fbpx

#EVDEKAL VE ÜRETMEYE DEVAM ET

İmalat İşlerinize Evden Devam Edin.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüsünün yayılmasının önüne geçmek için birçok önlem alınıyor. Size öncelikle bu önlemlere uymanız gerektiğini hatırlatıyor ve bu koşullarda çalışma şeklinizi değiştirebilmeniz için sizi destekliyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz.
İşletmeniz hem virüse karşı tedbirli olup hem de evden yönetilerek çalışmaya devam edebilir. Metropolsoft olarak COVID-19 virüs salgını döneminde size hem teknik destek hem de evden çalışma konusunda yardım etmek için buradayız.
Sahip olduğunuz CAM yazılımını (WORKNC & EDGECAM) evden kullanmaya devam etmek için gereken esneklik ve erişebilirliği size sağlayarak mevcut koşullarda üretime devam etmenizi umuyoruz. Yazılımınızı evden de kullanabilmek veya uzaktan bağlanabilmek için aşağıdaki 3 yöntemden birini kullanabilirsiniz.

1. SEÇENEK: Lisansı Başka Bir Bilgisayara Taşıma

1-lisansi-baska-bilgisayara-tasimaLisansınızı herhangi bir bilgisayara taşıyabilir ve yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Detaylar için müşteri portalındaki talimalatları izleyin.

Müşteri Portalı’na erişmek için tıklayın.

2. SEÇENEK: Uzak Masaüstü Çözümü Kullanımı

2-uzak-masaustu-baglantisiEğer VPN’li bir uzak masaüstü çözümü ile işletme ağınızdaki herhangi bir bilgisayara bağlanıp yüklü yazılımı kullanabilirsiniz.

Bu işlem için işletmenizin belirlediği talimatları takip etmelisiniz.

Yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. SEÇENEK: Evdeki Bilgisayarınıza Geçici Lisans Talebi

3-gecici-lisansEğer lisansınızı işten eve taşıyamıyorsanız, geçici lisans talebinde bulunabilir ve çalışmanıza evden devam edebilirsiniz.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıdaki hizmetlerden aboneliği bulunmayan müşterilerimiz de yararlanabilir. Lütfen detaylar için bizi arayın.
Şimdi Ara: 0216 466 67 70
Bu tür zor günlerde karşılıklı destek ve anlayışın önemli olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Hep olduğu gibi destek ve satış ekibimiz soru ve talepleriniz için burada!
Hizmetlerimizi çevrim içi olarak devam ediyor ve işlerinizin sürekliliğini destekliyoruz.
Bize aynı çalışma saatlerimiz (08:30 – 18:00) dahilinde ulaşabilirsiniz.