fbpx

SOLIDWORKS 2020

SOLIDWORKS 2020’YE HAZIR MISIN?
SolidWorks 2020, kullanıcılarının beklentisi doğrultusunda muhteşem yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. SolidWorks 2019 ile beklentileri en tepeye taşıyan SolidWorks ailesi bu sene de bizleri şaşırtmayacak gibi duruyor.  İsterseniz beklenen bazı değişikliklere birlikte bir göz atalım.
2020 yeniliklerini kendiniz beta sürümünde denemek için bize ulaşabilirsiniz. Şimdi Ara: 0216 466 67 70
Büyük Montajların Teknik Resimleri Artık Daha Hızlı

Yeni gelen “Detaylandırma Modu” ile teknik resim oluştururken detaylandırma oluşturma ve düzenleme yeteneğinizi kaybetmeden büyük montajlarınızı hızlı bir şekilde açabileceksiniz. Ayrıca “Grafik Hızlandırma” özelliği ile ise teknik resim esnasında görüntüyü taşırken veya yaklaşıp uzaklaşırken yaşadığımız görüntü bozulmaları artık karşılaşmayacağız.

Bu sayede artık çoklu sayfalarda, çoklu konfigürasyonlarda ve karmaşık montajlarda teknik resimler daha hızlı tamamlanabilecek.

Daha Hızlı Montaj Tasarımı
“Zarf Yayıncısı” ile üst montaj içindeki parçaları artık alt montajda “Zarf” olarak görüntüleyebileceğiz. “Büyük Monta Gözden Geçirme” özelliğine yeni eklenen özellikler sayesinde artık bu modda iken komponentlerin referans geometrilerine montaj ilişkisi atayabileceksiniz. Buna ek olarak pek çok çoğaltma özelliği de artık mümkün olacak. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi “Defeature” komutu daha da geliştirildi. Siluet komutu ile yeni konfigürasyonlar oluşturmak artık mümkün olacak
Bu sayede montaj süreci daha hızlı olurken görsel karmaşıklık da azalmış olacak.
Esnek Bileşenler
“Parçayı Esnek Yap” özelliği ile aynı parçayı, aynı montaj içinde farklı şartlar altında görüntülemenizi sağlayacak. Örneğin, Bir yayı aynı montaj içinde basılmış ve gerilmiş olarak görüntüleyebileceksiniz.
Bu sayede montaj tasarımlarınızı malzeme listenizin doğruluğunu bozmadan daha hızlı gerçekleştirebileceksiniz.
SolidWorks 2020’de Daha Hızlı Çizim
“Siluet Girdiler” ile paralel düzlemlere seçili bileşenin dış hattını yansıtarak çoklu çizim girdileri oluşturabileceksiniz. “ Büküm Süreklilik İlişkisi” ile kusursuz geçişi sağlayarak çizim eğrileri arasında G3 eğrisini elde edeceksiniz.
Bu sayede güçlü çizimleri daha hızlı oluşturabileceksiniz.

SOLIDWORKS 2020 YENİLİKLERİNE HEMEN SAHİP OLUN!

SOLIDWORKS ABONELİĞİNİZ GÜNCEL Mİ?

Abonelikli SolidWorks müşterilerimiz, tüm bu yeniliklere hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilecekler.
Şimdi siz de SolidWorks aboneliğinizi güncelleyin, tüm bu yenilikler ve daha fazlasına sahip olma fırsatını edinin.
SolidWorks Visualize İçindeki Gelişmeler
SolidWorks 2020’de, oluşturduğunuz Solidworks Visualize çıktılarını kolay bir şekilde AR/VR ortamına dönüştürebileceksiniz. Geliştirilen PDM Entegrasyonu ile projelerinizi Solidworks PDM içerisinde daha kolay yönetebileceksiniz.
Bu sayede yeni dosya formatları desteği ve düzenlenebilir malzemeler ile iyileştirilmiş bir esnekliğe sahip olacaksınız.
Simülasyonda Daha Hızlı Hesaplamalar ve Gelişmiş Doğruluk
Aynı simülasyon etüdü içerisinde doğrusal ve dairesel elementleri birleştirerek analizinizin doğruluğunu ve hızını arttırabileceksiniz. “Pin ve Bolt” bağlantısına artık deforme yüzler de eklenebilecek. Kiriş modellerde termal test yaptıktan sonra oluşan gerilmeleri artık gerilme analizi yapmak için kullanabileceğiz.
Bu sayede gerçek dünya koşullarında analizleri daha hızlı ve daha doğru hesaplayabileceksiniz.

SOLIDWORKS 2020'YE HAZIR MISIN?

📝 TEKLİF İSTE

SOLIDWORKS, tasarımdan üretime uzanan tüm süreçlerde sunduğu çözümlerle tasarım ve üretim ekiplerinin eş zamanlı çalışmasını sağlayan entegre bir sistem sunar.

SolidWorks 2020’deki iyileştirmeler ve geliştirmeler ile değişen şartlara ayak uydurun! Ürün geliştirme sürecinin değiştiği günümüzde dinamik rekabet koşullarına ayak uydurmanızda size ipuçları veren SolidWorks 2020 ile tasarımdan üretime uzanan süreci geliştirme e-kitabını indirmek için buraya tıklayın.

Ayrıca SolidWorks 2020 beta sürümü yayına alındı. Siz de SolidWorks 2020’yi beta sürümünde deneyim etmek için SolidWorks’ün resmi blog yazısına göz atabilirsiniz.

SOLIDWORKS 2020

SOLIDWORKS 2020'YE HAZIR MISIN?

📝 TEKLİF İSTE