fbpx

3DEXPERIENCE® Platformu

3DEXPERIENCE platformu, geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu sunar.

3DEXPERIENCE Nedir?

3DEXPERIENCE platformu, geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu sunar. Platform sayesinde firmanızın dijital dönüşümünü, iş süreçlerini yönetmeyi ve piyasadaki en iyi tasarım ve analiz uygulamalarına sahip olmasını sağlarsınız.

3DEXPERIENCE KUMPAS

3DEXPERIENCE Platformu, kullanıcılara muhteşem bir deneyim sunmayı amaçlayan, ürünlerinizi pazara daha hızlı sunmanız noktasında size yardımcı olacak esnek, ölçeklenebilir bir iş çözümüdür.
Bu yeni tasarım çözümüyle birimler arasında inovasyon ve işbirliği sağlanır. Kullanımı kolay, tek bir ara yüzü olan 3DEXPERIENCE platformu, güvenilir uygulamalara ev sahipliği yapar. Platform hem bulutta hem de yerelde, size yeni esneklik ve performans seviyeleri sunar.
Gelin sunduğu diğer olanaklara birlikte göz atalım!
3DEXPERIENCE platformu hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya bir iletişim formu doldurabilirsiniz.
BİLGİ AL 📞 ŞİMDİ ARA

3DEXPERIENCE Nasıl Çalışır?

3DEXPERIENCE’in kalbi iş birliğidir. Gerçek bir dijital entegrasyon ile tüm katılımcılar/kullanıcılar aynı sürümde çalışır ve projenin durumu ile ilgili doğru bir bakış açısına sahip olur.

KUSURSUZ MULTI-CAD İŞBİRLİĞİ

3dexperience3DEXPERIENCE Platformu pek çok farklı kaynaktan gelen tasarım verilerini yönetir; güvenliğini sağlar ve tüm şirket ve değer zinciriniz için erişilebilir kılar.

SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE uygulamalarından gelen CAD içerikleri daha önce mümkün olmayan yeni yöntemlerle ortak kullanılabilir, düzenlenebilir ve dağıtılabilir. Projeyle ilgili farklı birimlerdeki tüm katılımcıların kendi tercih ettikleri araç ve uygulamalardaki çalışmalar ve alternatif tasarım akışları kolay bir şekilde birleştirilebilir.

GERÇEK BİR İŞBİRLİKÇİ TASARIM ARACI

3dexperience arayüz3DEXPERIENCE’in kalbi iş birliğidir. Aynı ara yüzü kullanan tüm katılımcıların katkısıyla, yenilikçi fikirler paylaşılır, takip edilir ve istişare edilir. Gerçek bir dijital entegrasyon ile tüm katılımcılar aynı sürümde çalışır ve projenin durumu ile ilgili doğru bir bakış açısına sahip olur. Hem tedarikçiler hem de müşteriler, iş akışlarına katkı sağlayabilirler. Aynı zamanda 3DEXPERIENCE platformu, şirketinizin ürünler alıp satabileceği mühendislik platformlarına da erişim sunar.

ZAMANINDA VE AZ MALİYETLE TESLİMAT

EXPERIENCE KUSURSUZ MULTI-CAD İŞBİRLİĞİ3DEXPERIENCE Proje Yönetim araçları doğrudan platform üzerinde çalışmasının yanı sıra SOLIDWORKS tasarım ekranından da erişilebilir. Termin esaslı proje yönetimi odağıyla, tasarım dosyaları veya dokümanlar her zaman proje görevine eklenir; yani işi tamamlamak aynı zamanda görevi tamamlamaktır. Projeyi bir sonraki aşamaya taşır. Proje planlaması için araçlar, risk değerlendirmesi ve kaynak yönetimi, proje ve program yöneticilerine işi zamanında ve az maliyetle tamamlamaları için ihtiyaç duydukları araçları verir.

UÇTAN UCA, KAPSAMLI İŞ PLATFORMU

3dexperience interface arayuz3DEXPERIENCE platformu, şirket çapında tüm ürün yaşam döngüsü boyunca tek bir model ve iş akışına sağlar.
Elveda “TASARIM_son_final_v4_ENSON.sldprt”.
Yenilikçi fikir oluşturmaktan detaylı tasarıma, sanal testlere, ürün tedariğine, değişim yönetimine, imalat planlamasına ve imalat sonrası desteğe kadar olan tüm süreçleri 3DEXPERIENCE platformunda yönetebilirsiniz. Düzenleyici alt görevler ve onaylar için gerekli veriyi yönetebilir ve ürününüzü tüm yaşam döngüsü boyunca takip edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE