fbpx

KAMPANYALAR

Güncel SolidWorks, 3DExperience, Edgecam ve Worknc kampanyaları! İhtiyacınıza göre ister CAM ister CAD veya 3DExperience olsun, tüm imalat ve tasarım araçlarına uygun fiyatlarla sahip olabilmeniz için kampanyalarımızı bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Güncel Kampanyalar

Solidworks İkinci Lisansa %50 İndirim

SOLIDWORKS Alana İkinci Lisans % 50 İndirimli

Şimdi SOLIDWORKS lisansı alın, ikinci lisansta tam %50 indirim sizin olsun. Stoklarla sınırlıdır.

CAM YAZILIMLARINDA MONSTER NOTEBOOK KAMPANYASI

METROPOLSOFT’tan EDGECAM veya WORKNC Yazılımı Alana CAM Canavarı Monster Notebook HEDİYE

Draftsight Kampanya Metropolsoft

SOLIDWORKS lisansı alana 2 adet DraftSight Enterprise HEDİYE!

1 adet SOLIDWORKS lisansı alana 2 adet DraftSight Enterprise lisansı HEDİYE!

Detaylı bilgi almak için hemen bir form doldurun ya da bize 0216 466 67 70 numaralı telefondan ulaşın.

Geçmiş Kampanyalar

SolidWorks Simülasyon Lisanlarında İndirim

Sınırlı bir süre için SOLIDWORKS Professional veya Premium alımınızla birlikte SOLIDWORKS Simulation Professional, Premium; Flow Simulation; Plastic Professional, Premium,Flow lisansları 50% indirimli!

HEDİYEMİZ VAR

CNC tezgahınızda kesim-işleme-talaş kaldırma(CAM) videosu çekip Linkedin’de #WORKNC / #EDGECAM ve #METROPOLSOFT etiketleri ile paylaşın, en fazla etkileşimi alan 5 katılımcıya her ay METROPOLSOFT’tan laptop çantası ve kupa HEDİYE!

SOLIDWORKS 1 LİSANS ALANA 1 LİSANS BEDAVA KAMPANYASI

3DExperience rolleriyle SolidWorks’te 1 lisans alana 1 lisans bedava. Stoklarla sınırlı bu fırsatı kaçırmayın.

SOLIDWORKS ABONELİK KAMPANYASI

Gecikme bedelleri sizi korkutmasın, tasarımlarınız hız kazansın. En son versiyonu en hızlı ve en uygun fiyatlar ile kullanın, SolidWorks lisansınızı Metropolsoft ile güncelleyin.

En güncel SolidWorks – 3DExperience, Edgecam ve Worknc  kampanyalarına Metropolsoft farkıyla kavuşmaya hazır mısınız?

Metropolsoft, siz çözüm ortaklarına hem sorunsuz bir satın alma deneyimi hem de çözüm odaklı değer yaratma vizyonuyla hareket eder. 3DEXPERIENCE PLATFORM rolleriyle SOLIDWORKS ‘de 1 lisans alana 1 lisans bedava! Stoklarla sınırlı bu fırsatı kaçırmayın

EDGECAM, tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır. WORKNC gelişmiş teknolojisi ile oluşturulan takım yollarınızın güvenilirliğini garanti ederken yüksek hızlı işleme stratejilerinde de en yüksek güvenlik ile çalışır. Hem ileri seviye imalat ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir CAM yazılımına, hem de güçlü ve işlevsel bir bilgisayara ihtiyacınız varsa MONSTER & METROPOLSOFT işbirliğindeki güncel kampanyayı kaçırmayın