fbpx

YILIN KAMPANYASI

Bulut Tabanlı 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Paketlerinde 1 Alana 1 Bedava!

Bulut tabanlı 3DEXPERIENCE platformu, geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu deneyimi sağlıyor. METROPOLSOFT olarak 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS paketlerinde size inanılmaz bir kampanya sunuyoruz. 1 Alana 1 Bedava !

 

📝 TEKLİF İSTE

3DXEXPERIENCE SOLIDWORKS YILIN KAMPANYASI

Kampanya hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için: 0216 466 67 70

İndirimli fiyatlar için Metropolsoft kampanyalarını takip edin. Her işletme tipine ve ihtiyaca uygun güncel kampanyalarımıza Metropolsoft Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Platformu Nedir?

3DEXPERIENCE platformu, tasarımdan üretim ve teslimata dek ürün geliştirme sürecinizi birbirine bağlayan bulut tabanlı bir ortamdır. Her büyüklükteki firma için ideal olan bu platformda; firmanız ve ihtiyaçlarınız değişip geliştikçe, sorunsuz bir çözümler yelpazesine erişerek ürün yaşam döngülerinizin tüm yönlerini verimli bir biçimde yönetebilirsiniz. Platform tek doğru bilgi kaynağı görevi görür, bu sayede ekipleriniz herhangi bir yerden güvenli şekilde veri paylaşımı yapabilir. 3DEXPERIENCE platformu firmaların herhangi bir cihazdan gerçek zamanlı olarak iş birliği ve paylaşım yapmalarına, müşteriler, tedarikçilerle ve tüm üçüncü partilerle bağlantı kurmalarına ve benzersiz ürünler ve müşteri deneyimleri için süreçteki ilerlemeyi sağlıklı bir şekilde takip etmelerine yardımcı olur.