Neden EDGECAM? - Edgecam Türkiye Distribütörü - METROPOLSOFT

Neden EDGECAM?

EDGECAM

EDGECAM, tüm imalat aşamalarında baştan sona kullanılması gereken tüm araçları eksiksiz bir şekilde sunan CAM yazılımıdır.

EDGECAM Türkiye Distribütörü Metropolsoft, çözüm ortaklarına yalnızca kusursuz bir satın alma deneyimi değil, uzman teknik desteği ve CAM tecrübesiyle de hizmet verir. Sunduğumuz çözümlerin kurulumuna istinaden sağladığımız profesyonel eğitim de bu sürecin değerli bir parçasıdır.

EDGECAM ile 5 ADIMDA İŞLEME

Edgecam, 30 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile CAM (bilgisayar destekli üretim) pazarının tartışmasız lider yazılımıdır. Çok geniş bir çözüm yelpazesine sahip Edgecam, çeşitli imalat ihtiyaçlarına yanıt verebilir. Tüm seri imalat ve fason üretim için frezeleme özellikleri, 4-5 eksende imalat ihtiyaçları ve tel erozyon programlaması konularında pratik çözümler sunar. Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilir veya şimdi bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

EDGECAM’in size sağladığı faydalardan bazıları şunlardır:
  • Türkçe Arayüz
  • Kolay Kullanım
  • Teknik Destek (Uzman Mühendislerimizden)
  • Ücretsiz Kurulum
  • Hızlı Hesaplama Özelliği
  • Kusursuz CAD Veri Entegrasyonu
  • CNC Makinalar için Geniş Post Processor (Son İşlemci) Desteği
  • Satış Sonrası Eğitim

EDGECAM KATALOG

3 Dakikada Edgecam

EDGECAM’in bütün özellikleri, hangi modüllere sahip olduğu, Edgecam ile neler yapılabileceği bu video ile özetlendi. Hemen göz atın…

Tam Otomatik İşleme

Edgecam’in tam otomatik işleme özelliği sayesinde saniyeler içerisinde parçalarınızı işleyebilirsiniz. Nasıl mı? Videomuza göz atın…

Additive (Katmanlı) Üretim Teknolojisi

EDGECAM resmi olarak, mevcut ‘malzeme işleme’ çevrimleri ile birleştiğinde “Additive Manufacturing” olarak adlandırılan Katmanlı Üretim modülünü sunar.

Waveform Kesim Teknolojisi

Waveform (Dalgaformu) akıllı kaba işleme teknolojisi ile maksimum takım ömrü ve minimum işleme zamanı ile %80’e varan zaman tasarrufu sağlar.

Online Eğitimler, İpuçları ve Yenilikler

EDGECAM Türkiye Distribütörü olarak gayemiz, çözüm ortaklarımızın gelen yenilikler ile ilgili daima güncel kalmasıdır. Versiyon güncellemesiyle oluşan fark eğitimlerini vermekteyiz. Ayrıca ipucu ve eğitim videolarımız her hafta sosyal medya kanallarımızda sizinle buluşuyor!

Kusursuz CAD Data Uyumu

EDGECAM, dünya genelinde en çok kullanılan CAD sistemleri ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışmaktadır. En ufak bir veri kaybı dahi olmaksızın son derece uyumlu data transfer yeteneğine sahiptir.

EDGECAM, bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon‘un bir ürünüdür.

Kullanıcı Dostu

EDGECAM, Türkçe ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu da öğrenmenizi ve kullanmanızı kolaylaştıran bir özelliktir. Karmaşık, kafa karıştıran arayüzlere veda edin, yeni teknolojiler ile zorlu işlerinizi kolayca halledin!

Tasarruf Edin

Waveform (dalgaformu) ve Otomatik İşleme özelliğiyle zamandan tasarruf ederken hızlı NC kodu elde etme ve takım ömrünü uzatan işleme yöntemleriyle de maliyetinizi azaltın.

Post Processor (Son İşlemci) Desteği

Tüm standart CNC tezgâhlar için %100 uyumlu geniş makine kütüphanesi. Ayrıca özel ve modifiye edilmiş CNC makineler için Post Processor uyarlamaları yapılmaktadır. Tam makine işleme simülasyonu için 3D tezgâh modeli adaptasyonu.

Doğru CAM Programı Arayışınıza Cevap Veren Teknoloji

EDGECAM CAD CAM imalat, CAM Torna, CAM Freze ihtiyaçlarınıza yanıt veren en iyi CAM programıdır. CNC CAM, 4 Eksen CAM, Türkçe CAM özelliğiyle müşterilerimiz tarafından da tavsiye edilen CAM programı olan EDGECAM fiyatı ve verimli işleme stratejileriyle de maliyetlerinizi düşürür. CAM Programı veya CAM yazılımı arayan şirketlerin en iyi CAM programı isteyen herkesin aradığı özelliklere sahip komple çözüm ortağınız EDGECAM, işletmenizin tüm imalat işleyişine yanıt veren komple çözümdür. Neden mi? Dünyada binlerce kulanıcının neden EDGECAM’i tercih ettiğine gelin birlikte göz atalım.

 

NEDEN EDGECAM

CAD CAM Entegrasyonu İçin Doğru Yazılım

EDGECAM‘in EWS modülüyle temel CAD ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz. EDGECAM aradığınız doğru CAM yazılımıdır. EDGECAM’i denemek isterseniz, demo talebinizi bize iletin, EDGECAM’in yüksek kapasitesini ve yatırım getirisine olan katkısını deneyim edin.

CadCam İçin EDGECAM Doğru Tercihtir! CAD CAM programı ihtiyacınıza ve tüm imalat süreçlerinize katkı sağlar.