SolidWorks Cloud Offer - METROPOLSOFT

SOLIDWORKS CLOUD OFFER

Tasarımda Özgürlük Burada!

SolidWorks Cloud Offer, işletmenizi bir üst seviyeye çıkaracak tarayıcı tabanlı, 3D tasarım ve yaşam döngüsü yönetim çözümüdür.

3 boyutlu tasarım, 2 boyutlu çizim ve teknik resim, veri yönetimi, proje yönetimi, görev yönetimi gibi endüstriyel çözümleri, 3DEXPERIENCE sayesinde sadece web tarayıcısı kullanarak yapabilirsiniz.

SW Cloud

SolidWorks Cloud Offer Nedir ?

SOLIDWORKS® 3D CAD‘in geliştiricileri, yeni nesil tasarım araçlarını kullanımınıza sunuyor. SolidWorks Cloud paketi, sizin ve çalışma arkadaşlarınızın bir web tarayıcısı kullanarak herhangi bir yerden, herhangi bir cihazda ve isteğiniz anda birlikte çalışmanıza olanak tanıyan, başarısı kanıtlanmış tasarım ve işbirliği araçlarını içeriyor. Yüksek maliyetli sunucu ve donanım masraflarına veda edin. SolidWorks Cloud Offer, yatırımınızı, şirketinizin büyümesiyle birlikte ölçeklenen araçlara yapmanıza imkan sağlıyor.

SolidWorks Cloud Offer şunları içerir:

SolidWorks Cloud Offer

Tasarımcılar ve mühendisler tarafından, geleneksel yüzey modellemeyle ilişkili kısıtlamalar olmadan yeni fikirleri hızlı bir şekilde denemek için istenen esneklik (Sub-D Mesh) modellemede mevcuttur. Sub-D modelleri oluşturmaya yönelik sezgisel bir itme çekme, doğrudan modelleme yaklaşımı, öğrenmeyi ve kullanımı hızlı hale getirmektedir.

Konsept modelleri ayrıntılı tasarım modellerine dönüştürebilirsiniz. Detaylı mekanik tasarım için, kullanılacak konsept modeli yeniden modellemeye veya dönüştürmeye gerek yoktur. Ürünün şeklindeki gerekli değişiklikler, yeniden modellemeye gerek kalmadan geliştirme döngüsünün hangi aşamasında meydana gelirse gelsin; değişiklikler parçalara, montajlara ve teknik resimlere kusursuz bir şekilde uygulanır.

Yerleşik araçlar ürün geliştirme ağınızdaki tüm paydaşlarla bağlantıda kalmanıza izin verdiğinden dolayı, ayrı çözümlere ihtiyacınız yoktur.

3DEXPERIENCE Platformu tarafından desteklenen güvenilir veri yönetimi sistemi ile yükseltme, hizmet paketi veya kurulum gerekmez. Ek 3DEXPERIENCE Uygulamaları / Rolleri ile sorunsuz bir şekilde ölçeklendirebileceğiniz tasarımla ilgili tüm faaliyetler için tek bir birleşik platform olan 3DExperience Platformu’nu kullanabilirsiniz.

Ofiste olsun veya olmasın, internet bağlantısının olduğu her yerde tasarım yapabilir veya tasarım verilerine erişebilirsiniz. Sizin veya bir başkasının bilgisayarı, tasarım araçları ve verileri yalnızca bir tuş uzaklıkta.

Nerede olursanız olun güvenilir veri yönetimi ile tasarım verilerinizi istediğiniz zaman, oluşturun, inceleyin veya paylaşın. Ek 3DEXPERIENCE Uygulamaları / Rolleri ekleyerek sorunsuz bir şekilde ölçeklendirebileceğiniz tek bir birleşik platformdan tasarım ve geliştirmeyle ilgili tüm faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz.