elektrik tasarımını ürün geliştirme sürecinin ilk aşamalarına entegre ederek maliyetli prototip oluşturma ihtiyacını azaltır

  ELECTRICAL SUITE MATRIX
  SOLIDWORKS ELECTRICAL SCHEMATIC
  SOLIDWORKS ELECTRICAL 3D
  SOLIDWORKS ELECTRICAL PROFESSIONAL
  Şematik Tasarım
  Gerçek Zamanlı İşbirliği
  Gerçek zamanlı Çoklu Kullanıcı Desteği
  3 Boyut Tasarım
  PCB Entegrasyonu
  Kablo Demeti (Harness) Tasarımı
  Esnek Kablo
  Dinamik Bağlayıcı

  Solidworks katalog kapak

   SolidWorks Genel Broşürü

  elec

  SolidWorks Electrical Broşürü

  SolidWorks® Electrical Solutions, mühendislik alanı için tasarlanan özel araçlar ve gömülü elektrik sistemlerinin daha hızlı tasarlanmasını sağlar.

  solidworks-abonelik

   SolidWorks Abonelik
  Hizmeti Programı

  Yenilik yatırımınızı güçlendirin

  matrix

  SolidWorks Electrical Detaylı Matrix Tablosu