Edgecam Kayar Otomat - EDGECAM Türkiye - METROPOLSOFT

Edgecam Kayar Otomat

Takım hareketinden çok parça hareketiyle (kayar) işleme yapılan tezgâhlar genel olarak Kayar Otomat olarak adlandırılır. Bu tezgâhlar seri imalat tezgâhları olup çoklu takım bağlamayla aynı anda main ve sub spindle üzerinde birden fazla işleme yapabilmektedir.

  TEKLİF İSTE   

  İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  Edgecam Kayar OtomatTakım hareketinden çok parça hareketiyle (kayar) işleme yapılan tezgâhlar genel olarak Kayar Otomat olarak adlandırılır. Bu tezgâhlar seri imalat tezgâhları olup çoklu takım bağlamayla aynı anda main ve sub spindle üzerinde birden fazla işleme yapabilmektedir. Bu tarz tezgâhlara desteği olmadığı zamanda dahi Edgecam, çoklu spindle, taret desteği ve gelişmiş post processor özelliği ile kullanıcılara destek vermekteyken eklenen kayar parça işleme ve çoklu takım seçme özelliği ile bu tarz tezgâhlarda gereken kullanımı sağlamaktadır.

  Kolay kullanıcı arayüzü ile bu tarz kompleks tezgahlarda dahi kullanıcıyı yormadan kolay bir işleme deneyimi sunmaktadır.

  Yakın zamanda çıkacak olan modül ile tam tezgah kinematiğini sağlayarak tüm görsel kontrollerde eklenerek tezgah kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecektir.

  Edgecam Katalog