fbpx

3DExperience SolidWorks Professional

3DExperience SolidWorks Professional, oto gerçekçi işleme, otomatik maliyet tahmini, tersine mühendislik, otomatik tasarım vb. özelliklere sahiptir.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS endüstri lideri SOLIDWORKS 3D CAD çözümlerini bulut tabanlı bir ürün geliştirme ortamı olan 3DEXPERIENCE Platformu ile ilişkilendirme imkânı sunar.

SOLIDWORKS Deneyim Paketlerinden 3DExperience SolidWorks Professional; 3DExperience SolidWorks Standard’ın tüm özelliklerini içerir. Ayrıca fotogerçekçi işleme, otomatik maliyet tahmini, tersine mühendislik, otomatik tasarım ve çizim kontrolü ve tolerans analizi gibi çeşitli ek özellikleri de bulundurur.

3DExperience dünyasında kendisine yer bulan 3D Sculptor rolü içerisinde xShape ile yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün sınırlarını aşan tasarımlara imza atabilirsiniz. Gelişmiş araçları ve kullanımı kolay ara yüzü sayesinde daha esnek bir çalışma yakalayabilirsiniz.

3D Creator rolü içerisinde yer alan xShape sayesinde parça ve montaj tasarımlarınızı tek bir ara yüz içerisinde görüntüleyebilirsiniz. Daha detaylı tasarım imkânı sunan uygulama sayesinde internet erişiminizin olduğu her noktadan veri güvenliğinizi sağlayarak işlem yapabilirsiniz.

Collaborative Industry Innovator rolü bulut tabanlı çalışma sistemi sayesinde iş akışınızı düzenli bir şekilde yönetmenize olanak sunar. İçerisinde yer alan çeşitli uygulamalar ile görev dağılımlarını daha sistematik bir şekilde organize edebilir ve iş takibini daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Collaborative Business Innovator ile veri depolama, gruplar içinde haberleşme gibi çeşitli uygulamaları bünyesinde bulundurur. Her zaman ekibinizle etkileşimde kalarak verimli bir çalışma ortamı deneyimi yaşamanızı sağlar.

Professional paket ayrıcalıklarından olan Visualize sayesinde, tasarımlarınızı ön plana çıkaracak gerçekçi fotoğraf kareleri ve animasyonlar oluşturabilirsiniz. Malzeme, ışık ve ambiyans ayarlamaları sayesinde pazarlamada ön plana çıkabilirsiniz.

Parça montajlarınızı daha kolay ve standart hale getirebilmek için Toolbox kütüphanesinden yararlanabilirsiniz.