fbpx

3DExperience SolidWorks Premium

3DExperience SolidWorks Premium; 3DExperience SolidWorks Professional’ın tüm özelliklerini içerir

SOLIDWORKS Connected ile, SOLIDWORKS’ü ve orada bulunan diğer tüm hizmetleri, uygulamaları 3DEXPERIENCE Platformu üzerinde kullanabilirsiniz.

SOLIDWORKS Deneyim Paketlerinden 3DExperience SolidWorks Premium; 3DExperience SolidWorks Professional’ın tüm özelliklerini içerir. Ayrıca borular, boru, elektrik kablosu ve kablo demeti yönlendirme tasarımı imkânı sunar. Buna ek olarak gelişmiş yüzey düzleştirme yetenekleri ile tasarımlarınızda büyük ölçüde kolaylık sağlar.

3DExperience SolidWorks Simulation Designer’ı 3DExperience Platformu üzerinden kullanabilirsiniz. Simülasyon rolü, doğrusal statik, yapısal ve zamana dayalı hareket sağlayabilir. Parça ve montajlar için analiz yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

3D Creator tarayıcı tabanlı olarak üç boyutlu parametrik modelleme rolü ile ekiplerin kavramsal içerik oluşturmasına olanak tanır. 3DExperience platformunda detaylı ve kolay tasarımlar yapabilirsiniz.

3D Sculptor; alt bölüm modelleme rolü ile ekiplerin son derece stilize edilmiş tasarımlar oluşturmalarına olanak tanır. 3Dexperience Platformu ile organik ve ergonomik şekilli ürünler hızlı ve kolay bir şekilde tasarlanır.

Collaborative Industry Innovator ile ürün yaşam döngüsü yönetimi için 3DExperience Platformu en büyük destekçiniz olur. Sorunlar, değişiklikler ve rota yönetimini bünyesinde bulunduran rol aynı zamanda; 3 boyutlu görselleştirme ve işaretleme ve yeni nesil görev yönetimi sistemini kullanıcılarına sunar.