3DEXPERIENCE - METROPOLSOFT | Şimdi Keşfedin!
3dexperience metropolsoft ana

3DEXPERIENCE'a GENEL BAKIŞ

3DEXPERIENCE Nedir?

3DEXPERIENCE,  geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu sunar. Dassault Systemes’in PLM çözümlerini sunduğu platform sayesinde firmanızın dijital dönüşümünü, iş süreçlerini yönetmeyi ve piyasadaki en iyi tasarım ve analiz uygulamalarına sahip olmasını sağlarsınız. 3DExperience platform hakkında en çok merak edilen detaylar için buraya tıklayınız.

▶ Videoyu İzle
3DEXPERIENCE KUMPAS METROPOLSOFT

3DEXPERIENCE Platform

3DEXPERIENCE platform, kullanıcılara muhteşem bir deneyim sunmayı amaçlayan, ürünlerinizi pazara daha hızlı sunmanız noktasında size yardımcı olacak esnek, ölçeklenebilir bir iş çözümüdür. Bu yeni tasarım çözümüyle birimler arasında inovasyon ve işbirliği sağlanır. Kullanımı kolay, tek bir ara yüzü olan 3DEXPERIENCE platform, güvenilir uygulamalara ev sahipliği yapar. Platform hem bulutta hem de yerelde, size yeni esneklik ve performans seviyeleri sunar.

3DEXPERIENCE’ın HİTAP ETTİĞİ SEKTÖRLER

3DEXPERIENCE , fikirlerden tasarım ve modellemeye, ürünlerin üretimine ve dağıtımına kadar tüm süreçleri ve disiplinleri en iyi şekilde entegre etmeyi başarmış, 3D modelleme, sosyal işbirliği, simülasyon ve bilgi zekası teknolojileri kullanımına ve Endüstri 4.0’a önem veren tüm sektörleri hedeflemektedir.

3dexperience sektörler

3DEXPERIENCE PLATFORMU NASIL ÇALIŞIR?

3DEXPERIENCE NASIL ÇALIŞIR?

3DEXPERIENCE’ın, kalbi işbirliğidir. Gerçek bir dijital entegrasyon ile tüm katılımcılar / kullanıcılar aynı sürümde çalışır ve projenin durumu ile ilgili doğru bir bakış açısına sahip olur.

▶ Videoyu İzle

3DEXPERIENCE  ile KUSURSUZ MULTI-CAD İŞBİRLİĞİ

3DEXPERIENCE,  pek çok farklı kaynaktan gelen tasarım verilerini yönetir; güvenliğini sağlar ve tüm şirket ve değer zinciriniz için erişilebilir kılar. SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE uygulamalarından gelen CAD içerikleri daha önce mümkün olmayan yeni yöntemlerle ortak kullanılabilir, düzenlenebilir ve dağıtılabilir. Projeyle ilgili farklı birimlerdeki tüm katılımcıların kendi tercih ettikleri araç ve uygulamalardaki çalışmalar ve alternatif tasarım akışları kolay bir şekilde birleştirilebilir.

.

Bulut Ortamında Endüstriyel Tasarım Webinarı – Önemli Kısımlar Video Galeri 

3dexperience-video-galeri-2
3dexperience-ara yüz metropolsoft

GERÇEK BİR İŞBİRLİKÇİ TASARIM ARACI

3DEXPERIENCE’ın en belirgin özelliklerinden biri iş birliğidir. Aynı ara yüzü kullanan tüm katılımcıların katkısıyla, yenilikçi fikirler paylaşılır, takip edilir ve istişare edilir. Tüm katılımcıların aynı sürümde çalışması ve projenin durumu ile ilgili doğru bir bakış açısına sahip olmaları; firmalara gerçek bir dijital entegrasyon sağlama şansı verir. Böylelikle, hem tedarikçiler hem de müşteriler, iş akışlarına katkı sağlayabilirler. Aynı zamanda şirketinizin ürünler alıp satabileceği mühendislik platformlarına da erişim sunar.

ZAMANINDA VE AZ MALİYETLE TESLİMAT

3DEXPERIENCE Proje Yönetim araçları doğrudan platform üzerinde çalışmasının yanı sıra SOLIDWORKS tasarım ekranından da erişilebilir. Termin esaslı proje yönetimi odağıyla, tasarım dosyaları veya dokümanlar her zaman proje görevine eklenir; yani işi tamamlamak aynı zamanda görevi tamamlamaktır. Projeyi bir sonraki aşamaya taşır. Proje planlaması için araçlar, risk değerlendirmesi ve kaynak yönetimi, proje ve program yöneticilerine işi zamanında ve az maliyetle tamamlamaları için ihtiyaç duydukları araçları verir.

SOLIDWORKS ile 3DEXPERIENCE – Bulut Teknolojisi Entegrasyonu Webinarı – Önemli Kısımlar Video Galeri 

3dexperience-video-galeri-1
3dexperience-interface metropolsoft

UÇTAN UCA İŞ PLATFORMU

3DEXPERIENCE, şirket çapında tüm ürün yaşam döngüsü boyunca tek bir model ve iş akışına sağlar. Elveda “TASARIM_son_final_v4_ENSON.sldprt”
Yenilikçi fikir oluşturmaktan detaylı tasarıma, sanal testlere, ürün tedariğine, değişim yönetimine, imalat planlamasına ve imalat sonrası desteğe kadar olan tüm süreçleri 3DEXPERIENCE platformunda yönetebilirsiniz. Düzenleyici alt görevler ve onaylar için gerekli veriyi yönetebilir ve ürününüzü tüm yaşam döngüsü boyunca takip edebilirsiniz.

3DEXPERIENCE PLATFORMU ROLLER

3DEXPERIENCE YÖNETİM (ENOVIA)

3dexperience yönetim

3DExperience – ENOVIA çözümü, bulutta anında kullanılabilen güvenilir, paylaşılabilen ve ölçeklenebilir bir veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi sağlar.

DETAYLI BİLGİ AL

3DEXPERIENCE TASARIM

3dexperience tasarım

3DEXPERIENCE platformundaki tasarım rolleri, güçlü 2D ve 3D modelleme yeteneklerini birleştirerek ekip üyeleriyle hızlı ve verimli bir şekilde işbirliği yapmanıza olanak tanır.

DETAYLI BİLGİ AL

3DEXPERIENCE ANALİZ (SIMULIA)

3dexperience Simulaa

3DEXPERIENCE – SIMULIA, bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® platformu üzerinde yer alan bağlantılı, güçlü ve iş birliğine dayalı simülasyon çözümlerinden oluşan bir portföydür.

DETAYLI BİLGİ AL

3DEXPERIENCE İŞBİRLİĞİ

3DExperience-Isbirligi-4.0

Dijital işbirliği ihtiyacı 3DExperience platformunun temel çıkış noktasıdır. 3DExperience.Works ile elde edeceğiniz işbirliği 4.0 ortamı sayesinde kullanıcılara muhteşem bir deneyim yaşatmayı amaçlar.

DETAYLI BİLGİ AL

SİZE SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

Teknik Destek

3dexperience teknik destek

Uzman teknik destek ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan her zaman telefon desteği, canlı uzaktan erişim hizmetleri

Online/Offline Eğitimler

3dexperience online eğitim

Webinarlar,  uygulamalar, soru cevaplar, makaleler ve teknik ipuçları ile kapsamlı olarak online /offline eğitim hizmetleri

Abonelik Hizmetleri

3dexperience Abonelik Hizmetleri

Ücretsiz olarak yükseltmelere ve bilgi bankası, ücretsiz sertifika sınavları, ücretsiz eğitimler gibi geniş bir çeşitliliğe sahip bilgi kaynaklarına erişim