fbpx

MetropolLIST

  TEKLİF İSTE   

  SolidPlant
  SWOOD for SolidWorks
  MetropolSAC
  MetropolLIST

  Metropolsoft'un kampanya, ürün ve yeniliklerinden haberdar olmak istiyorum.

  MetropolLIST, montajlardaki bileşenleri gerçek resimleri ve tüm özellikleri ile birlikte raporlayan MetropolLIST, hızlı şekilde dosyaları yönetmenizi sağlıyor ve gelişmiş sipariş listeleri oluşturmanızı kolaylaştırıyor.

  Genel Özellikler

  • İnteraktif kullanıcı arayüzü
  • Konfigürasyon seçebilme
  • Gövde tipine göre BOM alma
  • Gelişmiş seviye seçimi
  • İşlem geçmişi ile hızlı dosya ekleme

  Detaylı Raporlarda Hızlı Sonuç

  Montajlarınızdaki tüm bileşenleri hızlıca tarayıp sadece istenen özellikte olanları gerçek resimleri ile raporlayan MetropolLIST, birden fazla dosya ekleme ve konfigürasyon seçme kabiliyetleri ile detaylı LIST raporlarını kısa sürede oluşturuyor. Bileşenlerin fiziksel ve özel özelliklerini toplayarak tüm detaylara hemen ulaşmanızı sağlıyor.

  Akıllı Hesaplama

  Maliyet hesaplama, satın alma, depo kontrol ve planlama süreçleriniz için ihtiyaç duyulan bilgileri hatasız şekilde hesaplayarak tek dosyada sunabilen MetropolLIST, insan hatasından doğabilecek yanlış hesaplamaları engeller. Her bir bileşenin seviyesini ve bağlı bulunduğu grubu göstererek parça yönetiminde karışıklığı ortadan kaldırır.

  Otomatik Raporlama

  Seç, ekle ve çalıştır adımları ile birkaç saniyede devreye alabileceğiniz MetropolLIST, tam otomatik raporlama aracıdır. Yapılan son ayarları ve işlemleri hafızasında tutarak tekrarlı kullanımda kolaylık sağlar. İşlenen montajlarda değişiklik olduğunda tekrar raporlamayı anında yapabilirsiniz. Anlaşılır ara yüzü ve rapor özelleştirme sayesinde LIST ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.