fbpx

İnsan Kaynağınızı, Verilerinizi ve Süreçlerinizi Bulut Ortamında Tek Bir Yerde Birleştirin

SolidWorks’te yeni bir dönem niteliği taşıyan 3DExperience, işlerinizi iyileştirilmiş şekilde farklı bir boyuta taşımanıza yardımcı olurken aynı zamanda sizlere birçok noktada büyük kolaylıklar sağlar. 3 boyutlu tasarım sektörüne yeni bir soluk getiren 3DExperience’ın kullanıcılara sunduğu önemli özelliklerden birisi de Solidworks Connected’dır. SolidWorks Connected internet tabanlı olarak gerçek bir SolidWorks deneyimi yaşamanıza imkan sağlar.

Soldiworks Connected’ın Sağladığı Avantajlar

Solidworks Connected’ı 3DExperience üzerinden kullanmaya başlamak için kısa bir kurulum işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Sonrasında tüm işlerinizi daha verimli bir çalışma düzeni için buluta taşıyabilirsiniz.

 • Solidworks Connected’ın kullanıcıya sunduğu en önemli özelliklerden birisi bilgisayar donanımını kullanmaması oluşudur. İyi bir görüntü kalitesi için yüksek ekran kartına, daha fazla hız için iyi bir işlemciye olan gereksinimi ortadan kaldırır. İyi bir bilgisayar donanımına sahip olmanıza gerek kalmadan yalnızca internet üzerinden tam performanslı SolidWorks kullanabilmenize imkan tanır.
 • Düşük internet hızına sahip olsanız bile Solidworks kullanımınıza rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.
 • Güvenlidir – verilerinizi kaybolmadan bulut ortamında sorunsuz bir şekilde saklayabilirsiniz.
 • Tasarımınız üzerinde çalışırken internet bağlantınız koptuğunda SolidWorks Connected yeniden bağlanmanız için 15 dakika beklemede kalır. Hiçbir veriniz kaybolmaz ve bulut ortamında depolanır. Sisteme yeniden girdiğinizde kurtarılan dosyalarınızı görüntüleyerek çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Hızlı ve kolay bir şekilde tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
 • Tasarımlarınızı geliştirilebilir ve ekip arkadaşlarınızla tek tıkla paylaşabilirsiniz.
 • İnternet erişiminizin olduğu her noktadan ve her cihazdan platforma erişim sağlayabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar, notebook, tablet ve cep telefonunuz içerisinde tüm tasarımlarınıza erişebilmenize olanak sağlar.
 • İlk yatırımın maliyeti gerektirmediği gibi kullanıcı dostu olan sistem sürdürülebilirdir. 
 • Lisanslarınız sabit bir makineye bağlı olmadığından dolayı; lisans devre dışı bırakma, lisansı aktif etme, lisans sıkışması gibi durumlar Connected’da bulunmaz. Sisteme kullanıcı adı ve şifrenizle direkt giriş yaparak zamandan büyük ölçüde tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Cihazınızdaki diğer tüm SolidWorks dosyalarınızı açabilir, yeni düzenlemelerle tekrardan kaydedebilirsiniz.
 • Metin dosyalarını kullanmadan denklemleri SolidWorks Connected üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Dosyalarınızı ortak çalışma alanında güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS®, 3D CAD çözümlerinizi, işbirliğini doğal hale getiren pratik, tarayıcı tabanlı uygulamalarla tüm tasarım verileriniz ve iletişiminiz için tek konum olarak hizmet veren 3DEXPERIENCE® Platformu’na bağlar.

Tam olarak değil – Temel CAD modelleme işlevselliğinin büyük kısmı, masaüstü SOLIDWORKS ile aynıdır ve montajlardaki konfigürasyonların ve parçaların işlenme biçiminde bazı küçük değişiklikler yapılır ve bu, veri yapısının 3DEXPERIENCE veri yönetim sisteminin çalışma şekliyle hizalanmasına yardımcı olur.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS yazılımı üç sürümde mevcuttur: Standart, Professional ve Premium, masaüstü SOLIDWORKS tekliflerinin işlevselliğini yansıtır.

SOLIDWORKS Deneyim Paketinizi Seçin