SolidPlant - Özellikler & Detaylar - METROPOLSOFT

SolidPlant

Solidplant, bileşenleri hızlıca oluşturmak için sezgisel SolidWorks sistem parametreleri ile gelişmiş veritabanını birleştirir. SolidWorks Piping’in aksine parça kütüphanesi yoktur. Bu yapı borulama sistemlerinde sınırsız özgürlük ve esneklik sağlar.

  TEKLİF İSTE   

  SolidPlant
  SWOOD for SolidWorks
  MetropolSAC
  MetropolLIST

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  SolidWorks Solidplant 3D, bileşenleri hızlıca oluşturmak için sezgisel SolidWorks sistem parametreleri ile gelişmiş veritabanını birleştirir. SolidWorks Piping’in aksine parça kütüphanesi yoktur. Bu yapı borulama sistemlerinde sınırsız özgürlük ve esneklik sağlar.

  Gelişmiş boru sistemleri tasarım araçları ile tasarımınızı özgürce, hızlıca ve kolayca; tüm bunlarla beraber de doğruluktan ödün vermeden yapabilirsiniz.  Tecrübeli tesis tasarımcılarının desteğiyle geliştirilen pratik ara yüz kullanıcılarına en muhteşem deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

  Dünya çapında yaygın olarak kullanılan katalogları içinde barındıran Solidplant; gelişmiş aktarma özellikleriyle kolaylıkla düzenlenebilir ve kişiselleştirilebilir katalog sistemi sunar. SolidWorks’ün de gücü ile beraber pek çok farklı katı model formatları ile çalışmanıza olanak sağlar.

  SolidWorks yapabilirliklerine ek olarak; kazan, tank, merdiven, tırabzan ve daha onlarca tasarım taslağı ile tasarımlarınızı hızlıca, birkaç tık ile tamamlayabilirsiniz.

  Dünya çapında kullanılan tesis tasarım standartları ile tasarımınızı dünyanın neresine gönderirseniz gönderin anlaşılacağından emin olacak şekilde sonlandırabilirsiniz.

  SolidWorks Platformu ile dünya çapındaki tesis tasarım mühendisleri, en küçük parçadan en büyük kuleye kadar 3 boyut modelleri keyifle tasarlayabilecekler. Solidplant 3D, tesis tasarımınızı bitirmenizde ve düzenlenmiş teknik resimler,  Isometrikler ve tabi Malzeme listeleri gibi gerekli dokümanları tek bir platformda oluşturmanıza olanak sağlar.

  SolidWorks ile Solidplant 3D’nin birleşimi tüm mühendislerin hayallerini süsleyen tesis tasarım programını oluşturur.

  solidplant

   SOLIDPLANT 3D Broşürü

  SOLIDWORKS için kullanılan tek gerçek Tesis tasarım özellikler içeren SolidPlant 3D.

  SolidPlant P ID

   SOLIDPLANT P&ID Broşürü

  SolidPlant P&ID ile borulama ve bağlantı diyagramlarını oluşturun, düzenleyin ve yönetin.