fbpx

3DExperience SolidWorks Standard

3DExperience SolidWorks Standard; ağa bağlı bir şekilde sezgisel ve güçlü SolidWorks 3D CAD çözümlerini bünyesinde barındırır.

SolidWorks Connected ile; SOLIDWORKS’ün kullanım kolaylığını, yeniliklere imza atmanıza ve ürün geliştirme sürecinizin tüm aşamalarını hızlandırmanıza yardımcı olmak üzere kusursuz bir şekilde 3DEXPERIENCE Platformu’na entegre edebilirsiniz.

SOLIDWORKS Deneyim Paketlerinden 3DExperience SolidWorks Standard; ağa bağlı bir şekilde sezgisel ve güçlü SolidWorks 3D CAD çözümlerini bünyesinde barındırır. Parça tasarımı, montaj tasarımı ve teknik resim tasarımlarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 3DExperience platformu içerisinde birbirinden farklı üç boyutlu katı modelleme araçları, iki boyutlu çizim araçları, üretkenlik ve çeşitli otomasyon komutları bulunur.

Collaborative Business Innovator; merkezileştirilmiş ekip işbirliği kullanıcılara iş yönetimi konusunda büyük kolaylık sağlar. 3DExperience Platformu kullanıcılarına güvenli veri depolama ve belge paylaşım imkânı da sunar. İşlerinize kolaylık sağlayacak çeşitli özel gösterge tabloları sunar. Sosyal topluluklar ve daha fazlası ile iş kalitenizi 3DExperience ile artırabilirsiniz.

Tüm ürün verilerinizi merkezi, güvenli bir yerde depolayarak ve herhangi bir kurulum yapmadan dilediğiniz cihazdan erişim sağlayabilirsiniz.

Sorunları, değişiklikleri ve rotaları düzenli bir takip sistemi ile 3DExperience üzerinden izleyebilirsiniz. Çakışan düzenlemeleri minimuma indirerek, revizyon kontrol sistemi ile tüm bu detayları sistematik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Geniş bir endüstri yelpazesi için karmaşık modelleri kolayca oluşturabilirsiniz. Örneğin; sac levha, döküm, kalıp için ayrılan özel yetenekli komutları kullanarak tasarımlarınızda iyileştirmeler sağlayabilirsiniz.

3DExperience Platformu sizlere eşsiz tasarımlar yapabilmenize imkân sağlarken aynı zamanda iyi bir iş takip sistemi, veri depolama alanı, sosyal topluluk gibi daha birçok faydalı uygulamayı tek bir platform üzerinde sunar.