Edgecam Tel Erozyon - Edgecam Türkiye Distribütörü - METROPOLSOFT

Edgecam Tel Erozyon

Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar.
Gelişmiş işlevsellik, düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  Edgecam Tel Erozyon

  Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar. Gelişmiş işlevsellik, düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar. Sadece ilgili yüzeyi seçerek o formda işlemesi gereken alanlar işlenebiliyor. Tel erozyon için CAM operasyonları 2 boyut veriler kullanılarak yapılabildiği gibi 3 boyut katı ve yüzey model datalar da kullanılabilmektedir. Ayrıca Edgecam ile herhangi bir CAD yazılımına ihtiyaç duymaksınız parçalarınızın modelini oluşturup CAM işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

  Edgecam Tel Erozyon

  Edgecam Tel Erozyon

   

  Güvenlik: Edgecam en güncel EDM makine teknoloji parametreleri ile sorunsuz çözüm vaad eder. Otomatik tel kesme ve tel takma özelliği ile operasyon sayısını düşürüp operatörlük işlemlerini de düzenler.

  Edgecam İşleme

  İşleme Yöntemleri:

  Edgecam’de tel erozyon operasyonları için birçok farklı işleme metodu seçmek mümkündür. Bu yöntemler dünya genelinde kullanılmakta olan standart yöntemler olabileceği gibi, kullanıcı kişiselleştirebildiği seçenekler yardımıyla da ayrıca kendi işleme standartlarını oluşturabilmektedir.

  Desteklenen Makineler:

  Sodick, Agie, Charmilles, Brother, Fanuc, Makino, Ona, Seibu, Mitsubishi v.b gibi önde gelene tezgâh üreticilerinin EDM makinelerini destekler.

  İşlevsel:

  Katı model üzerinden veya Edgecam’de çizerek oluşturulan çizimler, kullanımı kolay Edgecam Tel Erozyon modülü ile çok kısa sürede hazırlık süreci tamamlanır. Dünya standardında ki işleme yöntemleri sadece tek bir tıkla seçilerek hesaplanabilir. İşleme sıralaması otomatik olduğu gibi, tek komutla bu sıralamada değişikliğe de gidilebilir. 2 ve 4 eksen işleme operasyonları, giriş çıkış radyusu, mesafe, otomatik ofset, işleme yönü, kopma mesafesi vb. gibi birçok parametre arasından seçme şansı verir.

   Edgecam Modules
  Wire Module
  2D Telkafes Tasarım
  3D Telkafes Tasarım
  2 ve 4-Eksen İşleme
  Ön-yapılandırılmış kod jeneratör, isteğe bağlı yapılandırılabilir.
  Bilgi-tabanlı kesme planları.
  Çoklu strateji için köşe tipleri; kare ISO ve konik dahil.
  Ofsetli ters kesim ve kesim teknoloji değişiklikleri.
  Giriş/Çıkış ve Destek Kopma Seçenekleri
  Alan İşleme Çevrimi
  Otomatik ve Manuel Unsur Bulma, katıdan telkafes geometri
  PCI Javascript webforms (bakımlı lisans gerekli)

  Edgecam Katalog